Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 48 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 954

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 337
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 462
  • Shikime: 63,336
  6 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,374
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Sondazh Sondazh: E para apo e fundit?

  Started by *Linda*‎, 26-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 52
  • Shikime: 3,457
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Started by Ylli-1‎, 22-08-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 52
  • Shikime: 2,954
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Nje mik i "tepert" ?

  Started by inushja2‎, 06-08-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 91
  • Shikime: 5,599
  2 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Started by MELYMAN‎, 18-03-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 87
  • Shikime: 7,434
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Question Veshtiresia per te thene "te dua"

  Started by braziljania‎, 14-08-2009
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 3,212
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 34
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Flakaresh !?!?

  Started by kitrra 123‎, 23-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 3,544
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Kur Dashuria (nuk) mjafton ?!

  Started by inushja2‎, 23-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 3,237
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Post Dhimbje'dashurie'

  Started by ana88‎, 17-12-2009
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 7,512
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,834
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Dashuria ėshtė... ndjenjė apo sėmundje?

  Started by ERA_VL‎, 21-02-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 3,382
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 2,085
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Started by Ylli-1‎, 13-04-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 42
  • Shikime: 2,421
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Started by MasteR‎, 25-04-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 4,533
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 584
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Question Kur ??

  Started by El'Mejor‎, 03-11-2009
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 1,490
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Ligjet e Dashuris

  Started by MasteR‎, 26-05-2011
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,411
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,313
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 48 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •