Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 43 nga 43
 1. #1
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?  Thuhet se meshkujt dhe femrat mendojnė njėjtė kur lanė duke u pėrgatitur pėr takim, megjithatė prioritetet e tyre janė tė ndryshme nė kėtė aspekt.

  Ja pesė gjėra qė ēdo mashkull i vėren nė njė takim:

  Lėkura
  Meshkujt e shohin gjithnjė lėkurėn tuaj, jo vetėm nė fytyrė, por edhe nė duar dhe natyrisht nė trup, varėsisht nga ajo qė keni veshur. Atyre u pėlqen njė lėkurė e pastėr dhe e freskėt, jo me shumė grim.

  Trupi
  Kjo ėshtė diēka qė dihet. Pa marrė parasysh a ėshtė takimi i parė apo i njėzeti, ai gjithnjė do tė shikojė trupin tuaj dhe veshjen qė e keni zgjedhur pėr takim. Mundet madje edhe t'ju komplimentojė pėr kėtė.

  Gjestet e kėndshme
  Nėse keni njė mėnyrė tė ėmbėl tė buzėqeshjes apo njė gjest tė zakonshėm tė vėnies sė flokėve prapa veshit, atėherė ai do ta mbajė nė mend qysh nė takimin e parė dhe sa herė qė do tė mendojė pėr takimin tuaj do t'i kujtohet ai gjest.

  Pozitiviteti
  A ndiheni sikur jeni nė kontroll tė situatės? Meshkujve u pėlqen kur ata mund tė qeshin me femrėn qė kanė afėr vetes. Ata madje do tė ndihen shumė krenarė kur ju prezantoj nė me miqtė duke ua dėshmuar atyre se kanė gjetur njė femėr me 'substancė' dhe jo vetėm me pamje.

  Aroma
  Ai mund tė mos ketė ide se ēfarė parfumi pėrdorni, por ai do tė ndihet shumė mirė nėse ju keni njė aromė tė mirė. Aroma e parfumeve tė femrave ėshtė dehėse dhe ai do ta mbajė nė mend si njė aromė identifikuese dhe kudo qė ta nuhasė atė do t'ju kujtojė juve. /Telegrafi/
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 2. #31
  INTERIST fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail1
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Vendodhja
  Midis Kosove
  Postime
  2,646
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  1119

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  shikojme ato pjeset terheqese dihet se mos te filloj te numeroj ndonjeren se do me padisin pastaj
  Une keshi permbi, kur me thirr nana ne emer,
  ajo smunet me m'ni, e ky sen me therr ne zemer,
  tashti gjuhet permi, me thot e kom lan kejt vet,
  se kom pa nanen tu kajt si sot, kshtu qe disa vjet,
  e di pa dashnin e saj, kurr nuk e m'rahatohet shpirti,
  du me marr ne gryk, po pi te fotftit sun livriti,

 3. #32
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,221
  Forca e Rrespektit
  905

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Eh meshkujt tshofin nga koka tek kembet e nese stpelqejn rrudhin turinjt ose hapin syt sa majtas sa djathtas
   

 4. #33
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Kam degjuar se shikojnč si čshtč lyer shtepia , shkallat , ballkonin e per rreth e rrotull oborrin.

  Po pse nuk mundoheni te hidhni njč sy nč brendesi se ka mč rčndesi besoj .
   

 5. #34
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Une per vete i shikoj b................
  ..allin :-P
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 6. #35
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Me thene te drejten une shoh buzet ..syte..floket ...te pasmet dhe me kryesorin gjoksin
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 7. #36
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Veshjen , qendrimin , si flete , cfare flet , bukurine , mendimet mbi fene , jeten , profesionin , faniljen etj .
  87654321

 8. #37
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga C3nI Shfaq Poten
  Veshjen , qendrimin , si flete , cfare flet , bukurine , mendimet mbi fene , jeten , profesionin , faniljen etj .
  Te gjitha keto ne nje takim?
  I paske takimet te gjata shume ti ceno :-P
  Mjafton njera prej tyre qe the ti (mendimet) e te siguroj qe ndonjehere nuk mjafton nje jete e jo me nje takim :-)
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 9. #38
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Mendoj qe para se te dalin ne nje takim,kan vene re ndonje copez mendimi,sjellje fleksibiliteti pozitiv tek ajo femer.
  Se po qe vetem per pelqim pjesesh,me mire mos me dale fare.
   

 10. #39
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Rrofshin cicat!
  Rrofshin cicat!
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #40
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Te gjitha keto ne nje takim?
  I paske takimet te gjata shume ti ceno :-P
  Mjafton njera prej tyre qe the ti (mendimet) e te siguroj qe ndonjehere nuk mjafton nje jete e jo me nje takim :-)
  Krejt varet cfare kuptojme me "takimin" dhe ne cilat koncepte i jepet pergjigje .
  Per mua prej parfumit e deri te takat e femres , do te kishin rendesi te konceptoj takimin e pare !
  87654321

 12. #41
  wish me well... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,553
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1098

  Titulli: Ēka vėrejnė meshkujt gjithnjė nė takim?

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Rrofshin cicat!
  Rrofshin cicat!
  epo tani , po te doje tjetra te parkoj ballkonin per te treguar se eshte "marke" ,ēa do bej mashkulli shkret?! do filloj do analizoj marken ,,,

  me fal doja te thoja ballkonin, se marken e ka analizur per 7 sekonda.
   

 13. #42
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,799
  Forca e Rrespektit
  2297
  Interesante looool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #43
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,029
  Forca e Rrespektit
  472
  Unė i shoh fytyrėn, por edhe gjestet...
   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Meshkujt gjithnjė e mė pak romantikė
  Nga Love ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-08-2017, 21:11
 2. Pėr ēka ankohen femrat dhe pėr ēka meshkujt!
  Nga Ylli-1 ne forum Stil jete
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 07-12-2013, 15:27

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •