Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,410
  Forca e Rrespektit
  886

  KUJDES: Kėto 5 shenjat e Zodiakut marrin shumė mė tepėr se sa japin!

  Nėse e ke takuar ndonjėherė dikė qė ėshtė egoistbi padurueshėm, atėherė ka mė shumė gjasa qė ėshtė njė nga shenjat e mėposhtme tė zodiakut. Nė kėtė artikull, le tė flasim pėr disa shenja mė arrogante tė zodiakut! Shumė mund tė bien nė kėtė kategori, por shenjat e zodiakut qė do tė flasim pėr sot janė mė arrogante se tė tjerėt!

  Kėto shenja tė zodiakut, siē mund ta kuptoni nga titulli i artikullit, mund tė marrin gjithēka nga ju dhe t’ju lėnė pa asgjė nėse e lejoni!

  Por, mos harroni se jo tė gjithė pėrfaqėsuesit e kėtyre shenjave tė zodiakut mund tė jenė vicioze!

  Dashi
  Dashi pėlqen tė bėjė gjithēka nė kohėn e tij. Ata janė punėtorė, por kurrė nuk do tė bėjnė atė qė nuk duan tė bėjnė.
  Ata janė edhe mė shumė se tė gatshėm tė shkojnė mė lart dhe mė tej dhe tė bėjnė gjėra qė do tė pėrfitojnė prej tyre, edhe nėse dėmtojnė tė tjerėt!

  Luani
  Luani ėshtė shumė i zhytur nė vetvete. Mendon vetėm pėr veten dhe ēfarė mund tė marri nga tė tjerėt.
  Egoja e luanit tejkalon tė gjitha shenjat e tjera tė zodiakut! Luanėt mendojnė se gjithmonė duhet tė jenė qendra e vėmendjes, dhe nėse i shpėrfillni ata, atėherė do t’i paguani nė ferr!

  Virgjėresha
  Virgjėresha janė njerėz qė mund tė dėgjojnė kritikat, por nuk mund t’i pranojnė ato. Ata janė mė shumė se tė gatshėm pėr tė qeshur me njerėz pėr asnjė arsye, por nuk duan t’u tregoni atyre diēka.
  Ata mund tė qėndrojnė nė njė marrėdhėnie pėr njė kohė tė gjatė, por sapo tė kalojnė tė gjitha aspektet, indinjatėn e tyre nuk do tė njohin kufijtė!

  Shigjetari
  Shigjetarėt premtojnė shumė mė tepėr se sa munden dhe lehtė mund tė thonė se ēfarė do tė dėmtojė tė tjerėt. Ata janė tė padurueshėm dhe mos u bėni merak pėr ndjenjat qė duhet tė ecin pėr tė marrė atė qė duan!

  Bricjapi
  Bricjapi gjithmonė pret mė tė keqen nga tė gjithė dhe nuk di tė falė. Ata mund tė jenė pak mė pėrgjegjės se tė tjerėt nė kėtė listė, por kjo nuk i bėn ata mė pak egoistė. Ata do tė vazhdojnė tė marrin diēka prej jush, edhe nėse nuk keni asgjė pėr tė dhėnė!/pathos.info
   

 2. #2
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,484
  Forca e Rrespektit
  8334
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Shenjat mė tė shkathėta tė Zodiakut!
  Nga Natta ne forum Astrologjia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-03-2018, 20:56
 2. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-03-2018, 20:57
 3. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-03-2018, 11:27
 4. Shenjat me mė shumė komplekse tė zodiakut!
  Nga Natta ne forum Astrologjia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2018, 09:05
 5. Shenjat e zodiakut qė kanė intuitė tė fortė!
  Nga Natta ne forum Astrologjia
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-03-2018, 20:51

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •