Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 49
 1. #1
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Gjeja me e bukur per mendimin tim ne nje lidhje eshte qe je i dashuruar dhe do me shpirt ate qe ke.
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Pe: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Vjerri me vjerren
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 3. #3
  Reborn!!! fv Avatari i Bambolita
  Antarėsuar nė
  Apr 2010
  Vendodhja
  ktu
  Postime
  1,406
  Blog Entries
  18
  Forca e Rrespektit
  59

  Pe: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  surprizat
  dhe spo flas per dhurata e budalliqe te tilla... thjesht xheste qe te tregojne se sa shume te don partneri
  Quando esprimi un desiderio, stą attento a non caderci dentro.
  The passion for destruction is also creative passion...

  Tutti senza credito ma tutti con l'iPhone. Ragazze disoccupate con le mani in testa e con le unghie rigorosamente ricostruite. Gente che piange miseria nelle migliori discoteche. L'unica crisi che riesco a cogliere, č di valori

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Pe: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  qe szgjohesh ne mjes e ke nje gezim ca flutra nje qeshje na der ke veshet je happy 24 ore
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 5. #5
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  ufffffff ca e kujtove mengjesin me se kisha ca koh pa u zgjuar me te...
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 6. #6
  Catch me if you can... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,651
  Forca e Rrespektit
  1318

  Pe: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  krijimi i respektit,nga e cila buron dhe dashuria....
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 7. #7
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  harrova te shtoja dhe momentet kur je i merzitur me te
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 8. #8
  ...Δʝɛя... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Morena
  Antarėsuar nė
  Mar 2010
  Vendodhja
  Nel Favoloso Mondo Di Amélie
  Postime
  5,329
  Forca e Rrespektit
  701

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Pervec faktit qe e don edhe fakti qe te don per ate qe je te respekton
  ka durim me ty, dashuron gabimet e tua,qe te mungon tmerresisht kur nuk je me te
  qe nuk ngopesh me te, qe te duket si edhe si oksigjeni,qe te duket vetja ne parajse,
  qe adhuron gjestet e tij edhe te duket sikur eshte superman edhe vec nese te sheh
  qe edhe kur ziheni tjetri eshte me ty, etj etj
  .... Ƴσʋ κиσω Ɩ'м α яɛαмɛя........♥  Ti me rremben cdo dite...

 9. #9
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Kurorezim i nje lidhje konsiderohen bebushat ne mes :banane::banane::banane:ata jane me e bukura e lidhjes
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #10
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Ajo ndjenja kur shtrihesh lakuriq mbi njeri tjetrin, pas dashurise
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #11
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ajo ndjenja kur shtrihesh lakuriq mbi njeri tjetrin, pas dashurise
  Cili duhet me qene siper?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #12
  Dwell in possibility fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  3,682
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1088

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Tani cila eshte gjeja, apo cilat jane gjerat ?!

  Gjithsesi mendoj se eshte mirekuptimi (pervec dashurise kuptohet).. po su kuptove me njeri tjetrin le te kete ndjenje sa te duash
  njeri i bie gozhdes e tjetri patkoit, dale ku te dale.Keto sikur nuk zgjasin shume sado te mundohesh !
  Ne nje lidhje normale flasim se ka lloj lloj lidhjesh, per aventure per tradheti per sport per marri Lol
  Pastaj sikur eshte edhe me atapa, dmth ne fazat e para mund te jete nje dicka e bukur, pastaj ne fazat e tjera dicka tjeter.
   

 13. #13
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Cili duhet me qene siper?
  s'ka rendesi,
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5849

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Nuk je vetem
  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 15. #15
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Qe problemet e atij jane te tuat,perkedheljet e puthjet ne balle,gudulisjet, rrahjet e zemres,te qenit i dashuruar dmth
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #16
  INTERIST fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail1
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,646
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  1119

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  varet ne nje lidhje koti :
  Gjeja me e mire eshte ***i gratis

  Ndersa ne nje lidhje dashurie:
  Jan ato emocionet qe non stop ke nevoj me pa
  Mendon se qfare ben,je me i plote
  Te duket e gjate koha qe ta takosh etj
  Une keshi permbi, kur me thirr nana ne emer,
  ajo smunet me m'ni, e ky sen me therr ne zemer,
  tashti gjuhet permi, me thot e kom lan kejt vet,
  se kom pa nanen tu kajt si sot, kshtu qe disa vjet,
  e di pa dashnin e saj, kurr nuk e m'rahatohet shpirti,
  du me marr ne gryk, po pi te fotftit sun livriti,

 17. #17
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Pe: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Sido qe te shkojne gjerat , qofte per mire apo per keq ti e di qe nuk je vetem, eshte edhe dikush tjeter bashke me ty qe si nje trup i vetem perballon gezimet dhe hidherimet e jetes
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 18. #18
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Sweetie
  Antarėsuar nė
  Mar 2013
  Postime
  1,719
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3770

  Titulli: Pe: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Citim Origjinale Postuar nga Dying_Poet Shfaq Poten
  Vjerri me vjerren
  hahaha sidomos kur jane te pasur


  Gjithcka! Mjafton se ndihesh e kompletuar, e lumtur...
   

 19. #19
  Vogėlushe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Elushe
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  4,263
  Forca e Rrespektit
  6297

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Ne...dmth femrat. Shyqyr qe na keni e ju zbukurojme
  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 20. #20
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Sa ktu atje ..
  Mosha
  24
  Postime
  2,863
  Forca e Rrespektit
  3677

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Te vendosesh koken te kraharori tij dhe ta perqafosh forttt...
  I love ... I believe ....

 21. #21
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Ato caste kur me thot "ke te drrejt zemer" dhe kur ma prish menjen me 1 top sheqeri
  Kur me can *bip* dhe sme len te flej kur nuk e zen gjumi,
  kur me ngacmon kur boj punet e shpis pavarsisht se kam bezdi
  kur me lutet ti sjell pishqir tjeter pavarsisht se e ka perdor vetem 1 her dhe e hedh me qef pertok
  kur me ngacmon barkun dhe mthot cicciona ne mes te pjeses me interesante te nje X film
  kur me thot se do laj vet enet sepse kam rrobat per te hekurosur
  kur me thot "hec me mua" kur ka takim me shoket ish ultras (natyrisht nuk iki... e di qe me pyet sepse sdon tme lej vetem ne shtepi)
  kur me dergon cdo mengjes sms "shiko se do te peshoj kur te vi ne shtepi"
  te gjitha kto jan vitale per mu edhe pse mund te duken budalliqe... por gjeja me e bukur eshte komunikimi qe kemi, respekti per njeri tjetrin dhe bashkpunimi

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 22. #22

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  gjeja me e bukur eshte partneri/partnerja... eshte ai ose ajo qe ne teresi e ben lidhjen te shkoje mire apo keq, qofte me fjale, xheste, etj...
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 12-09-2013 ne 05:02.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 23. #23
  INTERIST fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail1
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,646
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  1119

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Lumturia edhe ajo ndjenja te stomaki eshte diqka teper ebukur...Ndihesh teper mire kur e sheh edhe qdo sekond mendon vetem ta besh te lumtur .Buzeqeshja e saj te ben te duket sikurse bota eshte e jotja.
  Une keshi permbi, kur me thirr nana ne emer,
  ajo smunet me m'ni, e ky sen me therr ne zemer,
  tashti gjuhet permi, me thot e kom lan kejt vet,
  se kom pa nanen tu kajt si sot, kshtu qe disa vjet,
  e di pa dashnin e saj, kurr nuk e m'rahatohet shpirti,
  du me marr ne gryk, po pi te fotftit sun livriti,

 24. #24
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Eshte ai momenti kur e njef tamam...dhe aty fillon bukuria e nje mardhenie

  A=
  b=
  C=...
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 25. #25
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Citim Origjinale Postuar nga L0v3rM4n Shfaq Poten
  Eshte ai momenti kur e njef tamam...dhe aty fillon bukuria e nje mardhenie

  A=
  b=
  C=...
  hhhaha do thot se vetem deri te c-e ngelet!


  sinqeritet transparenca,, keto ndertojn nje lidhje te shendosh mendoj un(e kam me te ndegjume hahah)
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 26. #26
  INTERIST fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail1
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,646
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  1119

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Momenti kur jep GOOL kur ben femije me te
  Une keshi permbi, kur me thirr nana ne emer,
  ajo smunet me m'ni, e ky sen me therr ne zemer,
  tashti gjuhet permi, me thot e kom lan kejt vet,
  se kom pa nanen tu kajt si sot, kshtu qe disa vjet,
  e di pa dashnin e saj, kurr nuk e m'rahatohet shpirti,
  du me marr ne gryk, po pi te fotftit sun livriti,

 27. #27
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  normal.ca gjera arfe eshte mire mos ti dish hic
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 28. #28
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Verberia! Te duhesh verberisht ta shikosh
  Personin qe do si nje viagra,qe te jep kenaqesi ne cdo prekje:p vazhdon......
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 29. #29
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Momenti me i bukur ...... kur zihesh e pajtohesh prap ....

  I love you daddy
  :flamuri:

 30. #30
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Jonio
  Antarėsuar nė
  Mar 2011
  Postime
  1,280
  Forca e Rrespektit
  927

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Kur arrin ti besosh vertete atij personi ...
  Sillu aq mire me ata qe te lendojne,deri sa t'u vije neveri nga vetja e tyre.

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 1 Javė mė Parė, 23:22
 2. Cila eshte gjeja qe nuk do ndryshonit...
  Nga pulcina86 ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 61
  Postimi i Fundit: 08-01-2015, 10:12
 3. Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 25-11-2014, 15:37
 4. Cila ėshtė gjėja mė e ēuditshme te njerėzit?
  Nga Loverboy ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-11-2014, 15:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •