Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 43
 1. #1
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?  Thuhet se meshkujt dhe femrat mendojnė njėjtė kur lanė duke u pėrgatitur pėr takim, megjithatė prioritetet e tyre janė tė ndryshme nė kėtė aspekt.

  Ja pesė gjėra qė ēdo mashkull i vėren nė njė takim:

  Lėkura
  Meshkujt e shohin gjithnjė lėkurėn tuaj, jo vetėm nė fytyrė, por edhe nė duar dhe natyrisht nė trup, varėsisht nga ajo qė keni veshur. Atyre u pėlqen njė lėkurė e pastėr dhe e freskėt, jo me shumė grim.

  Trupi
  Kjo ėshtė diēka qė dihet. Pa marrė parasysh a ėshtė takimi i parė apo i njėzeti, ai gjithnjė do tė shikojė trupin tuaj dhe veshjen qė e keni zgjedhur pėr takim. Mundet madje edhe t'ju komplimentojė pėr kėtė.

  Gjestet e kėndshme
  Nėse keni njė mėnyrė tė ėmbėl tė buzėqeshjes apo njė gjest tė zakonshėm tė vėnies sė flokėve prapa veshit, atėherė ai do ta mbajė nė mend qysh nė takimin e parė dhe sa herė qė do tė mendojė pėr takimin tuaj do t'i kujtohet ai gjest.

  Pozitiviteti
  A ndiheni sikur jeni nė kontroll tė situatės? Meshkujve u pėlqen kur ata mund tė qeshin me femrėn qė kanė afėr vetes. Ata madje do tė ndihen shumė krenarė kur ju prezantoj nė me miqtė duke ua dėshmuar atyre se kanė gjetur njė femėr me 'substancė' dhe jo vetėm me pamje.

  Aroma
  Ai mund tė mos ketė ide se ēfarė parfumi pėrdorni, por ai do tė ndihet shumė mirė nėse ju keni njė aromė tė mirė. Aroma e parfumeve tė femrave ėshtė dehėse dhe ai do ta mbajė nė mend si njė aromė identifikuese dhe kudo qė ta nuhasė atė do t'ju kujtojė juve. /Telegrafi/
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 2. #2
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,903
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6084

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Femra duhet te jete gjithmone perfekte(dhe eshte zakonisht), dhe duhet te jete e pa kapshme ne keto pikepamje qe shkruhen ne teme. Normale qe gjerat e para qe te biejne ne sy jane mirembajtja e fetyres, stili i veshjes, menyra e komunikimit, gjestet e trupit(linguaggio del corpo) zene vend pa tjeter dhe menjehere ne takim.
  Natyrisht qe te ben pershtypje negative kur ti shohesh zbokth neper floke femres(M+F) dhe ndoshta perdor edhe parfum. Zakonisht nuk me pelqejne parfumet, por nqs eshte nje parfum terheqes, i lehte, jo mbytes, me fiksohet. Personalisht i shikoj tek nje femer keto gjera qe thashe me siper(pavarsisht nga takimi sentimental apo miqesor).

  ps. Ylli, ndrroje ate avatar se po na ben efekte te pa deshirueshme..
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5849

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Ky artikull permban gjera te verteta...se ne pergjithsi kam lexuar gjera te cuditshme neper keto artikuj qe hidhen ketej  Meqe po flitet per mashkullin, se cfare ve re ai ne takimin me nje femer, atehere po bie dakort edhe une ....Nje mashkull eshte teper i kujdesshem dhe i vemendshem kur eshte me nje femer, ne nje takim me te (thjesht si shoqe apo takim romantik).

  Kur eshte nje takim romantik eshte dyfish edhe me i vemendshem, i terhequr nga femra qe ka perball ai e vezhgon dhe e studjon ate, sepse kimia ben te veten


  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 4. #4
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Tani une nuk jam ne mendjen e meshkujve e nuk e di se cf vene re meshkujt.
  Di qe ne ato takime pune qe me duhet te marr pjese dhe ne pergjithsi jane meshkuj(homo****uale) me duhet te behem tip top gati nga maje e flokut deri tek thonjte e kembes...se keta jane me keq se femrat me thashetheme

  Vete profesioni reprezentativ, me detyron te jem gjithnje high form to styling

  Kjo do te thote, kam nje ritem dhe nje agente te perpikte per sa i perket perkushtimit te pamjes se jashtme .Duke filluar nga dushi i perditshem, sport si dhe perkujdesjen 2 javoreshe per duart dhe kembet.

  I domosdoshem frekuentimi 1 mujoresh tek parukieri (turk ) etj etj ...

  Duke perfunduar me parfumin tim "etrnity" qe nuk e nderroj marken qe 18 vjet...
  Dua te them, qe nese kujdesem se bej per dike por per vete. Sa me e kenaqur me Styil tim aq edhe me e sigurt jam ne nje prezantim pune, meeting etj.

  PS: ne fakt me ka marre malli te ec kembezbath ne rruget e pluhurosura te shqiperise apo te sapo lagura nga shiu i veres.....Si i thone :Iriqi ne ferre se ne ferre ngeli
  Heren e fundit u redaktua nga Endrra; 13-04-2013 ne 13:53.
   

 5. #5
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lauri
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  8,903
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  6084

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Endrra Shfaq Poten
  Tani une nuk jam ne mendjen e meshkujve e nuk e di se cf vene re meshkujt.
  Di qe ne ato takime pune qe me duhet te marr pjese dhe ne pergjithsi jane meshkuj(homo****uale) me duhet te behem tip top gati nga maje e flokut deri tek thonjte e kembes...se keta jane me keq se femrat me thashetheme

  Vete profesioni reprezentativ, me detyron te jem gjithnje high form to styling

  Kjo do te thote, kam nje ritem dhe nje agente te perpikte per sa i perket perkushtimit te pamjes se jashtme .Duke filluar nga dushi i perditshem, sport si dhe perkujdesjen 2 javoreshe per duart dhe kembet.

  I domosdoshem frekuentimi 1 mujoresh tek parukieri (turk ) etj etj ...

  Duke perfunduar me parfumin tim "etrnity" qe nuk e nderroj marken qe 18 vjet...
  Dua te them, qe nese kujdesem se bej per dike por per vete. Sa me e kenaqur me Styil tim aq edhe me e sigurt jam ne nje prezantim pune, meeting etj.

  PS: ne fakt me ka marre malli te ec kembezbath ne rruget e pluhurosura te shqiperise apo te sapo lagura nga shiu i veres.....Si i thone :Iriqi ne ferre se ne ferre ngeli
  Endrra, ka femra qe nuk lahen as nje here ne 3 dit...! Ti thua dush te perditshem, apo dushat e perditshem.. nje mjes dhe darke... tani qe vjen koha e nxehet +1
  Askush nuk eshte me i skllaveruar se ai qe gabimisht mendon se eshte i lire.

 6. #6
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Lauri Shfaq Poten
  Endrra, ka femra qe nuk lahen as nje here ne 3 dit...! Ti thua dush te perditshem, apo dushat e perditshem.. nje mjes dhe darke... tani qe vjen koha e nxehet +1
  Tani skan cf. Te bej une ty, se je mashkull e duhet te gjuash :p
  MOS me bej te kthej temen kunder meshkujve e te citoj se si e leshoni veten fare... Dmth vec prisni nga femra e vet jeni si MOS me keq :p
   

 7. #7
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Shumicen e rasteve s'ja vlen as te marresh mundimin

  Me mire me bizhama aty dhe je Ok
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5849

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Shumicen e rasteve s'ja vlen as te marresh mundimin

  Me mire me bizhama aty dhe je Ok
  hahahah po gati per gjum...ate duan keta


  Por jemi edhe ne te vemendshme jo vetem meshkujt.....por me shume se kurimin estetik ne vajzat vem re dicka tjeter...si sjelljen, guximin...aftesin per te te dhen muhabet,sa joshes mund te jet, aftesin per te te ber te qeshesh ...etj etj


  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 9. #9
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga bella Shfaq Poten


  hahahah po gati per gjum...ate duan keta  ha ha , jo gjumin ta harrojne,
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #10
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Qetesine dhe zgjuarsine e femres, keto gjera jan primare sipas mendimit tim,pastaj defekte kan te gjithe
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 11. #11
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Pozitiviteti
  A ndiheni sikur jeni nė kontroll tė situatės? Meshkujve u pėlqen kur ata mund tė qeshin me femrėn qė kanė afėr vetes. Ata madje do tė ndihen shumė krenarė kur ju prezantoj nė me miqtė duke ua dėshmuar atyre se kanė gjetur njė femėr me 'substancė' dhe jo vetėm me pamje.
  Po shyqyr, ka lezet kur nuk rrine te ngrire e te ngrysur ne takim
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 12. #12
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Gjestet e kėndshme
  Nėse keni njė mėnyrė tė ėmbėl tė buzėqeshjes apo njė gjest tė zakonshėm tė vėnies sė flokėve prapa veshit, atėherė ai do ta mbajė nė mend qysh nė takimin e parė dhe sa herė qė do tė mendojė pėr takimin tuaj do t'i kujtohet ai gjest.
  Deri te fejoj, se pastaj ta pyshes ka me then;aiiii kam harru se cfar kam ngren mbrem, e jo po edi si ke mbajt ti floket.
  ket e kam ndegju nga shum cifte.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 13. #13
  Durrsaket The Best fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WOrLd
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  33
  Postime
  7
  Forca e Rrespektit
  0

  Pe: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Femren qe esht tek tavolina tjeter shikojn .
  One`in a Million

 14. #14
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,536
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2458

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Endrra Shfaq Poten
  Tani une nuk jam ne mendjen e meshkujve e nuk e di se cf vene re meshkujt.
  Di qe ne ato takime pune qe me duhet te marr pjese dhe ne pergjithsi jane meshkuj(homo****uale) me duhet te behem tip top gati nga maje e flokut deri tek thonjte e kembes...se keta jane me keq se femrat me thashetheme

  Vete profesioni reprezentativ, me detyron te jem gjithnje high form to styling

  Kjo do te thote, kam nje ritem dhe nje agente te perpikte per sa i perket perkushtimit te pamjes se jashtme .Duke filluar nga dushi i perditshem, sport si dhe perkujdesjen 2 javoreshe per duart dhe kembet.

  I domosdoshem frekuentimi 1 mujoresh tek parukieri (turk ) etj etj ...

  Duke perfunduar me parfumin tim "etrnity" qe nuk e nderroj marken qe 18 vjet...
  Dua te them, qe nese kujdesem se bej per dike por per vete. Sa me e kenaqur me Styil tim aq edhe me e sigurt jam ne nje prezantim pune, meeting etj.

  PS: ne fakt me ka marre malli te ec kembezbath ne rruget e pluhurosura te shqiperise apo te sapo lagura nga shiu i veres.....Si i thone :Iriqi ne ferre se ne ferre ngeli
  ahahahah a ishte qa shikojn meshkujt tek femrat apo qa bajn femrat para se me dal n'takim
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 15. #15
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Sdi ca shikojn meshkujt e tjer , po un vdes me i pa gjoksin , dhe vdes kur i shikoj buzet dhe imagjinoj se cmund te bejn ato buze. Dhe sidomos kur ka ndonje me pircing ne llape , aty hutohem fare nga imagjinata , dhe se ne real ai pircing nuk vlen asgje se as nuk ndjehet fare nese e ka apo jo , por thjesht imagjinata qe e ka te ben te cmendesh .
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 16. #16
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Deri te fejoj, se pastaj ta pyshes ka me then;aiiii kam harru se cfar kam ngren mbrem, e jo po edi si ke mbajt ti floket.
  ket e kam ndegju nga shum cifte.
  Nje mashkull qe e ka "syrin" e detajeve, do e kete perhere, dhe jo veten ne lidhje (me te dashuren/fejuaren/gruane), por me te gjithe ata qe e rethojne.
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 17. #17
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,536
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2458

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Un aromen nuhas me t'paren pastaj edhe gjestet mnyra si leviz si shikon gjitha kto(imsit) gjerat e vogla qe do me benin kurioz ta ftoja prap per kafe
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 18. #18
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga sweetzzinna Shfaq Poten
  Nje mashkull qe e ka "syrin" e detajeve, do e kete perhere, dhe jo veten ne lidhje (me te dashuren/fejuaren/gruane), por me te gjithe ata qe e rethojne.
  Mbase mund te jen ne numer ata meshkuj!edhe ashtu femrah njohne me shum qe jan te kujdeshme te vlersojn cdo detaj ,meshkujt me dembela jan tregu cdo her ne ket fush.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 19. #19
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Me pak fjale mashkulli mundohet te bej nje radioskopi sa me te mire. Lol. Si dhe femrat pa diskutim.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 20. #20
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Quku Shfaq Poten
  ahahahah a ishte qa shikojn meshkujt tek femrat apo qa bajn femrat para se me dal n'takim
  Me marrsh te keqen .... Po une sjam mashkull qe te te them ca shohin ata :p
   

 21. #21
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,536
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2458

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Endrra Shfaq Poten
  Me marrsh te keqen .... Po une sjam mashkull qe te te them ca shohin ata :p
  Ti te thoshe t'pakten qa ka njiri me shiku te ti na kishe shtu edhe kureshtjen
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 22. #22
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Quku Shfaq Poten
  Ti te thoshe t'pakten qa ka njiri me shiku te ti na kishe shtu edhe kureshtjen
  Hape Vouge.... Faqja e 2 ajo jam une
   

 23. #23
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Quku Shfaq Poten
  Un aromen nuhas me t'paren pastaj edhe gjestet mnyra si leviz si shikon gjitha kto(imsit) gjerat e vogla qe do me benin kurioz ta ftoja prap per kafe
  Ca do thuash se deri tani ke takuar vec femra qe i vinte era djerse

  Ky sqenka artiukll sh alien , se ka keq :p
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 24. #24
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,536
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2458

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ca do thuash se deri tani ke takuar vec femra qe i vinte era djerse

  Ky sqenka artiukll sh alien , se ka keq :p
  ahahahah edhe ato me kan qellu por po thoja per ate aromen ne ndryshon nga femra ne femer
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 25. #25
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Une kshu takime pune edhe nuk kam shpeshe, por ndodhe te kem deri ne 10 brenda dite perfshi intervistime, komunikime, grupe pune te brendshme apo te jashtme etj.

  Pra qe ne fillim dite, ndjeje nje lodhje, dhe qe te jem me i fresket, zakonisht ne keso takime mundohem te shikoje: Sa pulla ka te mebrthyera ke qafa dhe cfare modeli brekesh ka (nese munde te shihen). Kujtoje se jane dy gjera mjafte domethenese sa per ta qetesuar trurin per tu marre me problemet qe rrjedhin me pastaj.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 26. #26
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,536
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2458

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Endrra Shfaq Poten
  Hape Vouge.... Faqja e 2 ajo jam une
  mos me fut ne kshi ujnash po tregoju e hapur me fensat
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 27. #27
  FISEBILIL-LAH fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ado
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė/Republic Of Kosova...
  Mosha
  30
  Postime
  5,205
  Forca e Rrespektit
  863

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Une verej diqka tjeter jo keto qe jan permend ktu
  Qur'an Is Not A Book Of SCIENCE. It's a Book Of SIGNS.

  All-llahu Ekber .
  La ilahe il-Allah.

 28. #28
  FISEBILIL-LAH fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ado
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė/Republic Of Kosova...
  Mosha
  30
  Postime
  5,205
  Forca e Rrespektit
  863

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Une kshu takime pune edhe nuk kam shpeshe, por ndodhe te kem deri ne 10 brenda dite perfshi intervistime, komunikime, grupe pune te brendshme apo te jashtme etj.

  Pra qe ne fillim dite, ndjeje nje lodhje, dhe qe te jem me i fresket, zakonisht ne keso takime mundohem te shikoje: Sa pulla ka te mebrthyera ke qafa dhe cfare modeli brekesh ka (nese munde te shihen). Kujtoje se jane dy gjera mjafte domethenese sa per ta qetesuar trurin per tu marre me problemet qe rrjedhin me pastaj.
  Pse ti sa here ke "takime pune" shikon te ja gjuash ndonjeres ? hahaha
  Qur'an Is Not A Book Of SCIENCE. It's a Book Of SIGNS.

  All-llahu Ekber .
  La ilahe il-Allah.

 29. #29
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Ado Shfaq Poten
  Pse ti sa here ke "takime pune" shikon te ja gjuash ndonjeres ? hahaha
  Beje dallimin mes takimeve te punes dhe grupeve ****uale.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 30. #30
  FISEBILIL-LAH fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ado
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė/Republic Of Kosova...
  Mosha
  30
  Postime
  5,205
  Forca e Rrespektit
  863

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Beje dallimin mes takimeve te punes dhe grupeve ****uale.
  Kjo tem ktu ka te beje me nje takim femer mashkull jo per pune por per takimin e pare apo dicka te tille ! ti ke permendur takime pune ! dhe ato gjerat tjera qe i ke permend aty ! at'here i bie qe ti ne takime pune shikon kuna tja gjuash hajt tung
  Qur'an Is Not A Book Of SCIENCE. It's a Book Of SIGNS.

  All-llahu Ekber .
  La ilahe il-Allah.

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Meshkujt gjithnjė e mė pak romantikė
  Nga Love ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-08-2017, 21:11
 2. Pėr ēka ankohen femrat dhe pėr ēka meshkujt!
  Nga Ylli-1 ne forum Stil jete
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 07-12-2013, 15:27

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •