Shqiptar te Bashkuar
android
View RSS Feed

Recent Blogs Posts

 1. ....mes kohesh.

  Cfare te te dedikoj? Keto kohe te arratisura e te vetmuara.
  Apo shira qe rrembehen me rete, ngaterrohen e hapin lufte njera-tjetres.
  Cfare te te dedikoj ? Hapat qe shuhen dhe dyert qe mbyllen,korridoret s"premtojne fund e as dritat nuk ndizen.
  Cfare te te premtoj ,kur gjethet pllakosen neper toke, vdekjet e tyre trishtojne mua dhe ty qe ecim ne te kundert, shpine per shpine me kohen.
  Cfare te te dedikoj ? Si apo ku? Atehere u vendos te mos te te dedikoj asgje ,pervecse ...
  Mėnyja
  Uncategorized
 2. Nje baba kriojn duar artificiale dhe i shperndane falas per femijet ne nevoje

  Michael nuk ia kishte idenė se ēfarė po bėnte fillimisht. Ishte njė kohė mėsimi, provash dhe gabimesh. Si pėrfundim, kontaktoi e-NABLE, njė grup vullnetarėsh qė janė ekspert pėr krijimin e duarve artificiale. Pas pak kohe, Michael krijojė dorėn qė donte pėr djalin e tij, por ndėrkohė mori edhe njė mision.

  Si mund tė mohosh buzėqeshjen qė dhuron njė dorė artificiale e «pėrsosur»?
  Ēdo dorė kushton nga 10 deri nė 50 dollarė. Kėshtu pra, Michael bashkė me Carter filluan tė krijonin ...
  Mėnyja
  Uncategorized
 3. Ktheni fotografite dhe videot e fshira me EasUS Recovery

  I bėtė format kompjuterit tuaj dhe pastaj u kujtuat se kishit njė foto, video apo dokument tė rėndėsishėm qė u fshi? Fshitė pa dashje njė foto, video apo skedarė tjetėr dhe tani doni ta riktheni atė? Fshitė nga USB foto, video apo skedarė? Mos u bėni merak EaseUS Data Recovery vjen kėtu pėr t’iu ardhur nė ndihmė. Si e thamė edhe mė lart, EaseUS Data Recovery Wizard ėshtė njė nga programet mė tė mirė pėr kthimin e fotove, videove dhe shumė lloj skedarėsh tė ndryshėm.

  Para disa ...
  Mėnyja
  Uncategorized
 4. Cfarė bleve pėr herė tė fundit?

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  E forte je qe i rri afer atij doktorit qe q
  Pse kishe gje kunder ti??
  Ishin dhurat gjat promovimit.
  Po ku di ti qa eshte promovimi? Shikonu njeher vitin aty ne fund se le nam me keto blerjet tua.
  Mėnyja
  Uncategorized
 5. “Mė falni! Ėshtė faji im”, Zuckerbergu arrin nė Kongres

  Citim Origjinale Postuar nga K|nG Shfaq Poten
  Themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg ka arritur nė Kongres ku edhe pritet tė dėshmojė nė lidhje mee kompromentimin e tė dhėnave personale tė mijėra pėrdoruesve tė rrjetit social.
  Ai pritet tė kėrkojė falje qė kompania e tij nuk ka bėrė mė shumė pėr tė mbrojtur tė dhėnat e pėrdoruesve.
  Drejtori 33-vjeēar bėri apologjinė ndėrsa pėrgatitej tė dėshmonte nė seancė dhe tė rrėfėnte se si miliona pėrdorues tė Facebook janė prekur nga Cambridge Analytica.

  Zuckerberg mbrojti Facebookun
  ...
  Mėnyja
  Uncategorized
  Attached Thumbnails Attached Images 4afce08300000578-0-image-a-3_1523291563324.jpg