Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 48 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 952

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 335
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 453
  • Shikime: 62,237
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,226
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Karriera `vret`dashurinė

  Started by Violetta‎, 3 Dite me Pare
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 146
  6 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 78
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Dashuria sipas grupit tė gjakut

  Started by MasteR‎, 30-05-2011
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 6,303
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Te dalesh me nje burre me te ri se vetja, pse dhe si...

  Started by sweetzzinna‎, 26-04-2010
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 95
  • Shikime: 12,778
  20-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Lightbulb Si te joshni nje mashkull....

  Started by bora dr‎, 24-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 52
  • Shikime: 13,640
  14-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Per sa dashuri keni nevoje?

  Started by sweetzzinna‎, 08-06-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 2,042
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 1,031
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Vetem per nje nate!

  Started by Loyalty‎, 01-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 3,560
  10-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Pse femrave u nevojitet gjithmonė njė burrė?

  Started by sweetzzinna‎, 05-03-2010
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 77
  • Shikime: 7,357
  04-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Sekretet pėr njė martese tė lumtur

  Started by Violetta‎, 16-09-2018
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 148
  19-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Sondazh Sondazh: Do ta falnit nje tradheti ?

  Started by deni_boy‎, 01-08-2008
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 290
  • Shikime: 18,811
  23-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,047
  09-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Talking Si e therrisni te dashurin/en?

  Started by Shpirti_I_Njerit‎, 15-08-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 164
  • Shikime: 27,871
  09-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 48 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •