Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 38
 1. #1
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?
  Nuk janė vidhet as gjoksi e gjitha qė i duan meshkujt t’i ketė femra. Barku, duart dhe ndonjė “zonė” pėr tė cilat as qė keni pasur idenė gjithashtu ndezin imagjinatėn e mashkullit.

  Barku
  Duke krahasuar tė dhėnat rreth pjesėve tė trupit qė tėrheqin mė sė shumti vėmendjen e meshkujve, ekspertėt janė pajtuar pėr njė gjė – e para qė i tėrheq ata, ėshtė padyshim stomaku. Rreth 33 pėr qind e meshkujve kanė potencuar stomakun si pjesėn mė tė preferuar..

  Vithet
  Si pjesa e dytė mė e preferuar, janė vithet me formė tė rrumbullakėt, ku pėr kėtė pjesė tė trupit tė femrės, janė pėrcaktuar 25 pėr qind e meshkujve.

  Shpina
  Meshkujt e duan shpinėn e bukur tė femrės, posaēėrisht kur pjesėtaret e gjinisė sė bukur ecin drejt dhe e kurojnė atė. Shpina e femrės ėshtė gracioze dhe te shumė meshkuj zgjojnė dėshirėn qė ta mbrojnė femrėn.

  Qafa
  Qafa e femrės ėshtė shumė mė e hollė dhe mė delikate sesa qafa e mashkullit, andaj pjesėtarėt e gjinisė mė tė fortė i tėrheq pikėrisht brishtėsia dhe delikatesa e saj.

  Duart
  Meshkujt i duan duart e bukura dhe delikate tė femrės, sepse u asocojnė prekjet dhe ****in.

  Shpatullat
  Pikėrisht si edhe qafa, edhe shpatullat e femrės janė simbol i feminitetit dhe i butėsisė. Kur janė tė brishta dhe delikate tek meshkujt zgjojnė dėshirėn qė ta mbrojnė dhe ta pėrkrahin partneren. Posaēėrisht “i ndez” kur janė lakuriq para tyre. /Telegrafi/
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 2. #2
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Cudi... Skam degjuar akoma tme thone 'o goce sa bark te bukur paske... Ta hongsha barkun ' xD
  Personi qe ka shkruajtur ket budallik me siguri sdin se per cfare flet....
  Un jam femer dhe e pranoj qe e para gje qe shof te nje femer eshte gjoksi pastaj bythet syt dhe shalet...

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 3. #3
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Mind Shfaq Poten
  Cudi... Skam degjuar akoma tme thone 'o goce sa bark te bukur paske... Ta hongsha barkun ' xD
  Personi qe ka shkruajtur ket budallik me siguri sdin se per cfare flet....
  Un jam femer dhe e pranoj qe e para gje qe shof te nje femer eshte gjoksi pastaj bythet syt dhe shalet...
  Edhe mua me habiti potencimi i barkut si pjesa e pare qe shikojne meshkujt...ndoshta ne rastet kur femra ka nxjerre barkun jasht...eshte i cik provokim, por une si mashkull shikoj se pari vithet, pastaj gjoksin...kembet...kurse per barkun me bie ne mend nese ajo cvishet para meje....
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 4. #4
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Mind Shfaq Poten
  Cudi... Skam degjuar akoma tme thone 'o goce sa bark te bukur paske... Ta hongsha barkun ' xD
  Personi qe ka shkruajtur ket budallik me siguri sdin se per cfare flet....
  Un jam femer dhe e pranoj qe e para gje qe shof te nje femer eshte gjoksi pastaj bythet syt dhe shalet...
  Prit dhe pak e kur te degjosh ne rrug o goce te hegsha shpatullen se e paske yll
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 5. #5
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Ose sa e paske te bukur veshin hahhahhahaha ReNdEx
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 6. #6
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3566

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  po gjoksi ???
   

 7. #7
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Hmmmm, Nishanet, si paskan permendur asku po mire o mire meq s'jan pjese trupi Megjithate jane sikur ato imtesite qe plotesojne dhe kompletojne jeten
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 9. #9
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga Yellow Redhead Shfaq Poten
  po gjoksi ???
  Mendoj se nese Angelina Jolie eshte e bukur edhe pa gjokse...duket se nuk qenkan pjese me rendesi!?
  Por kur vie puna tek ledhatimet ato i kerkon cdo mashkull?
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 10. #10
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga ReNdEx Shfaq Poten
  Prit dhe pak e kur te degjosh ne rrug o goce te hegsha shpatullen se e paske yll
  Prit se ske pa akoma themren e kembes te majt xD

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 11. #11
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Une jam femer dhe Kur shoh nje femer tj me prapakolp te bukur me merret fryma... Imagjino meshkujt pastaj
   

 12. #12
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,536
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2458

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga Endrra Shfaq Poten
  Une jam femer dhe Kur shoh nje femer tj me prapakolp te bukur me merret fryma... Imagjino meshkujt pastaj
  Prite Zot me t'shiku ty
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 13. #13
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga Yellow Redhead Shfaq Poten
  po gjoksi ???
  Femra pa gjoks si pantollonat pa xhepa , ja ka fut kot studimi
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 14. #14
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Paskam gabuar qe e solla kete teme ketu ashtu si ishte. Nuk di pse nuk ia nderrova radhitjen qe te ishte me e logjikeshme, sepse keshtu si eshte: barku, vithet, shpinda, qafa, duart, shpatullat....s'ka asnje logjike... Une barkun e kisha lene te fundit.

  Per mua eshte kjo radhitje: Vithet, gjoksi, qafa, shpatullat, duart, barku...
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 15. #15
  Smiley fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kreta flakita
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  3,612
  Forca e Rrespektit
  2128

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  preferencat jane personale, sipas shijes se gjithsecilit, s'besoj se ka nje renditje fikse...
  secili ka shijet e veta ne ate se cfare pelqen te nje femer apo mashkull, madje i njejti person tek persona te ndryshem do pelqeje pjese te ndryshme.
  varet edhe se cfare e bene te duket i bukur ne syte e tu nje person ...
  ♥♥♥ COLOURS ♥♥♥

 16. #16
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,942
  Forca e Rrespektit
  6158

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga Yellow Redhead Shfaq Poten
  po gjoksi ???
  Kam pershtypjen se ky qe ka bere artikullin ka marre pershembull ndonje femer qe eshte derras, gjoks, bark vithe, e drejte e gjitha si kombesate... Lol
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 17. #17
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Pjeset me sensuale paska pershkruar, mua si femer taman k'to pika me japin kenaqesi nga prekja/ledhatimet e 1 mashkulli
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #18
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Eshte ceshtje kendveshtrimi,eksperience,si fillim te deh aroma e nje femre, me pas prekja,rolin kryesor e loz bukuria e saj!
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 19. #19
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Studim kot..
  Te gjitha pjeset e seluites femrore ndezin imagjinaten mashkullore..
  Disa pjes jan ne baze shijesh..e fantazije sensuale..qe ndjellin me teper.
  Pastaj kur mungon imagjinata tek nje mashkull,pergjethsisht pelqimet behen ne keto pjeset "mishtore"instiktive..kam iden :p hahahahahahaha
   

 20. #20
  INTERIST fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail1
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,646
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  1119

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  ftyra e bukur
  Trupi i forumuar
  Nje prapanice hmmmm
  Cicat se mos idhnohen hhahhahahahhaa
  pastaj syte e fore tjera keto e terheqin nje mashkull normal e sa per ata qe shiten te menqure do thon truri
  Une keshi permbi, kur me thirr nana ne emer,
  ajo smunet me m'ni, e ky sen me therr ne zemer,
  tashti gjuhet permi, me thot e kom lan kejt vet,
  se kom pa nanen tu kajt si sot, kshtu qe disa vjet,
  e di pa dashnin e saj, kurr nuk e m'rahatohet shpirti,
  du me marr ne gryk, po pi te fotftit sun livriti,

 21. #21
  Vogėlushe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Elushe
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  4,263
  Forca e Rrespektit
  6297

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Shije shije kjo dynja.
  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 22. #22
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KENT
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Elbasan
  Postime
  231
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  110

  Pe: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Eshte nje pytje pak sa e "VESHTIRE" te ndash pjese te trupit femres. Une mendoj ne qofte se je i dashuruar s'dan dot pjese,
  ne qofte se nuk je i dashurumen me ate femer qe ke perballe at'her i ndane pjeset shume kollaj. Prsh nje mashkull kur kalon nje femer
  truri i atite fillon e ndez imagjinaten c'far byfe c'far gjoksi keto jane pjeset e femres qe mashkulllit i ndizet llampa e kuqe ne tru. Ne
  plazhe prsh nje mashkullit nuk i ben aq shume pershtypje nje femer e veshur me rroba banjo, perse? Sepse mashkulli shtyhet gjithmone nga
  imagjinata per ato pjese qe nuk i shikon. Nje femer e veshur me minifund dhe bluze gjoks me bollek byf hmmmm kjo i ben pershtypje mashkullit.
  Heren e fundit u redaktua nga KENT; 25-08-2013 ne 17:37.
   

 23. #23
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,779
  Forca e Rrespektit
  1402

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Ne fakt Gjoksi me exiton shume
   

 24. #24
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Nje shoku im thote (po tregohem pak e moderuar se ai e perdor me zhargon)
  Te "ndez" tipi jo bukuria
  Sado e bukur e sexi te jete nje femer ..kur fillon flet brockulla gjithcka qe te terhoqi avullon
  Kurse nje femer ndoshta jo shume e bukur e sexi te ndez me menyren e te folurit, gjestikulacionin e shume faktor te tjere

  Ne kete konkluzion kam arritur nga mendimet e meshkujve ne pergjithesi
   

 25. #25

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Njerzit jane te ndryshem per shije dhe kombinime.

  Pyesni per gjoksin? Ka femra qe skane gjoks fare dhe mua me pelqejne me teper se ato me bollek, mbase kombinimi me pjeset e tjera te trupit dhe me teper me fytyren te jep pershtypjen qe ajo duket me terheqese ashtu si eshte, un pershembull mund ta konsideroj si elegance qe ja ka dhene natyra.

  Me mire hapni 1 teme me foto femrash dhe ne meshkujt ti komentojme
   

 26. #26
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  Gjithmon
  Mosha
  35
  Postime
  4,732
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  budallaja zdin tė dashuron
   

 27. #27
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Fundshpina me heq fare ate pak petull qe kam
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 28. #28
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hostel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Google maps aty e gjen nese kerkon
  Postime
  4,255
  Forca e Rrespektit
  405

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  sqetulla sidomos ajo e padepiluar
  And I was shakin' at the knees
  Could I come again please.
  Yeah the ladies were too kind
  You've been - thunderstruck, thunderstruck

 29. #29
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  kur lagen me beshtyme besoj se u vjen zeri dhe brohorasin .Boll agjerimit,duam uje ,abovilla ,abovilla...
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 30. #30
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Fundshpina me heq fare ate pak petull qe kam
  Kur them fundshpina e kam fjalen edhe per nje cik me poshte se fundshpina
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. 8 marsi eshte pjese e zhvlersimit te femres.
  Nga Lauri ne forum Diskutime fetare dhe anti-fetare
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2015, 22:05

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •