Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 92 nga 92
 1. #1
  Daja fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i El'Mejor
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  South-Africa
  Mosha
  35
  Postime
  2,679
  Forca e Rrespektit
  67

  Smile Sofra Emigranteve ...

  Ja edhe nje sofer per tere emigrantet ..


  Ju ftojme tere ne `Sofren e Emigranteve` Ktu jane te mirepritur shqiptaret qe ndodhen kudo ne bote azi afrike europe amerike .. Myslimane e krishtere ...Hani pini si ne shtepi tjuaj ...Shresoj tja kalojme mire bashke ....
  jalle:
  Born to touch your feelings.

  Jam Perfekt Pa Asnje Difekt Ta Marr Zemren Me Respect !!

 2. #91
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  33
  Postime
  1,258
  Forca e Rrespektit
  291
   

 3. #92
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  Nji pėrshėndetje ju vjen nga amsterdami. Puē
   

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Greqi, kasaphana ndaj emigrantėve...
  Nga ReNdEx ne forum Rajoni
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-04-2013, 14:32
 2. Monumenti i dedikuar gjithe emigranteve.
  Nga Angel_Devil ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-03-2012, 23:16
 3. Diskriminimi i emigranteve, kritika Italise
  Nga Hbk ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 12
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 18:20
 4. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2009, 15:21
 5. Si mund te arrihet integrimi i emigranteve ne BE?
  Nga Зngjεll ne forum Bashkėatdhetarėt nėpėr botė
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-06-2009, 04:59

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •