Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 88
 1. #1
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Pershedetje antare,
  Kam nevoje per komentet tuaja, per dicka qe ka ndodhur mes meje dhe te dashures time.
  Une jam 25 vjec, dhe para 2 vitesh kam njohur te dashuren time. Ne ate kohe ajo me tha se kishte nje moshe me mua.
  Para dy javesh kjo me mer ne tel dhe me thote se kishte dicka shume te rendesishme per te me treguar.
  E takova, e pash qe ishte shume e tensionuar dhe nuk guxonte te fliste.
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte then. Diferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisja, u zhgenjeva shume. Reagova shume keq, duke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi falje, duke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohen. E pyeta se perse ma kishte ber kete. Me tha sepse nuk donte te me humbte, pra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruar, kisha menduar madje te martohesha me te.

  Cfare duhet te bej?
  Ne vendin tim cfare vendimi do kishit mar?
  Nese do isha nje shok juaji cila do ishte keshilla qe do me jepnit.
   

 2. #2
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  boh,duhet ta lesh se s'ben

  po jo mo jo.....s'ke pse ta lesh,ne fund te fundit shumica e fshehin moshen......
  Treat your self like a star!!!

 3. #3
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  boh,duhet ta lesh se s'ben

  po jo mo jo.....s'ke pse ta lesh,ne fund te fundit shumica e fshehin moshen......
  E fshehin por jo per kaq gjate.
  Po sikur te me ket genjyer dhe per gjera tjera? (kete nuk mund ta di, por cfare nuk me vjen ne mendje tani)
   

 4. #4
  Founder fv Avatari i Adi_el
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  286
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  per mendimin tim edhe une do isha shume i zhgenjyer po tani ajo ka pasur nje arsye qe ste ka treguar moshen e vertet se te donka shume edhe sdonte qe mosha te ishte nje nga arsyet e ndarjes. une per vete nqs do isha i dashuruar shume do i jepja edhe nje shanc te dyte
  https://www.youtube.com/watch?v=8KkTlELNPo8

 5. #5
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  jojo s'te ka genjyer.......ti nuk duhet te tregohesh kaq i ashper,duhet ta degjosh ,ta kuptosh,te bisedosh me te.......jo te nxitohesh
  Treat your self like a star!!!

 6. #6
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  me sa shoh une,ti me shume e ke problem te martohesh me nje me te madhe sesa nga fakti qe ajo te ka genjyer per moshen
  Treat your self like a star!!!

 7. #7
  Ro$$onero Panther !!! fv fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  Kosova
  Mosha
  30
  Postime
  180
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Tek e fundit femat ma te vjetra um oken diqysh si ma sexi !!!
  Honour the God
  Love your wife ,
  And defend your country !!!

 8. #8
  rremujaxhije:P fv Avatari i 3R1
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  ne shtepi...
  Postime
  2,024
  Forca e Rrespektit
  70

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  thekson qe je shume i dashuruar dhe e len x nje diference moshe????
  mendoj qe xderisa e doni nj-tj č e kote te ket nje largesi mes jush..
  te ka genjyer,e te ka dhene arsyen se xse e ka bere...xse kjo te ndikoje kaq shume ne lidhjen tuaj???
  tek vajza duhet te shohesh vlerat qe ka,dashurine ,respektin,besnikerine dhe sinqeritetin(me mire vone se kurre te rrefeu te ver8n)...
  vendimi č qe te rikthehesh me te nese ver8 e dashuron,qe asgje te mos jete pengese x ju...
  te uroj nje jete te lumtur me te
  You're not Albanian??
  It's :ok, nobody is Perfect!!!  ..kerko te dish kush je,e te jesh ajo qe din.. :viola:

 9. #9
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga 3R1 Shfaq Poten
  thekson qe je shume i dashuruar dhe e len x nje diference moshe????
  mendoj qe xderisa e doni nj-tj č e kote te ket nje largesi mes jush..
  te ka genjyer,e te ka dhene arsyen se xse e ka bere...xse kjo te ndikoje kaq shume ne lidhjen tuaj???
  tek vajza duhet te shohesh vlerat qe ka,dashurine ,respektin,besnikerine dhe sinqeritetin(me mire vone se kurre te rrefeu te ver8n)...
  vendimi č qe te rikthehesh me te nese ver8 e dashuron,qe asgje te mos jete pengese x ju...
  te uroj nje jete te lumtur me te
  Nuk kam pas qen kurre lidhur me femra me te medha ne moshe. Me ra si bombe lajmi kur ma tha. U ndjeva i zhgenjyer dhe i tradhetuar ne kulm.
  Ajo arsye qe ajo ka then edhe mbase eshte, sepse nese do ta dija qe ishte me e madhe mbase sdo kisha krijuar lidhje me te.
  Prap se prap, besimi veshtire te rifitohet.
  Ajo cfare mendoj shpesh eshte...do kishte qen me e tmerrshme ta kisha zbuluar vet!
   

 10. #10
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Teme e bukur ............
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 11. #11
  Veri investigatio fv Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,045
  Forca e Rrespektit
  83

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Une per vete ne radhe te pare nuk do e kisha patur aspak problem nese nuk kam qellime serioze.

  Nga ana tjeter nese do mendoja per te patur dicka serioze me te do e kisha peshuar mire nje gje te tille. Arsyeja eshte se ne lidhje une ju jap rendesi gjerave te vogla me logjikimin qe nese ajo nuk ben dicka te vogel eshte e pamundur qe te beje dicka te madhe. Nese nuk me respekton ne dicka te vogel, shancet jane qe do ta beje ate ne gjera me te medha dhe me me rendesi. Por nga ana tjeter eshte e paarsyeshme qe te marresh nje vendim te nxituar.

  Perkundrazi, ju duhet qe lidhjen ta vazhdoni deri ne momentin qe gjera si kjo te ndodhin serish. Nese nje gje e tille perseritet, apo aq me teper eshte perseritur une per vete do isha shume skeptik dhe do filloja per te gjetur nje tjeter perpara se te ndahem me kete.

  Genjeshtrat ne lidhje jane irritues dhe te demshme, por ju duhet te vleresoni edhe dicka tjeter, faktin qe ajo ua ka thene ate vete dhe qe ju ka kerkuar falje. Dy jane mundesite, lotet e saj jane kerkese pendese (te sinqerte) ose lot per te perfituar ("lot krokodoli). Askush me mire sesa ju nuk eshte ne gjendje te vendos se ciles kategori i perkasin ato.
  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 12. #12
  Ado ! fv fv fv fv Avatari i Republic Of Kosovo
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Vendodhja
  Republic Of Kosovo(Prishtine-Sunny Hill)
  Mosha
  30
  Postime
  473
  Forca e Rrespektit
  13

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  gabim te madh do besh nese ndahesh nga ajo ? ajo te ka tregu shum mir se per qfar arsyeje nuk te ka tregu dmth te don shum dhe eshte frigu qe do ndahesh , edhe ti po thua qe e don , nuk dmth asgje mosha nese e don edhe te don ti kejt qka mundesh te besh mundesh ti thuash nese ka ndonje fshetesi tjeter dhe te i thuash qe nuk dua me genjeshtra per asgje . kaq mundem te them por per nje mosh 2-3 vjeqare edhe pse te ka genjyer nuk te ka genjy per ndonje gje shum te madhe thjesht per moshen qe u frigu qe do ndahesh me te . kshto qe mund te them qe mos u ndaj nga ajo falja at gabim dhe vazhdo me te si ne kohen e kaluar si ke kalu me te por i thuaj qe me genjeshtra sbon ...


  Peace
   

 13. #13
  rremujaxhije:P fv Avatari i 3R1
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  ne shtepi...
  Postime
  2,024
  Forca e Rrespektit
  70

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Nuk kam pas qen kurre lidhur me femra me te medha ne moshe. Me ra si bombe lajmi kur ma tha. U ndjeva i zhgenjyer dhe i tradhetuar ne kulm.
  Ajo arsye qe ajo ka then edhe mbase eshte, sepse nese do ta dija qe ishte me e madhe mbase sdo kisha krijuar lidhje me te.
  Prap se prap, besimi veshtire te rifitohet.
  Ajo cfare mendoj shpesh eshte...do kishte qen me e tmerrshme ta kisha zbuluar vet!
  degjo,me duket sikur e zmadhon icik
  fundja e ka bere x nje kauze te mire...
  nuk duhet te ta kishte rrefyer kaq vone,po ja qe nganjeher genjeshtra sherben x te mbajtur afer nje njeri qe don dhe nuk ke qejf ta humbasesh...
  duhet te reflektosh me gjate x kete situate,e mos lejo qe njeriu i zemres te te humbasi x dicka te tille
  You're not Albanian??
  It's :ok, nobody is Perfect!!!  ..kerko te dish kush je,e te jesh ajo qe din.. :viola:

 14. #14
  Ro$$onero Panther !!! fv fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  Kosova
  Mosha
  30
  Postime
  180
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga 3r1 Shfaq Poten
  degjo,me duket sikur e zmadhon icik
  fundja e ka bere x nje kauze te mire...
  Nuk duhet te ta kishte rrefyer kaq vone,po ja qe nganjeher genjeshtra sherben x te mbajtur afer nje njeri qe don dhe nuk ke qejf ta humbasesh...
  Duhet te reflektosh me gjate x kete situate,e mos lejo qe njeriu i zemres te te humbasi x dicka te tille
  qikjo qendron pernime , se ka raste qi ndodhin qisi en jete, ama perderisa nuk preket morali , kto sene duhet me i harru edhe jeten me vazhu se tek e fundit nuk osht naj gj a e madhe kjo qe ka ndodh !!!
  Honour the God
  Love your wife ,
  And defend your country !!!

 15. #15
  FULL OF PATOS fv Avatari i Trendelin
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  466
  Forca e Rrespektit
  32

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Ahaaaahaahahahah ca pyetje leshiii...po te me ndjeni eh, jo vetem ti po dhe kta tjeret, po skeni pune tjeter ju qe vini shkruani ne forume keto lloj dilemash mentale? Eh cudi hesapi, dmth, ti e do ate, ne kto kohe qe keni qen bashke ske ven re asnje gje qe ste pelqen tek ajo, se ke ven re diferencen e moshes ne biseda dhe arsyetime, ateher ca dreqin te intereson se ca moshe ka te shkruar ajo ne pashaporte kur ti je i dashuruar me karakterin e saj dhe jo me vertetesin e leternjoftimit...? E ja, e tha, genjeu per moshen, e ca pastaj? sikur te kishte then qe ishte burre me pare dhe kishte ber operacion per tu kthyer grua, kjo do kishte qen me vertet shokuese, jo ato tre vjet me shum madhesi kohore....ncncncncncncncn

  ueeee, kta sikur kan ren nga dardha me koke poshte.... ca pyetjesh ekzistencialeeeee...
  :fluturoze:

 16. #16
  Carpe Diem fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diku .
  Postime
  1,723
  Forca e Rrespektit
  75

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Si urdheron zoteria juaj femer apo mashkull qofsh.
  Do ta mar konsiderate keshillen tuaj
  Rrofsh rrofsh...
  femer jam. Me duket absurde qe nje mashkull te qarravitet ne kete menyre per nje gje kaq pa rendesi. Gjithsesi good luck. Te isha une ne vend te saj , te kisha lene pa 1 pa 2 . :cheer:
   

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  2,495
  Forca e Rrespektit
  30

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Pershedetje antare,
  Kam nevoje per komentet tuaja, per dicka qe ka ndodhur mes meje dhe te dashures time.
  Une jam 25 vjec, dhe para 2 vitesh kam njohur te dashuren time. Ne ate kohe ajo me tha se kishte nje moshe me mua.
  Para dy javesh kjo me mer ne tel dhe me thote se kishte dicka shume te rendesishme per te me treguar.
  E takova, e pash qe ishte shume e tensionuar dhe nuk guxonte te fliste.
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte then. Diferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisja, u zhgenjeva shume. Reagova shume keq, duke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi falje, duke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohen. E pyeta se perse ma kishte ber kete. Me tha sepse nuk donte te me humbte, pra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruar, kisha menduar madje te martohesha me te.

  Cfare duhet te bej?
  Ne vendin tim cfare vendimi do kishit mar?
  Nese do isha nje shok juaji cila do ishte keshilla qe do me jepnit.
  Genjeshtrat nuk me pelqejn hiq as mua,por sa duket kjo vajza dhe mund te jete e "justifikuar" pak a shum
  Te takon ty te vendosesh sa je ne gjendje me vazhdu, me harru kete epizode!
  kshill e imja : shiko vetveten me par, dmth nese akoma ndjenjat e tua jan te njejta dhe do mundesh me vazhdu,atehere falja dhe vazhdoni, nese nuk je i sigurt 100% mos e genje veten se do ta jetosh keq kete dashuri dhe do besh te vuajsh akoma me shum vajzen(dhe vetveten kjo eshte e sigurt) 1dashuri pa besim nuk eshte dashuri(sipas meje)


  P.S nese ja fal..falja me zemer e jo per meshir

  te uroj fat :shoke:
   

 18. #18
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga Trendelin Shfaq Poten
  Ahaaaahaahahahah ca pyetje leshiii...po te me ndjeni eh, jo vetem ti po dhe kta tjeret, po skeni pune tjeter ju qe vini shkruani ne forume keto lloj dilemash mentale? Eh cudi hesapi, dmth, ti e do ate, ne kto kohe qe keni qen bashke ske ven re asnje gje qe ste pelqen tek ajo, se ke ven re diferencen e moshes ne biseda dhe arsyetime, ateher ca dreqin te intereson se ca moshe ka te shkruar ajo ne pashaporte kur ti je i dashuruar me karakterin e saj dhe jo me vertetesin e leternjoftimit...? E ja, e tha, genjeu per moshen, e ca pastaj? sikur te kishte then qe ishte burre me pare dhe kishte ber operacion per tu kthyer grua, kjo do kishte qen me vertet shokuese, jo ato tre vjet me shum madhesi kohore....ncncncncncncncn

  ueeee, kta sikur kan ren nga dardha me koke poshte.... ca pyetjesh ekzistencialeeeee...
  qesh ti qesh, mua po me iken mendja
   

 19. #19
  FULL OF PATOS fv Avatari i Trendelin
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  466
  Forca e Rrespektit
  32

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  qesh ti qesh, mua po me iken mendja
  Nese po te iken dmth qe ke pas? Epo thirre mbas qe te kthehet dhe fillo arsyto, se sdahen robt per gjera te tilla...ncncncncncnc
  :fluturoze:

 20. #20
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Une po te isha ne vendin tend do e kisha lene....do i kisha thene adios muchacha....
  Me mire te me tradhetonte sesa te me genjente per moshen......
  Heren e fundit u redaktua nga Cyber_Spartacus; 18-03-2009 ne 15:17. Arsyja: Gabim gramatik thnx Alfonc :D
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 21. #21
  Veri investigatio fv Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,045
  Forca e Rrespektit
  83

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  qesh ti qesh, mua po me iken mendja
  Shpresoj qe ta kuptoni qe paragjykimet per personin tuaj behen nga nje bote tjeter dhe nga njerez qe nuk ju njohin.

  Ne nje bote si kjo e jona gjera te tilla ndodhin gjithnje. Por eshte disi e veshtire per tu kuptuar qe gjerat jane ashtu sic thuhen disa here. Duke lene menjane mendyshjet une do ju sugjeroja qe ju te analizoni gjera si gjatesine e lidhjes me ate vajze, mardheniet e meparshme, sa besim keni krijuar ne lidhjen tuaj etj...

  Jane faktore te tille qe duhet qe t'iu cojne juve drejt nje rrugezgjidhjeje.

  Ajo qe eshte me rendesi per tani eshte qe ju te qetesoheni, te mos nxitoheni ne vendimarrje dhe ti jepni pak kohe vetes. Eshte mire qe ne momente stresi dhe ngarkese emocionale si keto qe ju te jeni te qetesuar sa me shume qe te jete e mundur, te jeni nen kontroll dhe te mos nxitoheni. Do ishte me keq nese ju nxitoheni dhe ti jepni fund nje lidhjeje per dicka te tille qe gjasat jane te jete dicka e vogel.

  Shihi gjerat me syrin real, me qetesi dhe mos u nxitoni.
  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 22. #22
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga Trendelin Shfaq Poten
  Nese po te iken dmth qe ke pas? Epo thirre mbas qe te kthehet dhe fillo arsyto, se sdahen robt per gjera te tilla...ncncncncncnc

  Trendeline e dashur, ajo qe me vret mua eshte se nuk eshte treguar e sinqerte me mua. Me ka genjyer, dhe nuk eshte gje e vogel te genjesh per moshen.
  Ok ajo ma tha kete gje, nuk isha une qe e zbulova vet, por prap me ka zhgenjyer.
   

 23. #23
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga Cyber_Spartacus Shfaq Poten
  Une po te isha ne vendin tend do e kisha lene....do i kisha thene adios muchachos....
  Me mire te me tradhetonte sesa te me genjente per moshen......

  Edhe nese do ta doje? Do ta kishe len gjithsesi?
  Nuk do merje parasysh fare arsyen pse ka genjyer?
   

 24. #24
  sweety fv fv fv fv fv fv Avatari i eda sweety
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Vendodhja
  po ne vloren time
  Mosha
  32
  Postime
  179
  Forca e Rrespektit
  15

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Se kuptoj pse e beni kaq te madhe,thjesht ska dashur te tregoj moshen per momentin dhe me mbrapa i ka ardh turp te ta thot....kjo esht e gjitha.Merre shpejt ne tel e bashkohu,mos e prish dashurin per vogelsira.Eshte me e madhe dashuria se keto gjera nese eshte dashuri e vertet.
   

 25. #25
  FULL OF PATOS fv Avatari i Trendelin
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  466
  Forca e Rrespektit
  32

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Trendeline e dashur, ajo qe me vret mua eshte se nuk eshte treguar e sinqerte me mua. Me ka genjyer, dhe nuk eshte gje e vogel te genjesh per moshen.
  Ok ajo ma tha kete gje, nuk isha une qe e zbulova vet, por prap me ka zhgenjyer.
  No comment...mua me habit edhe fakti qe paska anetare qe e marin kaq seriozisht kte argomente qe mua me duket pa kuptim.... mesa duket un i mar gjerat shum relax take it easy...ahahahaha bej ca te duash, ca pret te te thon rob qe ste njofin, kjo eshte jete private e jotja, trajtoje si te tille... Ajd shnet...
  :fluturoze:

 26. #26
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga Trendelin Shfaq Poten
  Ckemi, ajo me siper ishte IRONIA... sa vjec je ti per kuriozitet?
  Per kurjozitet jam 25 vjec.
  I urrej genjeshtrat dhe ja kam ber te ditur qe ne fillim.
  Me vjen plasje, pse nuk me ka treguar?! :kokes:
   

 27. #27
  Veri investigatio fv Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,045
  Forca e Rrespektit
  83

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Pershedetje antare,
  Kam nevoje per komentet tuaja, per dicka qe ka ndodhur mes meje dhe te dashures time.
  Une jam 25 vjec, dhe para 2 vitesh kam njohur te dashuren time. Ne ate kohe ajo me tha se kishte nje moshe me mua.
  Para dy javesh kjo me mer ne tel dhe me thote se kishte dicka shume te rendesishme per te me treguar.
  E takova, e pash qe ishte shume e tensionuar dhe nuk guxonte te fliste.
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte then. Diferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisja, u zhgenjeva shume. Reagova shume keq, duke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi falje, duke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohen. E pyeta se perse ma kishte ber kete. Me tha sepse nuk donte te me humbte, pra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruar, kisha menduar madje te martohesha me te.

  Cfare duhet te bej?
  Ne vendin tim cfare vendimi do kishit mar?
  Nese do isha nje shok juaji cila do ishte keshilla qe do me jepnit.
  Citim Origjinale Postuar nga Trendelin Shfaq Poten
  Ckemi, ajo me siper ishte IRONIA... sa vjec je ti per kuriozitet?

  Nuk eshte c'eshtje serioziteti une personalisht do i quaja shenja respekti. Tek e fundit perse ta nencmosh nese nuk ke gje per ti dhuruar atij qe po ju kerkon ndihme. Sidoqofte...
  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 28. #28
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  2,495
  Forca e Rrespektit
  30

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  1cik delikates..te e fundit po kerkon "ndihm" nuk eshte me force' te postoni
   

 29. #29
  Carpe Diem fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diku .
  Postime
  1,723
  Forca e Rrespektit
  75

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  O Melyman,

  e para nje femer nuk pyetet per moshen , nese je vertet gentleman.
  e dyta 3 vjet diference moshe nuk eshte ndonje big deal as qe vihet re fare diferenca (perderisa ti nuk vure re , ne dac ne mentalitet apo seriozitet moshe ose ne dac ne paraqitje, duhet te jesh proud of her qe se tregoka moshen e saj.. duket me e re se c'eshte.. gje e mire eshte)
  dhe e fundit dashuria nuk pyet per kshu gjerash. Nese ti vertet e do ate femer nuk duhet te jete problem per ty nje gje pa rendesi fare.

  ti thua pse te genjeu ? eshte nje genjeshter pa qeder kur i thone. Cfare humbe ti apo cfare te beri se tha eshte pak me e vogel ? Femrat ashtu duan te duken gjithmone me te vogla. me te reja ... ndjenjat e saj nuk ndryshuan karshi teje . Ajo akoma te do vetem se eshte pak fare me e madhe se ti . Lol

  E mjaft u qarravite tani .
   

 30. #30
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Per kurjozitet jam 25 vjec.
  I urrej genjeshtrat dhe ja kam ber te ditur qe ne fillim.
  Me vjen plasje, pse nuk me ka treguar?! :kokes:
  Melman shiko nuk eshte gjeja me bukur te te genjeje e dashura POR besoj se nuk eshte kaq e rrendesishme sa te shkosh ne ndarje....Te inatosesh per moment te kuptoj por jo deri ne ndarje...e quaj te pakten papjekuri nga ana jote nqf se ndahesh per kete arsye.....Rri se mire je me te dashuren se kane ardhur kohe te keqija te na genjenin te gjithve per moshen dhe jo per gjera me serioze do ishim te gjithe te lumtur.....
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kerri si karamele pėr tė gėnjyer turmat
  Nga Marla ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-02-2016, 14:14
 2. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-08-2011, 19:24
 3. Kushtet qė duhet tė plotėsojė e dashura!
  Nga Love ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 10-07-2011, 23:44

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •