Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 8 12345678 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 215
 1. #1
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Thenie te ndryshme

  Kisha dasht me e hap kete teme, edhe ate tek forumi islam, pasi theniet do te jene ketu vetem nga dijetare musliman ose hadithe te pejgamberit, ose keshilla te ndryshme....
  Shpresoj te gjeni kohen se paku ti lexoni... Do ia filloi une me nje:

  :fluturoze:Hasan el Basri ka thėnė:''Epshi tė con nė mėkat,Pasuria ėshtė sėmundje e mendjelartėve, Kjo botė ėshtė treg nė tė cilin fitohet bota tjetėr.'':fluturoze:

  ---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

  Po tė kishin mėkatet tona erė,askush nuk do na rrinte afėr.(Ebu Hanife)

  ---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

  Profeti Muhammed (salallahu alejhi ue selem) ka thene: "Allahu eshte me Bujari, dhe Atij nuk i pelqen t'i ktheje duart e roberve te Tij bosh kur i drejtohen Atij (per lutje/dua)". (Transmeton Tirmidhiu, hadithi 3556)
  Heren e fundit u redaktua nga princesha; 28-08-2011 ne 22:42.  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Thanks Jetmira thanked for this post
  Likes *deliza*, Ado, ami7, Jetmira liked this post

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Ne nje vullkan e zhytur..ku une mbijetoj..pa u shkrire dhe pa pikuar as nje pike loti..!
  Postime
  2,291
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  375

  Pe: Thenie te ndryshme.....

  Un kam fiksim kete shprehje :Kur te jesh ne maj te bjeshkes do shikosh qe nuk je aq larte .( Thote pervoja )
  Nqs ka bote te PERTEJSHME atehere ti do jesh i PERJETSHEM.

 3. #3
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  ‎" Per gjdo gje ka ushqim, e ushqimi i zemres eshte permendja e All-llahut " ( Ebu Derda, r.a )  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 4. #4
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,452
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Kopracia ėshtė turp; frika ėshtė mangėsi; skamja ia ul vlerėn fjalės sė menēur; i mjeri ėshtė i huaj nė vend tė tij. (Imam Aliu r.a.)
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  Likes Jetesa liked this post

 5. #5
  fv fv fv fv fv Avatari i Orkela Qereti
  Antarėsuar nė
  Aug 2011
  Mosha
  29
  Postime
  29
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  0

  Pe: Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Citim Origjinale Postuar nga Loverboy Shfaq Poten
  Kopracia ėshtė turp; frika ėshtė mangėsi; skamja ia ul vlerėn fjalės sė menēur; i mjeri ėshtė i huaj nė vend tė tij. (Imam Aliu r.a.)
  Pėrshėndetje

  Edhe turpi ėshtė njė degė e imanit. Ky hadith ėshtė Muttefekun alejhi dhe kėtė e transmeton Ebu Hurejra r.a.

  Hadithi tjetėr vie nga Imran bin Husejni r.anhuma tregohet se Pejgamberi s.a.v.s. ka thėnė: -Turpi sjell vetėm mirėsi- i nderuar Loverboy !

  Thelbi i turpit, sipas mendimit tė dijetarėve eminentė, ėshtė karakteri qė e nxit njeriun qė t’i braktisė tė kėqijat dhe qė e ndalon qė tė mos ia japė tė drejtėn qė i takon secilit person. Ndėrsa Ebul Kasim El-Xhunejdi r.a. duke e pėrshkruar turpin thotė: “Turpi ėshtė shikimi i shenjave tė All-llahut, d.m.th. shenjat e begative tė Tij dhe shikimi i mungesave tė veta. Produkt i kėtyre tė dyjave ėshtė turpi.”
  !!! GJITHSIA KA NJE KRIJUES !!!
  Likes Loverboy liked this post

 6. #6
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  ‎***Madje ka tė tillė qė po thonė se Kur’ani ėshtė njė libėr i vjetėr prej 1500 vitesh dhe nuk i pėrshtatet mė kohės tonė, sa pak dije kanė kėta njerėz, po a nuk e shohin se sa mė shumė qė kalon koha, aq mė i ri po bėhet Kur'ani ! (Bekim Rrahimi * Prishtinė)***  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Likes Loverboy, Arfenilla liked this post

 7. #7
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Fudejl ibėn Ijjadi ka thėnė: “Esenca e tė jetuarit thjeshtė ėshtė tė qenėt i kėnaqur me Allahun e Plotfuqishėm e tė Lartėsuar.”  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 8. #8
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,452
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Pe: Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Edhe turpi ėshtė njė degė e imanit. Ky hadith ėshtė Muttefekun alejhi dhe kėtė e transmeton Ebu Hurejra r.a.
  Padyshim !!!

  -Turpi sjell vetėm mirėsi- i nderuar Loverboy !
  Ebu Hurejra (Allahu qoftė i kėnaqur prej tij!) rrėfen se Pejgamberi, alejhi selam, ka thėnė: “Zemėrgjeri ėshtė afėr Allahut, afėr Xhenetit, afėr njerėzve e larg nga Xhehenemi, ndėrsa koprraci ėshtė larg Allahut, larg Xhenetit, larg njerėzve e afėr Xhehenemit; dhe bamirėsi analfabet ėshtė mė i dashur te Allahu se koprraci i devotshėm!”

  Ne kete rast, nuk ka dobi, kur e kemi parasysh edhe hadithin tjeter te transmetuar nga Ebu Sejidi, te shenuar ne Tirmidhi:

  “Janė dy vese qė nuk bashkohen te besimtari: koprracia dhe sjellja e keqe!”
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 9. #9
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Xhabiri transmeton nga Pejgamberi, alejhi selam, i cili ka thėnė:
  “Dita e xhumasė ka dymbėdhjetė orė dhe nė njėrėn prej kėtyre orėve nėse njė rob i Allahut i lutet pėr diēka Atij, Ai me siguri do t’i pėrgjigjet lutjes sė tij. Kėrkojeni atė nė orėn e fundit pas namazit tė ikindisė.” (Muslimi)

  ---------- Post added at 09:26 ---------- Previous post was at 09:24 ----------

  Vertet Allahu e shtrin Meshiren e Tij gjate nates qe te fale gjynahqarin e dites, dhe e shtrin Meshiren e Tij gjate dites qe ta fale gjynahqarin e nates...! (Muhamedi a.s.)  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 10. #10
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Me mbylljen e syve te ballit, hapen syte e kraharorit; me uljen e shikimit te syve, ngrihet shikimi i zemrave. Kur drita e zemrave, nepermjet syve shkaperderdhet, zemrat per drite varferohen, erresohen.

  Ulni shikimet, sepse ulja e shikimit ngre larte devotshmerine e zemrave !

  |Avni Tafili|  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Likes *deliza* liked this post

 11. #11
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Nė betejėn nė mes tė dallgės dhe tė shkėmbit gjithmonė fiton dallga; jo nė saje tė fortėsisė, po nė saje tė kėmbėnguljes...  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Likes *deliza* liked this post

 12. #12
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Eshtė e frikshme tė marrėsh atė qė do .. sepse qė nga ai moment .. ke dicka qė mund tė humbėsh .."  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 13. #13
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Pejgamberi sal-all-llahu alejhi ve sel-elm ka thėnė: “Sikur t’i lejohej dikujt t’i bėnte sexhde dikujt, do tė urdhėroja gruan t’i bėnte sexhde burrit tė saj” (Transmeton Ibn Maxhe, Ahmedi, Ibn Hibbani)  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Thanks Loverboy thanked for this post

 14. #14
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,452
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  "Sikur dikush prej jush tė mbante mend atė qė unė e mbaj mend dhe sikur ta kishte parė gjeneratėn e parė tė muslimanėve, gjeneratėn e ndershme, me tė vėrtetė do tė brengosej deri nė pikėn e fundit, ngase do tė bindej se mė seriozi prej jush ėshtė si mė joseriozi prej tyre, ndėrsa mė punėtori prej jush eshte si ai prej tyre qė nuk ėshtė angazhuar kurrė." (Hasan El-Basriu)
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  Likes Ado, princesha liked this post

 15. #15
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  ‎| Pėrkujto Allahun nė ditė tė mira, Allahu tė pėrkujton nė ditė tė vėshtira |  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 16. #16
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,685
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  2681

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Feja eshte shpirt i nje regjimi te pashpirtshem , ajo eshte opium per popujt . Karl Marks.
  Feja eshte injorance , por jo vetem !

 17. #17
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  ~♥ “Allahu e ndriēoftė fytyrėn e atij qė dėgjon njė hadith nga ne, e mėson pėrmendsh dhe e pėrcjell ashtu siē e dėgjon." ♥~  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Likes Loverboy liked this post

 18. #18
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  ’’Kudo qė tė jeni vdekja do t'ju kapė, po edhe nė qofshi nė pallate tė fortifikuara...’’ (Kur’an, Nisa 78)  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 19. #19
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Mos u mbeshtet ne MUR se bie e tė zė..Mos u mbeshtet tek NJERIU se vdes e tė Lė..Por mbeshtetu te ALL-LLAHU i cili ėshtė NJE !  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 20. #20
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Nese behesh i mire, bota e ka nje njeri te keq me pak! (Urtesi)  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 21. #21
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aren
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  1,521
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  185

  Pe: Thenie te ndryshme.....

  Ne heshtje i psheretita heshtjes per te mos u ndjer vetem dhe biseduam gjat,deri sa ti erdhe zhurmshem per te me prishur qetesin dhe qetesove shpirtin tim.
   

 22. #22
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Une nuk arrij te flas te gjith gjuhet e botes, por AI qe me do me kupton edhe kur une hesht..!  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 23. #23
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Njerėzit e ditur jetojnė edhe pas vdekjes, njerėzit e paditur quhen tė vdekur edhe kur janė gjallė.(Aliu, Allahu qoftė i kėnaqur prej tij )  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 24. #24
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,423
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4394

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Pyetni tė diturit, rrini me tė urtėt dhe shoqėrohuni me tė varfrit!″
  Likes princesha, flowmaster liked this post

 25. #25
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ylli-1
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  1035

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Rri shtrembet e fol drejt!
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 26. #26
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Njeriu i fortė zakonisht vuan pa u ankuar, kurse njeriu i dobėt ankohet edhe pa vuajtur.  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Likes flowmaster, Hartini, Jetesa liked this post

 27. #27
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,423
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4394

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Mė e rėndė se zhurma shurdhuese e njerėzve tė dhunshėm, ėshtė heshtja e frikshme e njerėzve tė ndershėm...
   

 28. #28
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,194
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  8310

  Pe: Thenie te ndryshme.....

  Eshte e mrekullueshme te dish te lexosh. Jo librat...per ate jane te mire te gjithe... por njerezit.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath
  Likes Musai liked this post

 29. #29
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,800
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4032

  Titulli: Thenie te ndryshme.....

  Pejgamberi s.a.v.s. ka thėnė: "Mendjemprehtė ėshtė ai qė e kontrollon vetveten dhe punon pėr jetėn pas vdekjes, kurse kokėtul ėshtė ai qė ndjek dėshirat e epshit tė vet dhe (pa kurrfarė merite) shpreson se All-llahu do t'ia falė".  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.
  Likes Arfenilla liked this post

 30. #30
  fv Avatari i essi_mira
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Mosha
  27
  Postime
  37
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  0

  Pe: Thenie te ndryshme.....

  Ti japėsh besimin dikujt qė nuk e meriton, ėshtė njėsoj sikur ti japėsh fuqinė pėr tė tė shkatėrruar...
   

Faqja 1 nga 8 12345678 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Thenie per ATEISTET
  Nga alfonci ne forum Ateizėm
  Pergjigje: 17
  Postimi i Fundit: 27-01-2016, 17:08
 2. Thenie ballkanike
  Nga LoSsT ne forum Humor
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-11-2014, 17:28

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •