Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Forum: Bota e Kompjuterit

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 531
  • Postime: 3,089
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 102
   • Postime: 620