Shqiptar te Bashkuar
android

Shfaq Rezultatet e Sondazhit: e para apo e fundit?

Votuesit
34. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
 • E para

  9 26.47%
 • E fundit

  25 73.53%
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 52
 1. #1
  Lost out in the desert fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *Linda*
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Po ku ka si TI o Shqieria ime!
  Mosha
  30
  Postime
  862
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  229

  E para apo e fundit?

  Sot duke ber muhabet, me beren nje pytje, qe ne fakt me la pa fjale, dhe per momentin ngela!

  Une do doja te dija se pari mendimet e juaja.
  Pyetja ishte kjo:

  Do deshiroje te ishe dashuria e pare apo e fundit per e vajze /djale?
  It can't rain forever!

 2. #2
  100%shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  30
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  12
  E para per vete .....se eshte ajo qe te le em shum shenja te te con drejt asaj qe mbetesh e fundit per te me pak fat gjithmon)))
  vieni vedi vinci:fluturoze:

 3. #3
  Veri investigatio fv Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,045
  Forca e Rrespektit
  83
  kjo pyetje do te me interesonte vetem per personin me te cilin do te mendoja te kaloja jeten me te qe do te thote se do te deshiroja te isha i fundit por per te qene i pari s'eshte dicka qe me shqeteson.

  Te tjerat s'kane rendesi, mbase te mos jesh i pari eshte me mire por i fundit eshte veshtire per te qene, thejshte fakti se nje 18-20...vjecare s'do te kete vetem nje person ne jete.
  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 4. #4
  Slave To The Rhythm fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *Mia*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  872
  Forca e Rrespektit
  76
  E fundit! Ne cdo rast, i bie te mos dashuroje tjeter njeri pas meje.. me vjen keq po nuk mund te mos tregohem egoiste ne keto gjera! :ok
  … Ndoshta sepse i madh eshte shpirti dhe e vogel eshte jeta,
  dhe jo te gjitha gjestet tona mund te dalin nga trupi yne,
  dhe arrijme vetem deri ku mund te arrije krahu yne,
  dhe shohim vetem deri ku mund te shohe shikimi yne...

 5. #5
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091
  edhe une do doja te isha e fundit...arsyeja pak a shume si e tha ajo lart.

  I love you daddy
  :flamuri:

 6. #6
  100%shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  30
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  12
  E ku ka me mire se te jesh e para edhe e fundit )))))
  vieni vedi vinci:fluturoze:

 7. #7
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091
  bora te dy opsionet (e para dhe e fundit ) i duam dhe ne por ketu duhet te zgjedhim njeren!

  I love you daddy
  :flamuri:

 8. #8
  100%shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  durres
  Mosha
  30
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  12
  E FUNDIT E FUNDIT KUPTOHET POR VOTOVA PER ICIK VARIACION TE PAREN:p
  vieni vedi vinci:fluturoze:

 9. #9
  Antar Internacional fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gjermoni
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ku te me zej nata
  Mosha
  32
  Postime
  2,543
  Forca e Rrespektit
  25
  Po ku kam fillim edhe fund un ngela duke i ndrru sipas kohes
  Po edhe un votova per te Paren per ti ba qefin gocave .
  DonT Kill LovE

 10. #10
  Away fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Capkenia_tr
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  413
  Forca e Rrespektit
  21
  Do doja te isha dashuria e fundit per te dhe anasjelltas. E fundit...por qe per mua eshte nje fillim qe e deshiroj aq shume!
   

 11. #11
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013
  S'ka rendesi a eshte e para apo e fundit, me rendesi te jete dashuri e zjarrte (Pse kush mbaroi vetem me nje?)
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Karamele Zana
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,089
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  496
  Bukur eshte te jesh e para se nuk harrohesh lehte, po bukur eshte te jesh e fundit se perfundon me te. Varet... Mua vete sme kane bere pershtypje.

  (te jesh e para per dike eshte e lezetshme... kete e di mire)
   

 13. #13
  tifoz i cmendur i INTERIT fv fv fv fv fv fv Avatari i Brigadieri
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Atje ku prania ime eshte e domosdoshme.
  Postime
  421
  Forca e Rrespektit
  16
  me mire i pari se fundit e cakton vete.
  Remember to keep yourself alive there is nothing important than that.:canna:

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bianca SK
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Al calduccio nel cuore della mia famiglia....:)
  Postime
  3,986
  Forca e Rrespektit
  78
  E para dhe e fundit...Apo nuk lejohet si pergjigje kjo???
  E rendesishme eshte qe per aq kohe sa te jem,te jem dashuri per te.Dashuri ne 360°...
  Non c'č un amica migliore di una sorella , e non c'č una sorella migliore di te.

 15. #15
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5849
  . As e para dhe as e fundit....Tė jem e vetmja

  Nė dashuri nuk ka mendime tė tilla, nė njė lidhje nuk bėhen kėto llogari ....janė sipėrfaqėsore pėr mendimin tim.....janė mendime adoloshenciale.

  Votova e fundit, sepse nėse jam e fundit, automatikisht humbet e para .....sic kam dhėnė prova
  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Nostra_22
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Loading...
  Mosha
  36
  Postime
  3,427
  Forca e Rrespektit
  67
  As i pari dhe as i fundit...

  Ku e late dashurine per atdheun:p

  Votova te paren, mqs e di qe e dyta eshte e sigurt
  Prezenca juaj s'do te jetė kurrė nė lartėsinė e mungesės suaj.:kokes:

  Fetė janė si xixėllonjat, pėr tė ndriēuar kanė nevojė pėr errėsirė:syze:

  Dituria mė pėrndjek, por unė jam mė i shpejtė !!!

 17. #17
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42
  Citim Origjinale Postuar nga Linda* Shfaq Poten
  Sot duke ber muhabet, me beren nje pytje, qe ne fakt me la pa fjale, dhe per momentin ngela!

  Une do doja te dija se pari mendimet e juaja.
  Pyetja ishte kjo:

  Do deshiroje te ishe dashuria e pare apo e fundit per e vajze /djale?
  Me mjafton te jem e fundit per ate,e kam sterthene!

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 18. #18
  psiko pa shpres sherimi fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i shiHanny!!
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  qitu ku po m'sheh..
  Mosha
  30
  Postime
  2,322
  Forca e Rrespektit
  23
  e fundit dhe pergjithmon...mqs pej t'pares ka kalu te e dyta, e treta etj etj dmth qe nuk konvenon shum mu kon e para ja-a..
  mos um asish be :isterik:

 19. #19
  ღ..in stanby..ღ fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  lavori in corso..........
  Mosha
  30
  Postime
  519
  Forca e Rrespektit
  21
  e fundit normal dmth qe do isha "ajo" gjysma tjeter e tij
  :fluturoze:.....2 fjale,1 frymemarrje e ngadalsuar.....
  1 shikim,2 sy te dashuruar......
  2 trupa,1 zemer qe rreh per te dy.....
  1 deshire,e heshtur,e thene vetem me sy.......:fluturoze:

 20. #20
  GIRLICIOUS fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i albgrl
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  559
  Forca e Rrespektit
  23
  E para te meson por me te fundit perfundon. :S
  Te jem e vetmja dhe e verteta!!
  Pjesa me e madhe e jetes shkon duke thene eshte teper heret, dhe pastaj eshte teper vone!!

 21. #21
  Mbret i Elbasanit fv fv fv Avatari i _King_Arthur_
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  Detroit Michigan usa
  Mosha
  33
  Postime
  189
  Forca e Rrespektit
  13
  e para them une
  Duaje atdhene si Shqiperia Ameriken !!!

  RROFTE SHQIPERIA ETNIKE

 22. #22
  PeJaNeZe fv fv fv Avatari i vlora
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in a world filled with love...
  Mosha
  34
  Postime
  367
  Forca e Rrespektit
  13
  dua te jem e para dhe e fundit..dua te jem e vetmja...
  Love is long suffering,
  love is kind,
  it is not jealous,love does not boast,it is not inflated.
  It is not discourteous,it is not selfish,it is not rritable,it does not enumerate the evil.It does not rejoice over the wrong,but rejoices in the truth.
  It covers all things,it has faith for all things,it hopes in all things, it endures in all things.

  (Corinthians 13)

 23. #23
  Muslim fv fv fv fv fv fv fv Avatari i loyalx
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  n'sprova paralajmeruese... 'neper Kosovė rreth e rreth'
  Postime
  858
  Forca e Rrespektit
  18
  Embelsira eshte e fundit.
  ...

 24. #24
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905
  nqs ai do ishte i pari,edhe une do doja te isha e para
  Treat your self like a star!!!

 25. #25
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  dashuria e fundit
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  e fundit dhe e perjetshme........se te jeshe para ka mundesi qe te dalin te tjera te fundit.

 27. #27
  ..... fv Avatari i JoJo
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  italy
  Postime
  436
  Forca e Rrespektit
  20
  E para !!Keshtu mund ti "mesoj" si te ngelem e fundit
   

 28. #28
  rremujaxhije:P fv Avatari i 3R1
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  ne shtepi...
  Postime
  2,024
  Forca e Rrespektit
  70
  e fundit dhe e vetmja......
  You're not Albanian??
  It's :ok, nobody is Perfect!!!  ..kerko te dish kush je,e te jesh ajo qe din.. :viola:

 29. #29
  So EmoTionaL fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Lolita25
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  L'arc-En-CieL!
  Postime
  836
  Forca e Rrespektit
  25
  Citim Origjinale Postuar nga loyalx Shfaq Poten
  Embelsira eshte e fundit.
  Kte desha te shkruaj edhe une,embelsira per ne fund
  Peace.L♥ve.Hope.Trust. Believe. ★☆••٠·˙ :col:

 30. #30
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i Analistja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Hmmm...
  Mosha
  35
  Postime
  506
  Forca e Rrespektit
  13
  E fundit dua te jem.
  TO LOVE SOMEBODY IS NOTHING
  TO BE LOVED BY SOMEBODY IS SOMETHING
  TO LOVE EACH OTHER IS EVERYTHING

  ance:ance:

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Fotografia e fundit e Isa Boletinit para se tė vritej
  Nga Tuana ne forum Historia shqiptare.
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-11-2013, 13:59
 2. Fjalėt e fundit tė Enver Hoxhės para vdekjes
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-04-2013, 00:02
 3. Fjalėt e fundit para ekzekutimit: Mė puthni b…
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-01-2013, 00:15
 4. Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 28-09-2011, 01:26
 5. Jackson, fotot e fundit 48 orė para vdekjes
  Nga sweetzzinna ne forum Tė fundit nga Bota e Spektaklit
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 12:32

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •