Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 48 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 949

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 335
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  15 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
  • Pergjigje: 436
  • Shikime: 60,815
  21 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 9,095
  15-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Sekretet pėr njė martese tė lumtur

  Started by Violetta‎, 4 Dite me Pare
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 65
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Sondazh Sondazh: Do ta falnit nje tradheti ?

  Started by deni_boy‎, 01-08-2008
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 290
  • Shikime: 18,238
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,002
  09-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Talking Si e therrisni te dashurin/en?

  Started by Shpirti_I_Njerit‎, 15-08-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 164
  • Shikime: 26,414
  09-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Nje martese e lodhur.......

  Started by triumfuesja‎, 28-08-2008
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 2,474
  08-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 211
  08-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Dashuria sipas grupit tė gjakut

  Started by MasteR‎, 29-05-2011
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 6,183
  07-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Pa dashuri....jetoni dot???

  Started by bella‎, 08-11-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 44
  • Shikime: 4,992
  07-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Arrow Vuajtje

  Started by Vis Braka‎, 11-09-2008
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 2,752
  01-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Shijet e puthjeve...

  Started by NeVertiti‎, 20-01-2018
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 427
  20-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Tė martuar, por jo tė dashuruar…

  Started by NeVertiti‎, 18-06-2018
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 154
  20-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 48 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •