Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 10 nga 10
 1. #1
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  5 justifikime qė meshkujt pėrdorin, kur duan t’ju lėnė

  Gjetja e shpirtit binjak nė ditėt e sotme ėshtė tepėr e vėshtirė, por me sa duket, shumė e vėshtirė ėshtė edhe ndarja nga partneri/partnerja, e veēanėrisht, ai momenti kur ti apo ai duhet t’ia bėsh tė ditur tjetrit/tjetrės. Pėrgjithėsisht, meshkujt pėrdorin 5 justifikime pėr tė lehtėsuar kėtė moment. Ja cilat janė ato:
  “Nuk ėshtė faji yt, ėshtė imi”-
  Ėshtė mė e thjeshtė ti japėsh fund marrėdhėnies nė kėtė mėnyrė dhe ata e zgjedhin pėrgjithėsisht kėtė fjali, pėr tė mos lėnduar partneren.
  “Nuk jam gati pėr njė angazhim tė tillė” -
  Dihet qė nė njė marrėdhėnie ka shpesh edhe presion nga tė dyja palėt, ose nė raste tė tjera, marrėdhėnia duhet tė ndryshojė nga njė stad nė njė tjetėr dhe ky ėshtė njė nga justifikimet e zakonshme tė meshkujve. Ky justifikim i bėn ata tė duken tėrėsisht tė papėrgjegjshėm.
  “Jeta ime ėshtė njė katastrofė e vėrtetė tani”-
  Ai mund tė ketė shumė probleme, por ti nuk je personi i duhur pėr ti qėndruar pranė nė njė moment tė tillė, e aq mė tepėr, personi qė ai kėrkon apo do tė kėrkojė ndihmė pėr tė zgjidhur problemet e tij.
  “Kam nevojė ti pėrkushtohem mė shumė vetes time”-
  Mbase vetja e tij apo puna qė bėn ėshtė mė e rėndėsishme se marrėdhėnia juaj.
  “Nuk dua tė tė lėndoj”-
  Nė njė farė mėnyre duhet t’ia dini pėr faleminderit, pasi mund tė merrni parasysh se ai dėshiron tė krijojė njė marrėdhėnie tė re me dikė tjetėr dhe nuk do tė t’ju krijojė vuajtje nė tė ardhmen.
  noa.al
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: 5 justifikime qė meshkujt pėrdorin, kur duan t’ju lėnė

  Bukur edhe keto mi paska thene hallall ia bej
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #3
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: 5 justifikime qė meshkujt pėrdorin, kur duan t’ju lėnė

  hahah tip dhjaksi
  Treat your self like a star!!!

 4. #4
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,156
  Forca e Rrespektit
  905
  Ka tipa qe tfusin bllok pa thene e asnje shpjegim.
  Ekzistojne e te tille fejshkujsh
   

 5. #5
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,054
  Forca e Rrespektit
  178
  Nuk jane vetem justifikime te meshkujve...edhe ne femrat pak a shume te tilla fraza perdorim...

  lendohen te dyja palet gjithsesi...
   

 6. #6
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,513
  Forca e Rrespektit
  1514
  -Nuk jam gati per angazhim tė tille

  -Kam nevojė ti perkushtohem vetes sime…

  -Nuk du tė tė lendoj…. / por shko please/....  ps. keto jan vetem citime te permbledha nga shkenca, mos i merrni personalisht haha
  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 3 Jave Me Pare ne 14:52.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 7. #7
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,754
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Asnje nga keto.....si perfundim sme paska lene akoma
   

 8. #8
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mashkulli qe eshte mashkull,kur deshiron ti japi fund nje lidhje sperdor justifikime,por thote arsyet e verteta se pse kjo lidhje duhet te marre fund.

 9. #9
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342
  Nuk m'le mami qe ta vazhdojme akoma kte lidhje
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Nuk m'le mami qe ta vazhdojme akoma kte lidhje
  Fitove ti
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Frazat qė pėrdorin meshkujt qė tradhtojnė
  Nga NeVertiti ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 10
  Postimi i Fundit: 17-07-2016, 10:57
 2. Kush eshte genjeshtra qe perdorin me shume meshkujt shqiptare?
  Nga TrueLovE ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 25
  Postimi i Fundit: 12-11-2014, 17:29
 3. Pasanikėt qė nuk duan t’ua lėnė fėmijėve pasurinė
  Nga Ylli-1 ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-08-2013, 08:57
 4. Ēfarė nuk duan meshkujt?
  Nga *deliza* ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 24
  Postimi i Fundit: 08-06-2010, 22:49

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •