android
 1. 13-05-2018
  Shikime:
  254
Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 97

Forum: Bashkėatdhetarėt nėpėr botė

Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

 1. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 150
  • Shikime: 19,294
  30-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

  Started by Hostel‎, 18-07-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 149
  • Shikime: 18,356
  13-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 765
  28-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 210
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 3,313
  30-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Smile Vendi ku jetoni,me foto!

  Started by bledikorcari‎, 21-08-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 115
  • Shikime: 23,301
  29-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Pyetje rreth bashkimit familjar ne USA

  Started by The StaR‎, 25-08-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 32
  • Shikime: 16,290
  05-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Shqiptar ne Afriken Lindore?

  Started by ZHIGO‎, 08-07-2015
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 131
  • Shikime: 10,420
  24-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ahmet Zherka . njeriu i flamurit

  Started by Hartini‎, 23-09-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 221
  23-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 163
  13-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Smile Sofra Emigranteve ...

  Started by El'Mejor‎, 12-10-2009
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 90
  • Shikime: 11,122
  20-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 2,743
  05-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. I refuzohet nderrimi i emrit

  Started by Lauri‎, 05-07-2016
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 2,588
  16-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Shqiptare te famshem neper bote!

  Started by Marla‎, 19-05-2016
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,244
  16-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 764
  17-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Nje Dashuri!

  Started by Iron_Leon‎, 11-03-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 3,094
  02-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 3,289
  02-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Studentet shqiptare prostituta nė Amsterdam (Video)

  Started by Ylli-1‎, 10-02-2014
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 43
  • Shikime: 4,591
  02-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Question Bashkimi Kombtar.

  Started by iLirjam‎, 17-06-2010
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 2,278
  08-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •