Shqiptar te Bashkuar
android

Forum: Bota e Kompjuterit

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 529
  • Postime: 3,069
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 102
   • Postime: 617
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 8
   • Postime: 42
  3. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 170
   • Postime: 636
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 16
   • Postime: 124