Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 105

Forum: Bashkėatdhetarėt nėpėr botė

Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

  Started by Hostel‎, 18-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 159
  • Shikime: 25,630
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 151
  • Shikime: 24,601
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Smile Sofra Emigranteve ...

  Started by El'Mejor‎, 12-10-2009
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 92
  • Shikime: 13,976
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Mirėmėngjes

  Started by Loyalty‎, 4 Dite me Pare
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 308
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  •  
  •  
  •  
  •  
 3. Pyetje rreth bashkimit familjar ne USA

  Started by The StaR‎, 25-08-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 18,415
  18-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Shqiptaret ne Gjermani....

  Started by Elsjan‎, 10-06-2018
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 443
  13-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 3,193
  10-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  •  
  •  
 5. Smile Vendi ku jetoni,me foto!

  Started by bledikorcari‎, 21-08-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 115
  • Shikime: 24,353
  29-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Shqiptar ne Afriken Lindore?

  Started by ZHIGO‎, 08-07-2015
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 131
  • Shikime: 12,120
  24-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Ahmet Zherka . njeriu i flamurit

  Started by Hartini‎, 23-09-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 519
  23-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •