Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Forum: Chit - Chat

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Ēdo gjė rreth kanalit shqipėria.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 49
  • Postime: 218

  Postimi i Fundit:

  Kerkes Per Te Qene Ne Staf Shko tek postimi i fundit ne kete temė

  nga Walker

  10-02-2018

 2. fv

  Pėr ēdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 244
  • Postime: 1,544
 3. fv

  Bėni kėrkesat tuaja pėr acc nė kanalin #Shqipėria

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 215
  • Postime: 1,020
 4. fv

  Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 20
  • Postime: 93