Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,947
  Forca e Rrespektit
  904

  Nė jetėn e mėparshme shenja e horoskopit thotė qė kemi pasur kėtė profesion.


  Nėse besoni nė kozmos atėherė shancet janė qė gjithashtu besoni nė rimishėrimin. Nėse nuk e keni ditur, shenja juaj e horoskopit mund tė ndihmojė nė pėrcaktimin e asaj se ēfarė keni qėnė ju nė njė jetė tė kaluar.

  Dashi: Poet
  Me Peshqit nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, shancet janė qė ishit thellėsisht shpirtėror, poetik dhe enigmatik. Ju gjithashtu keni qenė shumė tė mėshirshėm dhe tė dobishėm pėr tė tjerėt.

  Demi: Luftėtar
  Me shenjėn e Dashit nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju me siguri keniė qenė agresivė, dominues dhe nuk keni pasur frikė nga asnjė gjė. Ju luftuat pėr atė qė besuat, pa marrė parasysh pasojat.

  Binjakėt: Biznesmen
  Me shenjėn e Demit nė shtėpinė tuaj tė 12-tė shanset janė qė keni qenė materialist dhe i konsumonit lehtėsisht kėnaqėsitė e jetės. Ju keni qenė njė krijesė e rehatisė.


  Gaforrja: Diplomat
  Me Binjakėt nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ndoshta keni qenė njė intelektual i mprehtė, i zhdėrvjelltė dhe i shkėlqyer.

  Luani: Kujdestar
  Me shenjėn e Gaforres nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ti ke qenė i edukuar, sentimental dhe me kujdesin e njė nėne. Frika juaj e braktisjes ju frymėzoi tė kujdeseni pėr ata qė janė pėrreth jush.

  Virgjėresha: Anėtar i familjes mbretėrore
  Me Luanin karizmatik nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, shanset janė qė tė keni qenė njė egoist i fuqishėm dhe dėshironit tė ishit nė qendėr tė vėmendjes. Njerėzit ju kanė admiruar pafundėsisht.

  Peshorja: Mjek
  Me Virgjėreshėn nė shtėpinė tuaj tė 12-tė keni qenė shumė tė pėrfshirė nė shėrimin e tė tjerėve dhe nė mjekėsinė natyrore. Ju gjithashtu bėnit sakrifica pėr njerėzit qė kanė qenė pėrreth jush nė kėtė proces.


  Akrepi: Artist
  Me Peshoren Venusiane nė shtėpinė tuaj tė 12-tė ju ishit sensual, diplomatik dhe shumė krijues. Ju dėshironit qė mjedisi juaj tė ishte estetikisht i kėndshėm.

  Shigjetari: Shkencėtar
  Me Akrepin obsesiv nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit intesivė, misteriozė dhe shumė analitikė. Ju nuk i besonit askujt, pėrveē tyre qė kanė pasur prova tė plota dhe legjitime.

  Bricjapi: Filozof
  Me Shigjetarin e kėsaj bote nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit shumė filozofik, liridashės dhe aventureskė. Ashtu si njė shpirt vėrtet i lirė, kurrė nuk keni bėrė marrėveshje


  Ujori: Politikan
  Me Bricjapin e pamėshirshėm nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit shumė ambicioz, i vendosur dhe i mirėnjohur. Pasi ju vendosni pėr diēka nuk ka mė kthim prapa.

  Peshqit: Rebel
  Me Ujorin e ēuditshėm nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit ishit jashtėzakonisht tė logjikshėm dhe jo-konvencional. Personaliteti juaj i veēantė dallohej edhe nė turmė dhe si ju nuk kishte asnjė tjetėr.

  /Iconstyle.al/
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Shigjetari: Shkencėtar
  Me Akrepin obsesiv nė shtėpinė tuaj tė 12-tė, ju ishit intesivė, misteriozė dhe shumė analitikė. Ju nuk i besonit askujt, pėrveē tyre qė kanė pasur prova tė plota dhe legjitime.  Une keto karakteristika i kam edhe te kjo jeta, ceshtja eshte se sjam Shkencetare
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •