Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 12 nga 12
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,472
  Forca e Rrespektit
  101

  lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot

  lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot hi forum per pese muaj nuk do jem ketu aktive ne forum perse iki gjermani per pune
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,926
  Forca e Rrespektit
  1058
  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot hi forum per pese muaj nuk do jem ketu aktive ne forum perse iki gjermani per pune
  Po ja nxjerr bishtin edhe ti: po sot edhe nė Afrikė kanė internet, e ti nė Gjermani.
  Po nejse, inshallah gjen punė, se pėr azil as mos ia mėsyj...
  Edhe iki baushtellave se osht rond, kshyr naj zyre a informatikė pak si ma let...
  Hajde rrugė tė mbarė e a ndjefsha t'mirėn!!!
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,512
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11800
  Lamtumire Legjend.
  Na shkruaj dhe prej Gjermanie.
   

 4. #4
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,365
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Legjend te fala gjurmankave
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,418
  Forca e Rrespektit
  4530
  Befsh leke,euro sa me shume.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,493
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2488
  Veē thash tė tregoj qė Gili ka thanė se dielli edhe pa ty lind e pėrendon.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 7. #7
  Freedom fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,040
  Forca e Rrespektit
  903
  Legjend kalofsh mir .
   

 8. #8
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,372
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Veē thash tė tregoj qė Gili ka thanė se dielli edhe pa ty lind e pėrendon.
  mendove kete???

  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 07-07-2018 ne 19:16.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 9. #9
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,372
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga ricky_ch Shfaq Poten
  Po ja nxjerr bishtin edhe ti: po sot edhe nė Afrikė kanė internet, e ti nė Gjermani.

  edhe une mendoj se skemi nevoje informimi per cdo levizje…. Internet ka kudo pra…


  (( -megjithate ka ca gjera qe as me interesojn t`i di...………….. ))

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 10. #10
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,766
  Forca e Rrespektit
  2293
  Rruge te mbare legjenda...
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,234
  Forca e Rrespektit
  614
  Mbare o boss, e befsh sa me shume euro qe te blesh forumin e te behesh cte doje qejfi pastaj...
   

 12. #12
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  397
  Humbje e madhe per forumin, kalofsh bukur legjend dhe arritsh qellimin tuaj.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •