Shqiptar te Bashkuar
android

Shfaq Rezultatet e Sondazhit: e para apo e fundit?

Votuesit
34. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
 • E para

  9 26.47%
 • E fundit

  25 73.53%
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 53 nga 53
 1. #1
  Lost out in the desert fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *Linda*
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Po ku ka si TI o Shqieria ime!
  Mosha
  30
  Postime
  862
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  229

  E para apo e fundit?

  Sot duke ber muhabet, me beren nje pytje, qe ne fakt me la pa fjale, dhe per momentin ngela!

  Une do doja te dija se pari mendimet e juaja.
  Pyetja ishte kjo:

  Do deshiroje te ishe dashuria e pare apo e fundit per e vajze /djale?
  It can't rain forever!

 2. #31
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  755
  Forca e Rrespektit
  26
  une do doja qe une per te te isha dashuria e pare dhe e fundit.
  kurse ai per mua, aty nga mesi
  )))
   

 3. #32
  MACOKJA :p fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Shpirti_I_Njerit
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Cuneo Torino
  Mosha
  29
  Postime
  1,177
  Forca e Rrespektit
  47

  Talking

  I fundit per gjithmon dhe nasjelltas
  Corri pił veloce dei tuoi sogni e forse un giorno li vedrai realizzati; se aspetti finirai per odiarti. Io non aspetterņ perchč il mio sogno č di poterti amare.

 4. #33
  Carpe Diem fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diku .
  Postime
  1,723
  Forca e Rrespektit
  75
  ajo me pasionante. ajo qe mund te tjerat . Ajo qe fiton at the end . Pike :p
   

 5. #34
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ghost
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Kosovė
  Mosha
  27
  Postime
  3,256
  Forca e Rrespektit
  48
  E para dhe un them :p
  I have no special talent.
  I am only passionately curious...
  A question that sometimes drives me hazy:
  am I or are the others crazy ? (A.E)

 6. #35
  Amon me lali tjet e funit se u lodha sa dashni paskam pas mrena vetes
  Go to hell!

 7. #36
  ❤️ fv fv fv Avatari i pulcina86
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  CuBa
  Mosha
  32
  Postime
  396
  Forca e Rrespektit
  13
  Sikur te isha ajo e mezit prish pun ??
  ...e para!! s:
  Che tu pensi di farcela o non farcela..
  Hai comunque ragione.

 8. #37
  Hmm kureshtar-e? fv Avatari i Katia
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Kete moment?...Ne trurin tend me siguri ;)
  Postime
  3,310
  Forca e Rrespektit
  1268

  Pe: E para apo e fundit?

  Hmmm e 38 mbase...
  Une jam endrra ne sirtar, une jam fluturimi qe gjithnje ke deshiruar...
  Jam mendimi qe te ben te vuash. Une jam guri qe bie, veshtrimi i larget, jam zjarri, akulli, uji qe rrjedh, jam lufte, paqe dhe dhimbje...
  Jam mendafsh dhe gjemba trendafili, oaz dhe shkretetire. Une jam zemer, shpirt dhe tru. Jam fjale dhe heshtje, rruge, lum dhe mal.
  Jam poezi dhe dhimbje, mekatare dhe shenjtore. Jam perendimi dhe fundi. Une jam ajo qe ty te le pa gjume...
  Une jam femer!

 9. #38
  Catch me if you can... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,651
  Forca e Rrespektit
  1318

  Pe: E para apo e fundit?

  Te thuash e para,do te thote qe pas teje do kete prap...Te thuash e para dhe e fundit nuk ekziston,preferoj te jem e fundit...Nqs nuk munda te isha e para e mengjesit,do jem e fundit e dites,e darkes,keshtu do jem e para e mengjesit tjeter e ne vazhdim...
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 10. #39
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: E para apo e fundit?

  as e para as e fundit qe te jem realiste
  Heren e fundit u redaktua nga sensuu; 31-07-2011 ne 17:21.
  Treat your self like a star!!!

 11. #40
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: E para apo e fundit?

  Eh cik e komplikuar :S ne fakt isha per e para por votova per te fundit sepse te thuash dua te jem i pari smundesh ta dish ne do rrije gjithmone me ty keshtu qe me mire kur do dike dhe e di qe do jesh i fundit per te.

  Kjo gje behet akoma me e veshtire me ne cunat sepse zemra e vajzes eshte si hotel ku smeret vesh kush hy e del
  :p (Shaka cdo gje ka perjashtimin e saj mos na u nxehni goca jo detyrimisht beni pjese ketu te ky grup)
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 12. #41
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Ne nje vullkan e zhytur..ku une mbijetoj..pa u shkrire dhe pa pikuar as nje pike loti..!
  Postime
  2,290
  Forca e Rrespektit
  364

  Pe: E para apo e fundit?

  Prish pun e para edhe e fundit ? Ate do doja un ...e para dhe e fundit .
  Nqs ka bote te PERTEJSHME atehere ti do jesh i PERJETSHEM.

 13. #42
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Mosha
  35
  Postime
  161
  Forca e Rrespektit
  12

  Pe: E para apo e fundit?

  votova e fundit.... se dashuria e fundit eshte si embelsira qe lem per ne fund....
   

 14. #43
  VIP fv Avatari i *deliza*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ,,In your dreams making you happy'' :)
  Mosha
  29
  Postime
  3,919
  Forca e Rrespektit
  435

  Pe: E para apo e fundit?

  Pa dyshim e fundit..arsyet i dhan ate qe u prononcuan si une
  _______________ :fluturverdhe:
  Ose hesht, ose thuaj diēka mė tė mirė se heshtja.


  ...E sotmja plotesohet nga e kaluara, ndersa eshte shtatzene me te ardhmen ...(Lajbnic) :flutur:

 15. #44
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  2,428
  Forca e Rrespektit
  708

  Pe: E para apo e fundit?

  ...thuhet....lum ai mashkull qe krijon lidhje me ate femer qe e ka dashurine e pare......e....lum ajo femer qe krijon lidhje me ate mashkull qe ka dashurine e fundit....
   

 16. #45
  Smiley fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kreta flakita
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  3,612
  Forca e Rrespektit
  2128

  Pe: E para apo e fundit?

  sa mire do ishte 'e vetmja' ...
  ♥♥♥ COLOURS ♥♥♥

 17. #46
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,156
  Forca e Rrespektit
  905
  E para.
  Kam degjuar shpesh se meshkujt nuk e harrojne dashurine e 1.
  Per fatin tim te keq qelloj gjithmone e parafundit.
   

 18. #47
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Nuk ka asnje lidhje mund te jete edhe e mesit ose e parafundit ose e dyta pas te pares..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 19. #48
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342
  Une du te jem the only one, a quhet?
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 20. #49
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Ehe tek filmat me Pepa Pig ...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 21. #50
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Crendesi ka rradha?
  Mjafton tjem dashuria e ti per aq kohe sa jemi bashke,aq.

 22. #51
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Une dua gjithmone mesin.. quhet?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 23. #52
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  as vete se di si ta kete skruajtur i madhi ZOT
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 24. #53
  Anėtar i ri fv Avatari i Zambaku
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Postime
  242
  Forca e Rrespektit
  1
  Kur ndien per dike je e para dhe e fundit per aq kohe sa jeni bashke ajo ka rendesi
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Fotografia e fundit e Isa Boletinit para se tė vritej
  Nga Tuana ne forum Historia shqiptare.
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-11-2013, 13:59
 2. Fjalėt e fundit tė Enver Hoxhės para vdekjes
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-04-2013, 00:02
 3. Fjalėt e fundit para ekzekutimit: Mė puthni b…
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-01-2013, 00:15
 4. Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 28-09-2011, 01:26
 5. Jackson, fotot e fundit 48 orė para vdekjes
  Nga sweetzzinna ne forum Tė fundit nga Bota e Spektaklit
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 12:32

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •