Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke Lexuar Temat 1 ne 14 nga 14

Forum: BE

  1. Vlerat thelbesore te BE-se

    Started by fcbesia‎, 23-10-2008
    • Pergjigje: 3
    • Shikime: 4,991
    10-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  2. Se shpejti, me targa te reja

    Started by E3‎, 13-01-2010
    • Pergjigje: 1
    • Shikime: 2,655
    13-01-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
    • Pergjigje: 0
    • Shikime: 3,558
    30-10-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  3. BE, Barroso rikonfirmohet president

    Started by redi-‎, 16-09-2009
    • Pergjigje: 0
    • Shikime: 2,254
    16-09-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  4. Ndihme , Urgjent, SOS

    Started by Royal‎, 07-11-2008
    • Pergjigje: 3
    • Shikime: 2,785
    08-11-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
    • Pergjigje: 6
    • Shikime: 2,740
    29-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  5. Unioni ekonomik dhe monetar dhe EURO-ja

    Started by fcbesia‎, 23-10-2008
    • Pergjigje: 1
    • Shikime: 5,921
    23-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  6. Zgjerimi i BE-se

    Started by fcbesia‎, 23-10-2008
    • Pergjigje: 1
    • Shikime: 3,099
    23-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  7. Traktatet e BASHKIMIT EUROPIAN

    Started by Loyalty‎, 22-10-2008
    • Pergjigje: 0
    • Shikime: 9,997
    22-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  8. Cfare eshte BASHKIMI EUROPIAN?

    Started by Loyalty‎, 17-10-2008
    • Pergjigje: 0
    • Shikime: 10,807
    17-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

  • Ju nuk mund te postoni tema te reja
  • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
  • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
  • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
  •