Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 17 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 323

Forum: Bindje idesh lidhur mbi besimin

Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Lexoje para se te postosh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Started by Jeta‎, 26-12-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 2,605
  26-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Ē’eshte Reiki ?

  Started by Lauri‎, 09-05-2015
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,445
  30-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Hand of Fatima

  Started by sensuu‎, 14-09-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,070
  28-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Skllav i kujt je?

  Started by Soulmind‎, 23-09-2016
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 936
  24-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Exclamation Trupi i njeriut dhe turpi njerezor ? PERFEKSIONI !!!

  Started by Nostra_22‎, 11-02-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 49
  • Shikime: 14,932
  05-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Pėrse e keqja do tė ndėshkohet?

  Started by Lauri‎, 14-04-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,015
  14-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Kur do tė zhduket feja?

  Started by AnGeLiC‎, 23-03-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 401
  23-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Kush ishin eremitėt?

  Started by Lauri‎, 17-02-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 465
  17-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Turqit shpiken trekendshin..:) Ēka ėshtė trigonemtria?

  Started by Lauri‎, 04-01-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 63
  • Shikime: 13,124
  08-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Perse nuk mund te zhduket feja

  Started by AnGeLiC‎, 12-01-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 631
  12-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Ateisti Mark Zuckerberg bėhet me fe

  Started by Arfenilla‎, 01-01-2017
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 603
  04-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Feja ndihmon pėr vetėkontroll

  Started by Arfenilla‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 706
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Festa e Shen Mehillit.

  Started by Lauri‎, 01-10-2016
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,340
  03-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Einstein: Bota, si e shoh unė.

  Started by Lauri‎, 26-06-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,157
  26-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 17 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •