Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 49 nga 49
 1. #1
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Gjeja me e bukur per mendimin tim ne nje lidhje eshte qe je i dashuruar dhe do me shpirt ate qe ke.
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 2. #31
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,201
  Forca e Rrespektit
  2608

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Aftesia per T'u marre veshe..
  Ngrohetesia..
  Dhembshuria/Fjala..
  Ndershmeria..
  Pranimi..
  Besimi..
  Ndjenja e humorit..
  Romantizmi..
  Durimi..
  Liria..
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 3. #32
  Catch me if you can... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,651
  Forca e Rrespektit
  1318

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Kur ste behet vone fare ...Erdhi nuk erdhi,mori ne tel nuk mori
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 4. #33
  INTERIST fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail1
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,646
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  1119

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Une jam idhtar i GOLES sa me shume gola aq me e mire lidhja kur rri me muaj e se godet as transversalen per mu eshte jo lidhje po burg.
  Une keshi permbi, kur me thirr nana ne emer,
  ajo smunet me m'ni, e ky sen me therr ne zemer,
  tashti gjuhet permi, me thot e kom lan kejt vet,
  se kom pa nanen tu kajt si sot, kshtu qe disa vjet,
  e di pa dashnin e saj, kurr nuk e m'rahatohet shpirti,
  du me marr ne gryk, po pi te fotftit sun livriti,

 5. #34
  marino fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i marin
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  thess/niki
  Postime
  200
  Forca e Rrespektit
  137

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  dikush mendon per ty ne cdo moment ....
  Karakterin tim s'do ta nderroja me asnje . .
  Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqerte!

 6. #35
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Momenti mė i bukur i njė lidhjeje.. ėshtė kur ngjisim shkallėt..

  Ėshtė lumturia, dyshimi, shpresa, frika apo gėzimi.. Janė tė gjitha emocionet, nė njė ngjitje..
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 7. #36
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Tani varet nga lidhja, nqs eshte lidhja afatgjate qe supozohet qe do mbaj (gati) nje jete, besoj qe momenti me i bukur eshte kur shton pjestaret e familjes. Ska gje me te bukur se kjo
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 8. #37
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Gjeja e rendesishme apo shume e rendesishme ne nje lidhje eshte kur te jesh i lidhure me personin e duhur . Jo lidhja te jete per pasuri , apo per dic tjeter sic ndodhe ne shume lidhje apo martesa . Prej prevojes po e theme kete a
  87654321

 9. #38
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Sa ktu atje ..
  Mosha
  24
  Postime
  2,863
  Forca e Rrespektit
  3677

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Kur takoheshim me perqafonte dhe thoshtee oooooo sa me ka marre malli Bebu imee
  I love ... I believe ....

 10. #39
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Kur luajm ndonjehere cici-mici.....
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 11. #40
  marino fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i marin
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  thess/niki
  Postime
  200
  Forca e Rrespektit
  137

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  ne nje lidhje te gjitha momentet jane te bukura ,mjafton te funksionoje tamam kjo lidhje
  Karakterin tim s'do ta nderroja me asnje . .
  Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqerte!

 12. #41

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Cdo moment prane njeriut qe do ka bukurine e saj
   

 13. #42
  marino fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i marin
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  thess/niki
  Postime
  200
  Forca e Rrespektit
  137

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  fakti qe dikush interesohet per ty flen me ty zgjohet me ty dhe jeton me ty ,,,,
  Karakterin tim s'do ta nderroja me asnje . .
  Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqerte!

 14. #43
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,216
  Forca e Rrespektit
  905

  Titulli: Cila eshte gjeja me e bukur ne nje lidhje?

  Te vendosesh koken tek zemra e tij, dhe ta degjojsh teksa rreh fort per tyy
   

 15. #44
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  .... dashuri pa dorashka .
   

 16. #45
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kur demonet e tu pranojne demonet e tij.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 17. #46
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Kur ndihesh aq e dehur me ndjenja sa cdo gje qe te rrethon madje edhe ato qe dikur si duroje dot,tani jo thjeshte te pelqejne por edhe i adhuron
   

 18. #47
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,780
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kur demonet e tu pranojne demonet e tij.
  Me kujtove ate shprehjen, "me duaj te metat sepse virtytet mi duan te gjithe"
  me pak fjale ta pranosh tjetrin ashtu si eshte.... pa kerkuar ta ndryshosh aspak....
   

 19. #48
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,799
  Forca e Rrespektit
  2297
  Per mua ngelet komoditeti/rehatia , sinqeriteti ... dhe sigurisht pasioni.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #49
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,029
  Forca e Rrespektit
  472
  Ndjenja e vazhdueshme e tėrheqjes dhe kėrkimi i njėri-tjetrit...
   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 2 Jave Me Pare, 23:22
 2. Cila eshte gjeja qe nuk do ndryshonit...
  Nga pulcina86 ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 61
  Postimi i Fundit: 08-01-2015, 10:12
 3. Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 25-11-2014, 15:37
 4. Cila ėshtė gjėja mė e ēuditshme te njerėzit?
  Nga Loverboy ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-11-2014, 15:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •