Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 88 nga 88
 1. #1
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0

  E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Pershedetje antare,
  Kam nevoje per komentet tuaja, per dicka qe ka ndodhur mes meje dhe te dashures time.
  Une jam 25 vjec, dhe para 2 vitesh kam njohur te dashuren time. Ne ate kohe ajo me tha se kishte nje moshe me mua.
  Para dy javesh kjo me mer ne tel dhe me thote se kishte dicka shume te rendesishme per te me treguar.
  E takova, e pash qe ishte shume e tensionuar dhe nuk guxonte te fliste.
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte then. Diferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisja, u zhgenjeva shume. Reagova shume keq, duke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi falje, duke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohen. E pyeta se perse ma kishte ber kete. Me tha sepse nuk donte te me humbte, pra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruar, kisha menduar madje te martohesha me te.

  Cfare duhet te bej?
  Ne vendin tim cfare vendimi do kishit mar?
  Nese do isha nje shok juaji cila do ishte keshilla qe do me jepnit.
   

 2. #61
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i ANGEL BLUE
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Atje ku me con zemra .....
  Postime
  104
  Forca e Rrespektit
  13

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga ANGEL&DEVIL Shfaq Poten
  ncncn lere reeeeeee akoma e mbake ti ate ! maje si dashnore nese eshte dakort .
  Pse kete mendim ti shpirto???hmmmmmm
   

 3. #62
  RossoNero fv fv Avatari i T-Ghost
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Korca
  Postime
  205
  Forca e Rrespektit
  12

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Mir ke ber qe e ke falur ,nqs e konsideron te till kete gje.Nuk eshte ndonje genjeshter kaq e madhe dhe per ndonje arsye te keqe.Ndoshta mir ka ber qe te ka genjyer,sepse ne fund te fundit ,tani mund te mos ishit bashke,dhe e ka ber per per dashurine. Nuk eshte ndonje gje kaq e madhe plako, sa per te rezuar nje lidhje.
  Inter - La coppa dei campioni e un sogno per voi coglioni

 4. #63
  DeeJaY fv fv fv fv Avatari i ^_^-Dj
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  tirana
  Mosha
  42
  Postime
  416
  Forca e Rrespektit
  14

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  o vlla mos shif kto genjeshtra shif per noj genjeshter me te madhe sse te ka genjyer per moshen as mos ta ha fare nqs e don them PS: plus qe kto gjera per mendimin tim jan me mire ti zgjidhesh vet pa marr mendimin e asnjerit
   

 5. #64
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bianca SK
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Al calduccio nel cuore della mia famiglia....:)
  Postime
  3,986
  Forca e Rrespektit
  78

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  E rendesishme eshte te mos kete qene minorene, se pastaj te akuzonin per pedofili.
  Me mire qe eshte me e madhe, se djemt ne pergjithesi vdesin te shoqerohen me femra me te medhaja se veten...
  Non c'č un amica migliore di una sorella , e non c'č una sorella migliore di te.

 6. #65
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,859
  Forca e Rrespektit
  2677

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Si i tha se bijes e ema kur e telefonoi dhe i tha , mama , gjithēka ne rregull ,
  por e gelltiti burri kumbullen ne mengjes , se e kisha lene siper tavolines.
  Mos u be merak bija ime se s'ka gje , babai jot hengri pjeprin dhe asgje se gjeti.
   

 7. #66
  DeeJaY fv fv fv fv Avatari i ^_^-Dj
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  tirana
  Mosha
  42
  Postime
  416
  Forca e Rrespektit
  14

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  bianca i ke ren pikes :p
   

 8. #67
  rremujaxhije:P fv Avatari i 3R1
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  ne shtepi...
  Postime
  2,024
  Forca e Rrespektit
  70

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  E fala, dhe keshillat tuaja me kane ber te reflektoj gjate per kete.
  Tani ndjehem me i qete ne veten time.

  Ju falenderoj te gjitheve


  te lumte :ok ke bere zgjedhjen e duhur!!!
  You're not Albanian??
  It's :ok, nobody is Perfect!!!  ..kerko te dish kush je,e te jesh ajo qe din.. :viola:

 9. #68
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  E fala, dhe keshillat tuaja me kane ber te reflektoj gjate per kete.
  Tani ndjehem me i qete ne veten time.

  Ju falenderoj te gjitheve
  Bravo bravo ,vazhdo reflektimin eeeP:
  shif se mos ke dhe ti ndonje genjeshter edhe beheni baraz
  Uroj qe mos te kete lexuar gje ajo vajza e vallaj te isha une :grusht:
  Serioze tani ,me behet qejfi vertet se as nuk ju njoh ne fakt

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 10. #69
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga triumfuesja Shfaq Poten
  Bravo bravo ,vazhdo reflektimin eeeP:
  shif se mos ke dhe ti ndonje genjeshter edhe beheni baraz
  Uroj qe mos te kete lexuar gje ajo vajza e vallaj te isha une :grusht:
  Serioze tani ,me behet qejfi vertet se as nuk ju njoh ne fakt
  te behet qefi qe nuk i njeh ???
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 11. #70
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga Cyber_Spartacus Shfaq Poten
  te behet qefi qe nuk i njeh ???
  Eh kam ca probleme me shqipen kohet e fundit i dashur,jam shprehur gabim
  e kisha fjalen me behet qejfi si perfundoimegjithese nuk i njoh ,nuk kam pse t'i njoh,megjithese lloj njohje eshte edhe t'i lexosh

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 12. #71
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga triumfuesja Shfaq Poten
  Eh kam ca probleme me shqipen kohet e fundit i dashur,jam shprehur gabim
  e kisha fjalen me behet qejfi si perfundoimegjithese nuk i njoh ,nuk kam pse t'i njoh,megjithese lloj njohje eshte edhe t'i lexosh
  me vjen shume keq per keto problemet po deshe te jap mesime me cmim shume te arsyeshem eshte oferte vetem per ty :p

  ps : sa per temen mire beri qe u rribashkuan e nxori kete gocen nga sikleti te genjente prap per moshen :shsh::shsh:
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 13. #72
  PeJaNeZe fv fv fv Avatari i vlora
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in a world filled with love...
  Mosha
  34
  Postime
  367
  Forca e Rrespektit
  13

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga Trendelin Shfaq Poten
  Ahaaaahaahahahah ca pyetje leshiii...po te me ndjeni eh, jo vetem ti po dhe kta tjeret, po skeni pune tjeter ju qe vini shkruani ne forume keto lloj dilemash mentale? Eh cudi hesapi, dmth, ti e do ate, ne kto kohe qe keni qen bashke ske ven re asnje gje qe ste pelqen tek ajo, se ke ven re diferencen e moshes ne biseda dhe arsyetime, ateher ca dreqin te intereson se ca moshe ka te shkruar ajo ne pashaporte kur ti je i dashuruar me karakterin e saj dhe jo me vertetesin e leternjoftimit...? E ja, e tha, genjeu per moshen, e ca pastaj? sikur te kishte then qe ishte burre me pare dhe kishte ber operacion per tu kthyer grua, kjo do kishte qen me vertet shokuese, jo ato tre vjet me shum madhesi kohore....ncncncncncncncn

  ueeee, kta sikur kan ren nga dardha me koke poshte.... ca pyetjesh ekzistencialeeeee...
  ahahahahahhahahahahahhahahahahah..niceeeeeeeeeee.. .sa me pelqen kjo qe ke thene eeeeeeeeeeeeee...hallall!!!!!

  ndajuuuuuuuuuuu bohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!
  s“ka vrejte njeriu asgjeeeeeeee hic gjate 2viteve e tani po e mundojka kaq shume eeeeeee...bohhhhhhhhhhhhhhhhh...
  si s“te vjen turp me pyet nje gje te tille..
  e dashuron ate vajzen??po!!!!!atehere ishalla trashegoheniiiiiiiiiiiii!!!!!
  Love is long suffering,
  love is kind,
  it is not jealous,love does not boast,it is not inflated.
  It is not discourteous,it is not selfish,it is not rritable,it does not enumerate the evil.It does not rejoice over the wrong,but rejoices in the truth.
  It covers all things,it has faith for all things,it hopes in all things, it endures in all things.

  (Corinthians 13)

 14. #73
  شيطان בעל זבוב fv Avatari i Iron_Leon
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Jam atje ku ėshtė edhe zemra ime
  Postime
  3,527
  Forca e Rrespektit
  1118

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Po lere mo shoku ndahe su be nami, pse me plaka do lidhesh jeten ti mor mik c'jane keto 1-3 eshte raporti femer- mashkull ne shqiperi me fal mashkull -femer. Po goxha pyetje ke bere mo mik je i dashuruar dhe nuk di si tja besh ncncncnc
  Ē'do budalla do tė gjejė gjithmonė njė budalla tjetėr qė tė mahnitet me tė.

 15. #74
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Jeta
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Shqiperi ETNIKE!
  Mosha
  35
  Postime
  1,183
  Forca e Rrespektit
  54

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Pershedetje antare,
  Kam nevoje per komentet tuaja, per dicka qe ka ndodhur mes meje dhe te dashures time.
  Une jam 25 vjec, dhe para 2 vitesh kam njohur te dashuren time. Ne ate kohe ajo me tha se kishte nje moshe me mua.
  Para dy javesh kjo me mer ne tel dhe me thote se kishte dicka shume te rendesishme per te me treguar.
  E takova, e pash qe ishte shume e tensionuar dhe nuk guxonte te fliste.
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte then. Diferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisja, u zhgenjeva shume. Reagova shume keq, duke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi falje, duke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohen. E pyeta se perse ma kishte ber kete. Me tha sepse nuk donte te me humbte, pra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruar, kisha menduar madje te martohesha me te.

  Cfare duhet te bej?
  Ne vendin tim cfare vendimi do kishit mar?
  Nese do isha nje shok juaji cila do ishte keshilla qe do me jepnit.
  Dashuria nuk njeh moshe. E kemi degjuar me mijera here kete, por ne rastin tend eshte pak me ndryshe, sepse ti nuk e dije qe ne fillim moshen e te dashures tende. E ke menduar qe ky veprim nga ana e saj e ka dhe anen e mire? Kjo dtth se ajo ka menduar se ne momentin qe do ta thot, do te humbas. Si rrjedhoje, ti duhet ta kesh parasysh se ajo te do, mqs nga frika se do te humbas e ka fshehur moshen e saj! Ka qene momenti "i fundit" mbase qe ajo te ta thot, sepse nese do e linte dhe me gjate frika se do te humbas do rritej. Nese te pengon vetem genjeshtra qe ajo te ka thene, te keshilloj qe mos ta kesh problem, por nese te pengon mosha atehere ti e di me mire se cdokush tjeter. Qellimi justifikon mjetin, ka thene Makiaveli, dhe ne rastin e goces qellimi i genjeshtres ka qene vetem te te mbaj afer dhe mos te te humbas per shkak te moshes!
  Sikur te ishte cdo njeri-njeri, do te zvogelohej shume numri i bagetive...!
  ®®€ъ€Li©ą°

 16. #75
  demton_rende_shendetin fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i fight_cllub_al
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  roma
  Mosha
  31
  Postime
  2,072
  Forca e Rrespektit
  102

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  nese ajo te ka genjyer per moshen ti me siguri e ke genjyer per paret qe ke ne banke


  te me degjosh mua e le
  fjalt e mia ma t'kqija jan ma te mira se tuat ma t'mirat....

 17. #76
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  2,495
  Forca e Rrespektit
  30

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  jan pajtuar keto moooo..

  MELYMan kalofshi sa me mir urime per "new life"
   

 18. #77

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Ne nje cift nuk esht se ka shum rendesi mosha,, e rendesishme esht qe ti je i dashuruar me ate dhe kaq,, pastaj tek e fundit 3 vjet jan ,, mos e vri menjen!
   

 19. #78
  Anėtar i ri fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  122
  Forca e Rrespektit
  12

  Titulli: E dashura ime me ka genjyer per moshen, duhet ta le?

  Citim Origjinale Postuar nga MELYMAN Shfaq Poten
  Pershedetje antare,
  Kam nevoje per komentet tuaja, per dicka qe ka ndodhur mes meje dhe te dashures time.
  Une jam 25 vjec, dhe para 2 vitesh kam njohur te dashuren time. Ne ate kohe ajo me tha se kishte nje moshe me mua.
  Para dy javesh kjo me mer ne tel dhe me thote se kishte dicka shume te rendesishme per te me treguar.
  E takova, e pash qe ishte shume e tensionuar dhe nuk guxonte te fliste.
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte then. Diferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisja, u zhgenjeva shume. Reagova shume keq, duke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi falje, duke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohen. E pyeta se perse ma kishte ber kete. Me tha sepse nuk donte te me humbte, pra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruar, kisha menduar madje te martohesha me te.

  Cfare duhet te bej?
  Ne vendin tim cfare vendimi do kishit mar?
  Nese do isha nje shok juaji cila do ishte keshilla qe do me jepnit.
  Une medoj se tre vjet nuk duhet te jete problem fare. Nuk eshte e lehte te gjeshe njeri qe e do vertet e te do vertet, e une medoj qe ti nuk duhet ta humbasesh kete gocen. Pyetja qe ti duhet ti besh vetes eshte: Shkoje ti me nje goce tre vjet me te vogel? Ateher pse nuk duhet te shkoje nje goce tre vjet me e madhe me ty? A eshte e drejte te vesh regulla te pabarabarta per burrat dhe grate kur vjene te relacionet? A i kane keto regulla renjet ne mentalitetin Shqipetar te te kaluars, kur gruaja trajtohej si kafshet? Dhe a ja vlen barra qeran te humbasesh nje njeri qe e do vertet per regulla Shqipetare qe i ka kaluar koha dhe nuk jane te drejta.

  Nuk eshte mire qe ajo to ginjeu,po ne te gjithe bejme gabime, e po e deshe vertet nuk eshte e veshtire tja falesh gabimin.
   

 20. #79
  faret si do e mari cdo njeri
   

 21. #80
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945
  dhe po dhe jo varet
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 22. #81
  Anėtar i ri fv fv
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Vendodhja
  prishtinė,
  Postime
  111
  Forca e Rrespektit
  11
  NUK duhet me braktis wetem pse e ka genjy per mosh Sepse ma merr menjda qe edhe ti ndoshta ne fillim se kishe trajtu njejt si qys he trajton tani . eshte shum per te ardhur keq nese nuk beheni bashk me pasi qe edhe po ndieshe per te
  PS.SHKO RREGULLO PUNEN ME TE ....SE KOHA EC KALON SHPEIT EDHE MUNDET EDHE TE AJO ME NDRYSHU NDONJE GJE........ S
   

 23. #82
  The Wisher . fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CannibaL
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Pyet nese ke Guxim !
  Mosha
  30
  Postime
  1,160
  Forca e Rrespektit
  21
  UniversaL shkruajti :
  NUK duhet me braktis wetem pse e ka genjy per mosh Sepse ma merr menjda qe edhe ti ndoshta ne fillim se kishe trajtu njejt si qys he trajton tani . eshte shum per te ardhur keq nese nuk beheni bashk me pasi qe edhe po ndieshe per te
  PS.SHKO RREGULLO PUNEN ME TE ....SE KOHA EC KALON SHPEIT EDHE MUNDET EDHE TE AJO ME NDRYSHU NDONJE GJE........ S

  Pajtohem me ket djalin qe shkruajti keshtu beja keshtu pasi qe je shum i dashuruar Te ka kerku falje dhe sende tjera , mos Prit me
   

 24. #83
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,798
  Forca e Rrespektit
  2297
  PHP Code:
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte thenDiferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisjau zhgenjeva shumeReagova shume keqduke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi faljeduke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohenE pyeta se perse ma kishte ber keteMe tha sepse nuk donte te me humbtepra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruarkisha menduar madje te martohesha me te
  Me beri sa per te qeshur edhe per te ardhur keq... looool

  3 vjet jane asgje loool

  Te isha ne vend te asaj, nese do te reagoje kshu... te kisha dhene rrugen direkt, jo me te pres te martohem me ty . loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #84
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  PHP Code:
  Mes lotesh me rrefen se ajo ishte me e madhe se sa mua dhe jo sa me kishte thenDiferenca eshte 3 vite e 5 muaj.
  Nuk e prisjau zhgenjeva shumeReagova shume keqduke i then se ajo qe kishte ber ishte nje gje shume e ulet.
  Me kerkoi faljeduke me then se kjo e fshehte e kishte torturar gjithe kohenE pyeta se perse ma kishte ber keteMe tha sepse nuk donte te me humbtepra ka patur frike se nese do me kishte treguar nuk do kishte patur lidhje mes nesh.
  Qe atehere nuk e kam kerkuar me nderkohe ajo me dergon sms duke me kerkuar vazhimisht falje.
  Theksoj se me vajzen jam shume i dashuruarkisha menduar madje te martohesha me te
  Pse me duken kaq absurde mua keto gjera? nese e do shume dike...nuk ve kurr ne dilem ate qe ndjen... kaq siperfaqesisht...
   

 26. #85
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,798
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  Pse me duken kaq absurde mua keto gjera? nese e do shume dike...nuk ve kurr ne dilem ate qe ndjen... kaq siperfaqesisht...
  Shumica nuk ja kane idene dashurise ... e ngaterrojne me iluzionin . K'saj ne fjale, i thone Dashuri me i rene kokes me grushta .. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 27. #86
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  Do isha kurjoze te dija nese jan martuar....
  Edhe pse si tip analitik qe jam duke u bazuar qe raporti ka nisur me genjeshtra s'shoh gje te hajrit ne kete storia!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 28. #87
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  separi: tema qenka qe 10vite thuajse…

  e dyta: me genjeshter nuk arrin gje, por edhe se e ka ber, eshte habi si ka mund ta duroj fsheht aq kohėgjate? Sme duket as aq arsye te thotė se te desha fort andaj e mbajta moshen fshehur nga frika se do me refuzosh.....por edhe se ka genjyer qe me fillim, eshte diqka qe nuk eshte genjeshter e ndytur, nuk eshte diqka e madhe, pra mund edhe ti falet.

  e treta: tere kohen po flitet se dashuria s`njeh moshe… ateher disa gjera mund te anashkalohen, kur s`eshte arsye per te ber ērregullim.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 29. #88
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Zambaku
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Postime
  307
  Forca e Rrespektit
  16
  Nuk e dija se dadhuria don pashaporten me vete .....mendova se luajne rrol ndjenjat ...por gabova kot nuk thonesa do rrojme do mesojme
   

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Kerri si karamele pėr tė gėnjyer turmat
  Nga Marla ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-02-2016, 14:14
 2. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-08-2011, 19:24
 3. Kushtet qė duhet tė plotėsojė e dashura!
  Nga Love ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 10-07-2011, 23:44

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •