Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345
Duke shikuar rezultatet 121 ne 132 nga 132
 1. #1
  wish me well... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,551
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1106

  Shqiptar ne Afriken Lindore?

  o sivje o tyja sebho i nyabo...

  A mendoni se nje dite mund te jeni ketu dhe do tju quajn muzungu ose bazungu?

  nqs dikujt si mua i ka rene rruga ketej , le te behet i gjall dhe te pim nje birr kilimanjaro .
   

 2. #121
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,345
  Forca e Rrespektit
  8257

  Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Ka burr m letra andej nga afrika ?
  Jo mi qar letrash

  qe do nonje me heshte ne krah edhe ka
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #122
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

  Zhigo vij une ne vend te didit ....pervec buletes dua edhe ca diamante , se andej jane vu vu...
  Kam pa ca foto plazhesh qe hej hej....afrikanet shkojne ne plazh Zhan zhak?
   

 4. #123
  wish me well... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,551
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1106
  si iken koha,,,

  prap ktu un! Kujtoj mujt e mjoltit...tre gisht qe, tani vec m... kshu ti Kitrra bosi punet ketej. Po i mesove gjuhen zene se i ke pi longun. Po marim doktorature per shkenca t’egra q;

  mngeli marak se si gjeta nji per letra Jetes, por qe do e vej si kusht tashi e tutje.

  @Moni , ne koh jam ala per fotot? Haaaa
   

 5. #124
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5257
  Zhig, kur te kalosh ketej pas ca vitesh tjera, na trego per keto shkencat.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 6. #125
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,441
  Forca e Rrespektit
  9243
  Ju te 3 ngelet vendnumero. (Gjezdisni pra shtetet me radhe )
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 7. #126
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5257
  O zezakkkk.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 8. #127
  wish me well... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,551
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1106
  Uot?

  rraciste
   

 9. #128
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5257
  Citim Origjinale Postuar nga ZHIGO Shfaq Poten
  Uot?

  rraciste

  I have your attention, tani, te fala koles aty.

  I thuaj, cocco belo, cocco belo.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 10. #129
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Zhigo ate udhetimin qe me ke premtuar ktu e 100 vjet , kur do e bejme?

  Mos harro dua dy afrikane me flete palme ne dore te me presin tek aeroporti....Dido a po vje me na?
   

 11. #130
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,290
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Zhigo ate udhetimin qe me ke premtuar ktu e 100 vjet , kur do e bejme?

  Mos harro dua dy afrikane me flete palme ne dore te me presin tek aeroporti....Dido a po vje me na?
  Ehee e braktise Drejtorin per dy Afrikan/ee ehhh .
   

 12. #131
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  he ti gati me ato duart e gjata per sulm hahahahahahha nuk e lej mi jo , se jam e afte te mbaj edhe "afrikanet" edhe Drejtorin
   

 13. #132
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,290
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Uroj ti lexoji keto dy postime me siper ai rob, e te hapi syte me ne fund.

  O zhigo pershendetje meqe jemi tek nahijet e tua ne Arfike.
   

Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •