android
 1. 13-05-2018
  Shikime:
  282
Faqja 1 nga 47 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 940

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 28
  • Postime: 327
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  15 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15
  • Pergjigje: 425
  • Shikime: 58,718
  16-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 8,916
  15-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 164
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Per sa dashuri keni nevoje?

  Started by sweetzzinna‎, 08-06-2011
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 1,710
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 208
  20-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 161
  14-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 222
  01-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 100
  20-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 3,304
  16-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Vetem per nje nate!

  Started by Loyalty‎, 01-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 3,321
  12-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Lidhjet terheqese

  Started by 1111toni‎, 19-06-2011
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,682
  08-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 484
  06-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 107
  26-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Shijet e puthjeve...

  Started by NeVertiti‎, 20-01-2018
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 310
  21-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Lightbulb Si te joshni nje mashkull....

  Started by bora dr‎, 24-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 12,997
  06-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 1,931
  06-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Ēifti ideal, 15 vjet diferencė

  Started by MasteR‎, 19-05-2011
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 3,479
  05-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,008
  04-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Sondazh Sondazh: 5 tipe flirtesh, ti ēfarė tipi je?

  Started by Love‎, 04-08-2011
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 1,823
  22-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 47 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •