Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 5 nga 5
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Gezuar Krishtlindja

  Te gjithe shqipėtarėve, nė veēanti besimtarėve tė Krishterė, kudo qė ndodhen ata, me fat festa e Kershėndellave.
  Paqja mbretroftė nė shtepitė dhe zemrat tuaja.
  Gezuar pėr jetė e mot!

  Zoti e bekoftė popullin shqiptar.


  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Gezuar kujdo feston......
  Personalisht e kam dite jo feste, edhe pse jam ortodokse....por ja qe ca gjera si kemi ne dore

  Gezuar dhe krishti qofte me ju
   

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,294
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Gezuar Paqe dhe begati per ju dhe familjet tuaja!! )

 4. #4
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Gezuar Krishtelindjet te gjithe besimtareve katolik dhe ortodoks.
  IMG-20181224-WA0013.jpg
  IMG-20181224-WA0021.jpg
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Gezuar Krishtlindjet .


   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •