Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 4 nga 4
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Dita e Ashures: Fėmijėt masakrojnė veten me shpata

  Kėto imazhe shokuese tregojnė se si djemtė myslimanė masakrojnė veten me shpata si pjesė e njė rituali nė Ditėn e Ashures.
  Ēdo vit, myslimanė nė mbarė botėn pėrkujtojnė Betejėn e Qerbelasė, duke lėnduar veten.
  Kjo ditė pėrkujtohet edhe nga bektashinjtė shqiptarė.b expres
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,726
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Dita e Ashures: Fėmijėt masakrojnė veten me shpata

  Po kjo tema ca ka per t'u sjelle ktu? Apo me na hap barkun.....
   

 3. #3
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Dita e Ashures: Fėmijėt masakrojnė veten me shpata

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po kjo tema ca ka per t'u sjelle ktu? Apo me na hap barkun.....
  Po eshte rit i tyre.... ata nuk e ndin dhembjen keshtu me ka then ni mike ,,, per ne eshte vertet e rend vetem per te par me sy,po per ta eshte sh normale madje me knaqesi tha e bejm.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 4. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,726
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Dita e Ashures: Fėmijėt masakrojnė veten me shpata

  ??????????????.

  Une them ta heqesh fare si teme!
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 15
  Postimi i Fundit: 28-10-2017, 15:03
 2. Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-01-2016, 18:17
 3. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-03-2013, 16:31
 4. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2012, 18:29
 5. Vret femijet dhe me pas veten
  Nga elbruna ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-12-2009, 15:19

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •