Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 88
 1. #1
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Pershedetje antare,
  Kam nevoje per komentet tuaja, per dicka qe ka ndodhur mes meje dhe te dashures time.
  Une jam 25 vjec, dhe para 2 vitesh kam njohur te dashuren time. Ne ate kohe ajo me tha se kishte nje moshe me mua.
  Para dy javesh kjo me mer ne tel dhe me thote se kishte dicka shume te rendesishme per te me treguar.
  E takova, e pash qe ishte shume e tensionuar dhe nuk guxonte te fliste.
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte then. Diferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisja, u zhgenjeva shume. Reagova shume keq, duke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi falje, duke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohen. E pyeta se perse ma kishte ber kete. Me tha sepse nuk donte te me humbte, pra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruar, kisha menduar madje te martohesha me te.

  Cfare duhet te bej?
  Ne vendin tim cfare vendimi do kishit mar?
  Nese do isha nje shok juaji cila do ishte keshilla qe do me jepnit.
   

 2. #31
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Ku qendron problemi se ajo eshte 3 vjet me e madhe?
  Nqs ju te dy (ti dhe ajo) keni gjete nj-tj ne shume gjera,perputheni,shkoni mire,respektoni nj-tj etj etj....atehere duhet qe kjo te perfundoj vetem se ajo eshte me e madhe??
  Mua me duket budallallek sinqerisht po ta them,,,ndoshta ti e shikon si ''tabu'' moshen ndaj dhe je vrar shpirterisht per kete gje.....por jeto jeten tende..pa komplekse te tilla..........sepse nje dashuri e vertet nuk i njeh gjerat e tilla.


  Ps.Mer nje laps dhe nje leter.....shkruaj se cilat jane anet negative dhe pozitive ''qe ajo eshte 3 vjet me shume se ty''............dhe ne fund peshoji gjerat.
  Je i rritur ke aq llogjik sa te arsyetosh!!!!!

  I love you daddy
  :flamuri:

 3. #32
  ___________ fv Avatari i Зngjεll
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  2,083
  Forca e Rrespektit
  60

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga Cyber_Spartacus Shfaq Poten
  Une po te isha ne vendin tend do e kisha lene....do i kisha thene adios muchacha....
  Me mire te me tradhetonte sesa te me genjente per moshen......
  E cdo rrahur ti Muchacho

  Ne radhe te pare me vjen keq qe je inatosur kaq shume me kete genjeshter .
  A e ke menduar ndonjehere ne vetvete se arsyeja e asaj vajze mund te jete : frika mos te humbiste nese do e mirrje vesh kete diferece ?
  Duhet ta mendosh pak nese se ke menduar sepse ajo te do mesa po thua ti dhe pikerisht nga kjo ndjenje e forte dashurie qe ka per ty dhe ka patur friken mos te humbiste per kete arsye dhe ja si po e shfaq dhe fakti qe ti tani qe e mesove , je vene ne dileme dhe e quan nje zgenjim .... dhe fakti i dyte eshte se ajo femer ngaqe te donte shume dhe nuk po arritne me dot ta mbante te fshehur sekretin e saj te moshen prandaj dhe vendosi qe ta thoshte dhe per mendimin tim ajo duhet te ndjehet e zhgenjyer nga ty qe reagove ne kete menyre dhe jo ti nga ajo .
  Duhet te jesh i lumtur qe ke dike qe te do shume , qe te respekton sepse ka shume meshkuj qe nuk kane fatin tend .
  Atehere lere pak EGO-n menjane dhe kete faktin pse te genjeu por mendoji gjerat aspekte pozitive dhe realiste .
  Do besh gabimin me te madh nese do vrasesh dy zemra per nje fakt te tille ....
  Te pershendes duke uruar qe te besh zgjidhjen e duhur duke mos lenduar zemrat sa nuk ehste akoma vone ....
   

 4. #33
  Waiting for... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i alberto
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  London
  Postime
  218
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  48

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Degjo Melyman. E di qe je i zhgenjyer dhe nje pjese te fajit e mbane edhe ti per kete rast. Sidoqofte ju jeni te dashuruar dhe ajo te ka kerkuar falje, ti duhet ta falesh dhe te kthehesh prape tek ajo. Une njoh shume shoke qe i kane te dashurat e tyre me te vjetra e kjo nuk ju prish pune asgje. Edhe ashtu nuk qenka diference shume e madhe mes jush.
  Pra keshilla ime do te ishte qe ti kthehesh tek ajo.
   

 5. #34
  vlonjate tipike fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  VLOR
  Postime
  878
  Forca e Rrespektit
  45

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  nqs vertet e do kaq shume,atehere falja ate gabim qe ajo ka bere,e di qe eshte shume e veshtire ta pranoshe kete fakt,por duhet te dishe se mosha nuk eshte arsyeja e ndarjes,me mire vone se sa kur ajo pranoj ralitetin dhe me vendosmeri dhe mes lotesh ajo te tha nje te vertet dhe respektoje ate,nejse sic i thone nje shprhje popullore pyete 7 a 8 beje si di vete
  Askush ska te drejt te me gjykoj ne zgjedhjet e mia sepse askush ska perjetuar dhimbjen time

 6. #35
  ajer-toke-ajer fv Avatari i embelsira e hidhur
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Vendodhja
  ne nje pjese planeti te panjohur
  Mosha
  29
  Postime
  91
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  nese ti dhe ajo e ndieni njeri tjetrin,mosha nuk duhet konsideruar si nje pengese per ti thene stop,sepse ne ditet e sotme rendesi ka kush eshte ne shpirt ai qe ke ne krah jo elemente te jashtem.fale...
  Gioca se vuoi giocare ama se vuoi amare ma non giocare ad amare e non amare per giocare:shpata::shpata:

 7. #36
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ghost
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Kosovė
  Mosha
  27
  Postime
  3,256
  Forca e Rrespektit
  48

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Cfare duhet te bej?
  Ne vendin tim cfare vendimi do kishit mar?
  Nese do isha nje shok juaji cila do ishte keshilla qe do me jepnit.
  Ben GABIM!!! neqoftse ti kerkon ta lesh ate per shkak se te ka genjyer per moshen..."Heret a von duhej ta kishe ditur" Pra i paska ardh koha qe te ka treguar...

  Sigurisht qe e ka ber te pas afer ty... Dhe ti ia kthen me te keq...Shiqo edhe pse 3 vjet e 5 muaj diferenc edhe pse te ka genjyer per moshen ... Ti thua se je i dashuruar ne te... Ateher un me nje fjal te them "Vazhdo si ke qen me par" nuk do te ket te keqe asgje per moshen... vetem mos e le te genjej per ndonje gje me te madhe !!! ...
  I have no special talent.
  I am only passionately curious...
  A question that sometimes drives me hazy:
  am I or are the others crazy ? (A.E)

 8. #37
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  755
  Forca e Rrespektit
  26

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  e ca eshte mosha ne fund te fundit?
  nje shifer. ca beri 25 apo 28?
  asnje gje
  meresh vesh ti me te?
  e dashuron?
  ka marre fund muhabeti. sa cifte ka ohuuuu ku gruaja eshte me emadhe.
  ajo ste paska genjyer, thjesht ta ka thene me vonese moshen e saj dhe ta ka shpjeguar pse .
   

 9. #38
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Talking Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Shume gabim e paske djalo vetem se te ka genjyer per moshen nuk eshte ndon tragjedi kjo se ka plot si puna juaj ne kete rast dhe se mosha ska rendesi pasi ti e do kete vajzen ca pret o cunoo shko te vajza e pajtohu...
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 10. #39
  Anėtar i ri fv fv Avatari i 2ntythree
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Itali
  Mosha
  33
  Postime
  157
  Forca e Rrespektit
  12

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Pershedetje antare,
  Kam nevoje per komentet tuaja, per dicka qe ka ndodhur mes meje dhe te dashures time.
  Une jam 25 vjec, dhe para 2 vitesh kam njohur te dashuren time. Ne ate kohe ajo me tha se kishte nje moshe me mua.
  Para dy javesh kjo me mer ne tel dhe me thote se kishte dicka shume te rendesishme per te me treguar.
  E takova, e pash qe ishte shume e tensionuar dhe nuk guxonte te fliste.
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte then. Diferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisja, u zhgenjeva shume. Reagova shume keq, duke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi falje, duke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohen. E pyeta se perse ma kishte ber kete. Me tha sepse nuk donte te me humbte, pra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruar, kisha menduar madje te martohesha me te.

  Cfare duhet te bej?
  Ne vendin tim cfare vendimi do kishit mar?
  Nese do isha nje shok juaji cila do ishte keshilla qe do me jepnit.
  unė e mendoj kėshtu nėse ajo tė ka genjyer pėr faktin se tė pėlqente dhe nėse do tė kishte treguar qė nė fillim qė ishte mė e madhe, ti ndoshta nuk do ti kishe hedhur mė syte...por falė asaj gėnjeshtre ju u njohėt dhe u pėlqyet me njėri-tjetrin.

  -gjėrat qė bėjnė pėrshtypje janė:
  - nėse ti e do vėrtet siē ke thėnė afėr fundit tė pyetjes tėnde, them se nuk duhet ta kesh problem qė ajo ėshtė mė e madhe se ti kur qė tė dy duheni.

  -por nga ana tjetėr do tė sugjeroja tė kuptoje mė mirė nėse ka ndonjė gėnjeshtėr mė tė madhe,
  por duhet tė nisesh me qėllimin qė tė kuptosh nėse ka ndonjė gėnjeshtėr mė te madhe dhe jo me qėllimin sikur kjo gėnjeshtėr e supozuar ekziston vėrtetė, se pėrndryshe nuk do ta kuptosh kurrė.Por mbi tė gjitha do tė thotė qė ti nuk e do ashtu siē thua.

  Nėse e vetmja gėnjeshtėr qė tė ka thėnė ishte kjo qė ti tregon...them se ajo nuk ka bėrė asgjė tė keqe...pėrkundrazi nėse nuk do tė kishte thėne atė gėnjeshtėr ju ndoshta nuk do tė kishit njohur kurrė njėri-tjetrin dhe kjo do tė thotė ndoshta qė tė do vėrtet dhe sepse tė pėlqente dhe donte mos tė tė humbte tė tha gėnjeshtrėn.

  dhe si thuhet nė italisht, "non tutto il male viene per nuocere" (jo gjithė tė keqet bėjnė dėm)

  Kam dhėnė dy mendime tė kundėrshtueshme pėr faktin se nė jetė nuk ekzistojnė rregulla por gjithēka qė duhet tė bėsh ėshtė tė kesh durim pėr tė kuptuar dhe tė veprosh ndonjėherė me mendje e ndonjėherė me zemėr.
  Nė jetė nuk ekzistojnė rregulla por gjithēka qė duhet tė bėsh ėshtė tė kesh durim pėr tė kuptuar dhe tė veprosh.
  Ndonjėherė me mendje(dhe pa zemėr)
  e ndonjėherė me zemėr(dhe pa mendje).

  ...dhe duhet gjithashtu qė ndonjėherė tė bėsh shaka e ndonjėherė tė jesh serioz
  ...se ēfarė tė ndodh nė jetė nuk ėshtė e sigurtė por ėshtė bixhoz.

 11. #40
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,458
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Leje sa me shpejt se duhet ti thuashe dado :isterik::isterik: te paska mashtruar :isterik:e cjan keto femrat cjane :col:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #41
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i ANGEL BLUE
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Atje ku me con zemra .....
  Postime
  104
  Forca e Rrespektit
  13

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga Cyber_Spartacus Shfaq Poten
  Une po te isha ne vendin tend do e kisha lene....do i kisha thene adios muchacha....
  Me mire te me tradhetonte sesa te me genjente per moshen......
  Besoj se bere shaka:puc
   

 13. #42
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i ANGEL BLUE
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Atje ku me con zemra .....
  Postime
  104
  Forca e Rrespektit
  13

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Dashuria nuk njeh kufi ,as moshe gjithashtu,do ishte nje arsye idiote te ndahesh per moshen e dikujt,mqs nuk shoh ndonje diference te madhe,gjithashtu duhet te vleresosh qe duket me e re se eshte..Te uroj fat...
   

 14. #43
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Une them ta lesh...si te te genjej per kte?! Apo su dashurove mbas moshes saj ti!!!!!!


  Me vjen keq qe beni ndonjehere ca pyetje qe te lene paf............ ca rendesie ka mosha???????? Ka rendesi te kuptoheni ju...pa mosha vjen e iken
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 15. #44
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga sweetzzinna Shfaq Poten
  Une them ta lesh...si te te genjej per kte?! Apo su dashurove mbas moshes saj ti!!!!!!


  Me vjen keq qe beni ndonjehere ca pyetje qe te lene paf............ ca rendesie ka mosha???????? Ka rendesi te kuptoheni ju...pa mosha vjen e iken
  Sweetzzina ne kete rrast vetem iken mosha se nuk vjen sa per info kete
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 16. #45
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  1,513
  Forca e Rrespektit
  35

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  lere se paska filluare me genjeshtra dashuria ,
  dhe here tjeter kerkoju pashaporten biometrike dhe mos u dashuro me moshen por femren
  [COLOR="R[/COLOR]

 17. #46
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Burrel1924
  Antarėsuar nė
  Jan 2009
  Mosha
  36
  Postime
  1,645
  Forca e Rrespektit
  28

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Pershedetje antare,
  Kam nevoje per komentet tuaja, per dicka qe ka ndodhur mes meje dhe te dashures time.
  Une jam 25 vjec, dhe para 2 vitesh kam njohur te dashuren time. Ne ate kohe ajo me tha se kishte nje moshe me mua.
  Para dy javesh kjo me mer ne tel dhe me thote se kishte dicka shume te rendesishme per te me treguar.
  E takova, e pash qe ishte shume e tensionuar dhe nuk guxonte te fliste.
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte then. Diferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisja, u zhgenjeva shume. Reagova shume keq, duke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi falje, duke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohen. E pyeta se perse ma kishte ber kete. Me tha sepse nuk donte te me humbte, pra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruar, kisha menduar madje te martohesha me te.

  Cfare duhet te bej?
  Ne vendin tim cfare vendimi do kishit mar?
  Nese do isha nje shok juaji cila do ishte keshilla qe do me jepnit.
  --------------------------------------------------------------
  nese nuk e ndan nuk je burr,,

  te ka mashtruar dhe neser te mashtron dhe per dicka tjeter.

  duhet te jesh i vendosur mos degjo femrat ketu sepse femrat skan moral ne karakterin e tyre dhe kerkojne butesi dhe nuk marrin parasyshe pasojat.

  ajo eshte shtrige, dhe nese nuk e ndan do ta gjesh me kembe perpjete te nesermen.

  jepi vetes vendosmeri dhe tregohu burr, nese tregohesh i meshiruar ta futi.
  Me mire jeto nje dite si Luan
  se 100 vjet Lepur.

 18. #47
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  143
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  eshte absurde te ndahesh me dike sepse eshte me e madhe apo sepse s'ta kishte thene... kur dashuria eshte e thelle e mund te zgjasi perjete c'rendesi ka mosha?! pastaj t'a kishte shpjeguar arsyen e saj se perse s'ta kishte thene....kujdes dashuria e vertete vetem nje here mund te rastis , ndoshta mund te pendohesh ti nje dite...
   

 19. #48
  rremujaxhije:P fv Avatari i 3R1
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  ne shtepi...
  Postime
  2,024
  Forca e Rrespektit
  70

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  he si u be puna ketu????

  u lidhe xseri,apo e le te ike melyman????
  You're not Albanian??
  It's :ok, nobody is Perfect!!!  ..kerko te dish kush je,e te jesh ajo qe din.. :viola:

 20. #49
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Ne nje dileme kaq gjigande s'jam ndodhur ndonjehere edhe une do e kisha lene

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 21. #50
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Nostra_22
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Loading...
  Mosha
  36
  Postime
  3,427
  Forca e Rrespektit
  67

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Dmth ti po denon veten dhe njeriun qe do vetem sepse tani u tregua e sinqerte me ty ???

  Leqe me duket komplet bllof qe per 2-vjet ti nuk paske marre vesh moshen e te dashures tende, duket absurde si telenovele amatore, por edhe po ta marrim te mireqene faktit, paska patur shume te drejte qe nuk ta kishte thene, madje duhej te te genjente sa te mundte, se ti e vlereosn nje njeri nga mosha e trupit...

  A thua vertete qe te jete kaq problem mosha ?

  Ajo te ka genjyer se e ke detyruar ti ne nje fare menyre.

  Per njeriun qe do eshte arsyetim i dobet ky.

  Boll u talle me veten se ketu e tregon me te vertete qe je me i vogel se ajo, dhe ne kete rast duhet te jete ajo qe ta mendoje mire nese do apo jo te rrije me nje mashkull kaq te "vogel"

  Gjithe te mirat !
  Prezenca juaj s'do te jetė kurrė nė lartėsinė e mungesės suaj.:kokes:

  Fetė janė si xixėllonjat, pėr tė ndriēuar kanė nevojė pėr errėsirė:syze:

  Dituria mė pėrndjek, por unė jam mė i shpejtė !!!

 22. #51
  IMBA fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Vendodhja
  Rome
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  14

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Une mendoj se duhet ta vrasesh.
  Si jane bo keto femrat e sotshme, i jep buzen te morin llapen...

 23. #52
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Burrel1924
  Antarėsuar nė
  Jan 2009
  Mosha
  36
  Postime
  1,645
  Forca e Rrespektit
  28

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga entila Shfaq Poten
  eshte absurde te ndahesh me dike sepse eshte me e madhe apo sepse s'ta kishte thene... kur dashuria eshte e thelle e mund te zgjasi perjete c'rendesi ka mosha?! pastaj t'a kishte shpjeguar arsyen e saj se perse s'ta kishte thene....kujdes dashuria e vertete vetem nje here mund te rastis , ndoshta mund te pendohesh ti nje dite...
  ------------------------------------------------------------------
  pse e ka mashtruar dhe ku ishte piksynimi i asaj?

  lere moshen pak rendesi ka ajo.
  Me mire jeto nje dite si Luan
  se 100 vjet Lepur.

 24. #53
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga Nostra_22 Shfaq Poten
  Dmth ti po denon veten dhe njeriun qe do vetem sepse tani u tregua e sinqerte me ty ???

  Leqe me duket komplet bllof qe per 2-vjet ti nuk paske marre vesh moshen e te dashures tende, duket absurde si telenovele amatore, por edhe po ta marrim te mireqene faktit, paska patur shume te drejte qe nuk ta kishte thene, madje duhej te te genjente sa te mundte, se ti e vlereosn nje njeri nga mosha e trupit...

  A thua vertete qe te jete kaq problem mosha ?

  Ajo te ka genjyer se e ke detyruar ti ne nje fare menyre.

  Per njeriun qe do eshte arsyetim i dobet ky.

  Boll u talle me veten se ketu e tregon me te vertete qe je me i vogel se ajo, dhe ne kete rast duhet te jete ajo qe ta mendoje mire nese do apo jo te rrije me nje mashkull kaq te "vogel"

  Gjithe te mirat !
  Une asnjehere nuk e kisha menduar te lidhesha me nje femer me te madhe ne moshe se mua. Nuk e kam ditur,sepse po ta dija, te them me siguri qe nuk besoj se do i kisha dhen mnudesine te njiheshim.
  Ajo qe me ka zhgenjyer eshte genjeshtra qe ajo me ka then.
  Pavrasisht se asnjehere nuk kam dyshuar tek mosha e saj, sepse ajo nuk tregon per moshen qe ka.
  Per te falur arrita qe ta falja, ja thashe kete dhe asaj dje.
  Por qe me duhet kohe te rikuperoj veten time, sepse nuk ishte e lehte per mua kjo qe kalova. Per disa kohe nuk do flas me te. Kur te ndjehem gati do ta mar perseri te flas, sepse nuk dua ta humbas, ajo eshte femra qe dashuroj.
  E kam perjetuar shume keq.
   

 25. #54
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga 3R1 Shfaq Poten
  he si u be puna ketu????

  u lidhe xseri,apo e le te ike melyman????
  E fala, dhe keshillat tuaja me kane ber te reflektoj gjate per kete.
  Tani ndjehem me i qete ne veten time.

  Ju falenderoj te gjitheve
   

 26. #55
  Carpe Diem fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diku .
  Postime
  1,723
  Forca e Rrespektit
  75

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  E fala, dhe keshillat tuaja me kane ber te reflektoj gjate per kete.
  Tani ndjehem me i qete ne veten time.

  Ju falenderoj te gjitheve
  Bravo, I am proud of You. :qenis:
   

 27. #56

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  spo di bre se jam njer ende i vogel po pres mendimet e tjerve edhe une
   

 28. #57
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga abstraction Shfaq Poten
  Bravo, I am proud of You. :qenis:

  Tani nuk do e mar fare ne konsiderate keshillen tende per te vrare veten!
   

 29. #58
  Carpe Diem fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diku .
  Postime
  1,723
  Forca e Rrespektit
  75

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten

  Tani nuk do e mar fare ne konsiderate keshillen tende per te vrare veten!
  E di si thone .. Carpe Diem- kape castin. Mos mendo vogelsira. Jeta eshte e shkurter te rrish e te mendosh keto gjera. Rendesi per ty ka qe te Do, dhe Ti e Do. Ketu fokusohu ti. Te tjerat jane piece of cake. Nese ti ndjehesh mire me ate, te kompleton emocionalisht, fizikisht dhe eshte e kote te torturosh veten me mendimet qe ta kalojne neper tru"pse nuk me tha" pse pse pse pse. Megjithate meqenese ndihesh , e perjetove pak keq, vetem mendo kete " qe cdo njeri meretion nje shans te dyte" . Besoj jam e qarte. Good luck


  p.s. e dija une qe nuk do vrisje veten ti po he
   

 30. #59
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i ANGEL BLUE
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Atje ku me con zemra .....
  Postime
  104
  Forca e Rrespektit
  13

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Po te thoshte qe ste do dhe gjithe kete kohe te ka genjyer do ta falje???
   

 31. #60
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  ncncn lere reeeeeee akoma e mbake ti ate ! maje si dashnore nese eshte dakort .
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kerri si karamele pėr tė gėnjyer turmat
  Nga Marla ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-02-2016, 14:14
 2. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-08-2011, 19:24
 3. Kushtet qė duhet tė plotėsojė e dashura!
  Nga Love ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 10-07-2011, 23:44

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •