Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 53 nga 53
 1. #1
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?
  Nuk janė vidhet as gjoksi e gjitha qė i duan meshkujt t’i ketė femra. Barku, duart dhe ndonjė “zonė” pėr tė cilat as qė keni pasur idenė gjithashtu ndezin imagjinatėn e mashkullit.

  Barku
  Duke krahasuar tė dhėnat rreth pjesėve tė trupit qė tėrheqin mė sė shumti vėmendjen e meshkujve, ekspertėt janė pajtuar pėr njė gjė – e para qė i tėrheq ata, ėshtė padyshim stomaku. Rreth 33 pėr qind e meshkujve kanė potencuar stomakun si pjesėn mė tė preferuar..

  Vithet
  Si pjesa e dytė mė e preferuar, janė vithet me formė tė rrumbullakėt, ku pėr kėtė pjesė tė trupit tė femrės, janė pėrcaktuar 25 pėr qind e meshkujve.

  Shpina
  Meshkujt e duan shpinėn e bukur tė femrės, posaēėrisht kur pjesėtaret e gjinisė sė bukur ecin drejt dhe e kurojnė atė. Shpina e femrės ėshtė gracioze dhe te shumė meshkuj zgjojnė dėshirėn qė ta mbrojnė femrėn.

  Qafa
  Qafa e femrės ėshtė shumė mė e hollė dhe mė delikate sesa qafa e mashkullit, andaj pjesėtarėt e gjinisė mė tė fortė i tėrheq pikėrisht brishtėsia dhe delikatesa e saj.

  Duart
  Meshkujt i duan duart e bukura dhe delikate tė femrės, sepse u asocojnė prekjet dhe ****in.

  Shpatullat
  Pikėrisht si edhe qafa, edhe shpatullat e femrės janė simbol i feminitetit dhe i butėsisė. Kur janė tė brishta dhe delikate tek meshkujt zgjojnė dėshirėn qė ta mbrojnė dhe ta pėrkrahin partneren. Posaēėrisht “i ndez” kur janė lakuriq para tyre. /Telegrafi/
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 2. #31
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Kur them fundshpina e kam fjalen edhe per nje cik me poshte se fundshpina
  Ne fjalorin shqip shqip quhet prapanica ne zhargonin popullor quhet by*a. Mos u komplekso feel free ne te shprehur
  Keep your heels head, and standards high.

 3. #32
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Ne fjalorin shqip shqip quhet prapanica ne zhargonin popullor quhet by*a. Mos u komplekso feel free ne te shprehur
  Jo se eksistohem, ekzekutohem, ekspandohem.....eksitohem desha me thane po e thashe ate fjale
  PS-E sheh qe me merret goja e me dridhen buzet dhe ...trupi kur e them ate fjale?
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 4. #33
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,859
  Forca e Rrespektit
  2677

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Ne fjalorin shqip shqip quhet prapanica ne zhargonin popullor quhet by*a. Mos u komplekso feel free ne te shprehur
  hahahaha me vend sygjerimi !
   

 5. #34
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Jo se eksistohem, ekzekutohem, ekspandohem.....eksitohem desha me thane po e thashe ate fjale
  PS-E sheh qe me merret goja e me dridhen buzet dhe ...trupi kur e them ate fjale?
  Mendo te shofesh gje tjeter ti .... te bie te fiket nga eksitejsheni hahahaa
  Keep your heels head, and standards high.

 6. #35
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?


  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 7. #36
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Cila pjesė e trupit tė femrės “i ndez” meshkujt?

  Kam ndryshu... kshu me thane
  i kam kalu shijet e ndezezit pak me lart....

  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 8. #37
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,220
  Forca e Rrespektit
  905

  Prapanica
  Imagjino mua qe jam femer.
  Poo meshkujt!?
   

 9. #38
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mendoj qe pjeset e femres duhet te jene ne nje harmoni te embel sensualiteti,qe te behen nje amortizator i ngrohte per mendjen e nje mashkulli.

 10. #39
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,780
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Temat e ylli serisht on fire
   

 11. #40
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,707
  Forca e Rrespektit
  4531
  Ylli ishte djelmosh hot
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 12. #41
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,780
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mendoj qe pjeset e femres duhet te jene ne nje harmoni te embel sensualiteti,qe te behen nje amortizator i ngrohte per mendjen e nje mashkulli.
  Ti me shkrin fare

  Amortizator, aibag dhe kollodok
   

 13. #42
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,707
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ti me shkrin fare

  Amortizator, aibag dhe kollodok
  Si Qeloze me ngjason me te qeshura,fakti qe s'ke takt sensual ne te shprehur.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 14. #43
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,780
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Si Qeloze me ngjason me te qeshura,fakti qe s'ke takt sensual ne te shprehur.
  Thua? Une druvare mbeta ,sopaten ne krahe dhe ca drrasa

  Passion ma shpjegon pak se cfare hynte amortizatori ketu?
  Do me shkuli nevja floket por se kuptova kurre Frojdi,
  Kantin po
   

 15. #44
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,966
  Forca e Rrespektit
  6241
  Kam pershtypjen se nese do vertet dike cdo pjese e trupit te saj kthehet ne sensuale, mendja e nje mashkulli nuk mund te jete selektive vetem ne baze formash apo madhesish por mbi te gjitha se cfar perfaqeson e si ndjehesh me ate qe ti ke prane, kjo per nje mardhenie normale, pastaj, pertej saj nese do flasim per nje mardhenie sa per te "shuajtur zjarrin e momentit" eshte tjeter histori.

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mendoj qe pjeset e femres duhet te jene ne nje harmoni te embel sensualiteti,qe te behen nje amortizator i ngrohte per mendjen e nje mashkulli.
  Ps: Nev ma shkaterrove fantazine fare, Lol
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 16. #45
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,707
  Forca e Rrespektit
  4531
  Besoj une,qe nenkupton se fiziku femeror eshte i ndertuar ne nje harmoni te plote kombinimi.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 17. #46
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,770
  Forca e Rrespektit
  8342
  Po versioni per femrat ku eshte?
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 18. #47
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,707
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Po versioni per femrat ku eshte?
  Nje foto ti e u kry.

  S'eshte e drejtori ktu medemek.

  Si kombinejshen i bukur.

  Ajo tema per femrat do rrije ca kohe si mister
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 19. #48
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,799
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  [B]Kam pershtypjen se nese do vertet dike cdo pjese e trupit te saj kthehet ne sensuale, mendja e nje mashkulli nuk mund te jete selektive vetem ne baze formash apo madhesish [/B]por mbi te gjitha se cfar perfaqeson e si ndjehesh me ate qe ti ke prane, kjo per nje mardhenie normale, pastaj, pertej saj nese do flasim per nje mardhenie sa per te "shuajtur zjarrin e momentit" eshte tjeter histori.


  Pershtypja me bindjen , jane dy gjera te ndryshme..... Per fat te keq k'te e ka denese nga natyra mashkulli, zor qe te ju rezistoje formave . Megjithate mendja eshte gjithcka ... mund ta stervisesh e ta krijosh k'te bindje per ate qe ke ne krahe ose para syve , pavaresisht formave te saja.


  Pshm : mund te jesh me dike pa forma fare, ama ne syte e mendjen tende ... i ka ne vendet e duhura. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #49
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,770
  Forca e Rrespektit
  8342
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Nje foto ti e u kry.

  S'eshte e drejtori ktu medemek.

  Si kombinejshen i bukur.

  Ajo tema per femrat do rrije ca kohe si mister
  Sa ti iki misteri temes me ka ik deshira mua me komentu
  Mir po e mbaj per vete, se cila pjese e trupit te meshkujve me ndez
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 21. #50
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ti me shkrin fare

  Amortizator, aibag dhe kollodok
  hahahahahaha,ate fjale ta shpjegon me tej noj mashkull. ata dine nga gjonat teknike. Mos me bie qaf me tej.

 22. #51
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  Kam pershtypjen se nese do vertet dike cdo pjese e trupit te saj kthehet ne sensuale, mendja e nje mashkulli nuk mund te jete selektive vetem ne baze formash apo madhesish por mbi te gjitha se cfar perfaqeson e si ndjehesh me ate qe ti ke prane, kjo per nje mardhenie normale, pastaj, pertej saj nese do flasim per nje mardhenie sa per te "shuajtur zjarrin e momentit" eshte tjeter histori.  Ps: Nev ma shkaterrove fantazine fare, Lol
  Normale,makina pa amortizator,te nxjerr zorret e barkut jashte.

 23. #52
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ja zeme shembull,nje si kjoo i amortizonn meshkujt. hahahahaha


 24. #53
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,780
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahaha,ate fjale ta shpjegon me tej noj mashkull. ata dine nga gjonat teknike. Mos me bie qaf me tej.
  Hhahhah je e papame
  Une amortazitorin menojsha se e disha ca iahte,
  Edhe maqina na bone mi Nev
   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. 8 marsi eshte pjese e zhvlersimit te femres.
  Nga Lauri ne forum Diskutime fetare dhe anti-fetare
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2015, 22:05

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •