Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 74

Forum: Ateizėm

Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.

 1. Dėnim shembullor pėr njė ateist

  Started by LeVoyageur‎, 01-09-2016
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 1,997
  02-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Thenie per ATEISTET

  Started by alfonci‎, 06-09-2008
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 7,313
  27-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Pyetje pėr ateistėt (pabesimtarėt)

  Started by Deuid‎, 10-09-2012
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 3,439
  27-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ateistet ??

  Started by BeniT‎, 25-07-2008
  11 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11
  • Pergjigje: 313
  • Shikime: 24,700
  05-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Post Ateizmi

  Started by Gjarperesha‎, 21-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 49
  • Shikime: 9,520
  05-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. AntiKrishti po vjen se shpejti !

  Started by Loverboy‎, 26-09-2014
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 709
  30-09-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Evolucioni i ateizmit ne bote , nga 2005 deri ne 2012 .

  Started by Hartini‎, 30-11-2013
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 84
  • Shikime: 6,572
  05-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 2,410
  01-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Paaftėsia e Ateizmit pėr tė Shpjeguar Moralin

  Started by Loverboy‎, 25-05-2013
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 69
  • Shikime: 8,804
  01-12-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Paradoksi i ateizmit

  Started by C3nI‎, 27-07-2013
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,936
  30-11-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Kurani dhe Islamizmi jane kontradikta dhe absurditete !

  Started by Bilderberg‎, 11-09-2008
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 198
  • Shikime: 24,885
  16-07-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Post Natyralizmi

  Started by Gjarperesha‎, 21-10-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 3,277
  20-02-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,497
  11-01-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Levizur: Mėsuesja ateiste

  Started by Soulmind‎, 20-12-2012
  •  
  •  

Faqja 1 nga 4 1234 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •