Shqiptar te Bashkuar
android
View RSS Feed

Recent Blogs Posts

 1. Ktheni fotografite dhe videot e fshira me EasUS Recovery

  I bėtė format kompjuterit tuaj dhe pastaj u kujtuat se kishit njė foto, video apo dokument tė rėndėsishėm qė u fshi? Fshitė pa dashje njė foto, video apo skedarė tjetėr dhe tani doni ta riktheni atė? Fshitė nga USB foto, video apo skedarė? Mos u bėni merak EaseUS Data Recovery vjen kėtu pėr t’iu ardhur nė ndihmė. Si e thamė edhe mė lart, EaseUS Data Recovery Wizard ėshtė njė nga programet mė tė mirė pėr kthimin e fotove, videove dhe shumė lloj skedarėsh tė ndryshėm.

  Para disa ...
  Mėnyja
  Uncategorized
 2. Cfarė bleve pėr herė tė fundit?

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  E forte je qe i rri afer atij doktorit qe q
  Pse kishe gje kunder ti??
  Ishin dhurat gjat promovimit.
  Po ku di ti qa eshte promovimi? Shikonu njeher vitin aty ne fund se le nam me keto blerjet tua.
  Mėnyja
  Uncategorized
 3. “Mė falni! Ėshtė faji im”, Zuckerbergu arrin nė Kongres

  Citim Origjinale Postuar nga K|nG Shfaq Poten
  Themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg ka arritur nė Kongres ku edhe pritet tė dėshmojė nė lidhje mee kompromentimin e tė dhėnave personale tė mijėra pėrdoruesve tė rrjetit social.
  Ai pritet tė kėrkojė falje qė kompania e tij nuk ka bėrė mė shumė pėr tė mbrojtur tė dhėnat e pėrdoruesve.
  Drejtori 33-vjeēar bėri apologjinė ndėrsa pėrgatitej tė dėshmonte nė seancė dhe tė rrėfėnte se si miliona pėrdorues tė Facebook janė prekur nga Cambridge Analytica.

  Zuckerberg mbrojti Facebookun
  ...
  Mėnyja
  Uncategorized
  Attached Thumbnails Attached Images 4afce08300000578-0-image-a-3_1523291563324.jpg 
 4. Sembra una vita che non ci sentiamo.
  Una vita fa, ti sentii e tu il cuore mi spezzasti.
  Aspettai ed aspettai ma tu non arrivasti.
  Nel mio cuor nuove rose stan fiorendo,
  E pian piano accerchiano le spine.
  Queste spine che tanto m’han punto,
  Or’ora mi stanno accarezzando.
  ~ Didi.

  Updated 14-02-2018 at 17:27 by Didi

  Mėnyja
  Uncategorized
 5. Aiiii!!!!

  Cdo gje nisi si nje perralle e bukur. Nje njeri i panjohur per mua. Nje bukuri e pashtershme dhe shume e mahnitshme me terhiqte drejt tij. Ai ishte i mistershem , dukej si nje njeri me shume sekrete ose me pervoje shume te madhe ne jete. Ai ishte njeri i drejte dhe shume kuptimplote , dukej se une isha me e thjeshta ose naivja me e madhe ne bote perballe tij. Pak nga pak filluam te njiheshim edhe pse ishim me bote te kunderta. Une e shikoja ne sy dhe perhumbesha aty , ato nuk flisnin me ze te larte, ...
  Mėnyja
  Uncategorized