Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 7 nga 7
 1. #1
  ❤️ fv fv fv Avatari i pulcina86
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  CuBa
  Mosha
  31
  Postime
  397
  Forca e Rrespektit
  12

  Si beni kur ktheheni ne Shqiperi me avion per ngritjet ne makin per femi te vegjel?

  Pershendetje te gjithve.
  Mbas 6 vitesh me ne fund do rikthehem ne vendin tim te dashur... Vitet e kaluara kam vajtur me makin edhe isha vetem, ksaj radhe kam dy femi 3 vjeē edhe do vete me avion, kam porositur makinen me qira po kam nje problem, per ulejet e femijeve te vegjel ne makin... si mund te bej? Ju si keni ber apo si beni?
  Che tu pensi di farcela o non farcela..
  Hai comunque ragione.

 2. #2
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,796
  Forca e Rrespektit
  3191
  Une kur marre nipin ne makine,vendos ndejesen per femije..se ndryshe nuk te lejojn te qarkullosh,gjobitesh.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,230
  Forca e Rrespektit
  11349
  Merren ne krahe..
  Ata do qajne do bertasin do shqelmojne.
  Do o genjesh..do i marresh me te mira
  Ata prap sdo degjojne.
  Do fillosh tu bertash e ti ulesh kembet me zor ne ndenjese.

  Dhe iaaa ku femijet u ulen ne makineee.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 4. #4
  θαλασσα fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i orkidea
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Postime
  1,537
  Forca e Rrespektit
  1185
  Asnjehere si ke vendosur ne makine qe kur kane bere tre vjec??
  Shumica e femijeve duan te jene te lirshem edhe jo te lidhur, por per sigurine e tyre duhet ti lidhesh mbrapa ne ndejset apostafat per femijet. Mbase ngaqe ke dy edhe te qendrojne pa bere shume naze.Kursesi mos i merr ne krahe , apo te ulesh mbrapa me ta.
   

 5. #5
  ❤️ fv fv fv Avatari i pulcina86
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  CuBa
  Mosha
  31
  Postime
  397
  Forca e Rrespektit
  12
  Hahhaha. Nuk qenkam shprehur qart. Per te lidhir i lidha qe nje muaj kur qanin e ulurinin si thot dhe Niktjeter. Problemi eshte se ne Shqiperi do vete me avion dhe kam porositur makinen me qira per ate koh qe do rri por makina nuk la segiolini per femi te vegjel dhe orari kur do arri ne Tiranė eshte 22:00 o diēka e tille.
   

 6. #6
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,596
  Forca e Rrespektit
  4977
  jastik me vete pyet mos e kan ate opzion edhe makinat me qera ... ku i dihet .... alb te cudit nganjeher per ca gjera qe mund te ofroje :p
   

 7. #7
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,438
  Forca e Rrespektit
  9243
  Citim Origjinale Postuar nga pulcina86 Shfaq Poten
  Hahhaha. Nuk qenkam shprehur qart. Per te lidhir i lidha qe nje muaj kur qanin e ulurinin si thot dhe Niktjeter. Problemi eshte se ne Shqiperi do vete me avion dhe kam porositur makinen me qira per ate koh qe do rri por makina nuk la segiolini per femi te vegjel dhe orari kur do arri ne Tiranė eshte 22:00 o diēka e tille.
  Po pervec makines porosit dhe uleset ti. 🤗🤗Do paguash me shtrenjte ndoshta ama nuk gjobitesh. 😏
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •