Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 41
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Flakaresh !?!?

  Jeni i/e dashuruar qe disa vite. Te dy te punesuar me nje jete solide ne aspektin ekonomik. Duke u nisur nga aspekti se ne jete asgje nuk eshte ideale:pepe: , jeta juaj ne cdo aspekt le shume per tu deshiruar:kercim::kercejme:.
  Gjate nje bisede te nisur me shaka por te menaxhuar jo mire, krijohen tensione dhe dashnori/dashnorja juaj shperndan nje flakaresh fytyres suaj:grusht5:. Keni parasysh se kjo ishte hera e pare qe ka ndodhur.
  Si do te vepronit ne kete raste ju, dhe cili do ishte veprimi i duhur? Cka pas kesaj :espuls:?
  Heren e fundit u redaktua nga kitrra 123; 23-07-2008 ne 14:22.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 2. #2
  Slave To The Rhythm fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *Mia*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  872
  Forca e Rrespektit
  76
  Nuk me ka qelluar te jap shuplaka, nuk i preferoj shume si metode pune te them te drejten. Por as nuk me kane dhene.. ndoshta sepse kam qene une teper e mbare, ndoshta sepse kane qene teper te duruar me mua.. nuk e di
  (edhe pse jam pothuajse e bindur per te dyten)

  Por sikur te me ndodhte, mendoj se do largohesha pa thene asnje fjale, ky eshte i vetmi reagim qe me vjen nder mend. Shuplaka (flakaresha) eshte e fundit fare, e konsideroj kalimin e cdo limiti. Ndaj kam frike te mendoj se c'do mund te vinte pas saj.
  … Ndoshta sepse i madh eshte shpirti dhe e vogel eshte jeta,
  dhe jo te gjitha gjestet tona mund te dalin nga trupi yne,
  dhe arrijme vetem deri ku mund te arrije krahu yne,
  dhe shohim vetem deri ku mund te shohe shikimi yne...

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bianca SK
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Al calduccio nel cuore della mia famiglia....:)
  Postime
  3,986
  Forca e Rrespektit
  78
  S'jam ndodhur ne nje situate te tille... Do i tregoja nga eshte dera sdq...
  Non c'č un amica migliore di una sorella , e non c'č una sorella migliore di te.

 4. #4
  psiko pa shpres sherimi fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i shiHanny!!
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  qitu ku po m'sheh..
  Mosha
  30
  Postime
  2,322
  Forca e Rrespektit
  23
  hooooooooooooo:...qysh more flakaresh, femna as me lule nuk preket..beh tash varet, nqs ky flakareshi o teper i fort sa me t'bo veshi piiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuu per ni muj rresht niher shnoshna e mandej nuk ja kthej flakaresh un atij jo, ja kthej boks...nqs ky flakareshi nuk o edhe aq potente ja kthej edhe un atij fill njo e jemi 1 me 1....normal kush ti qon durt niher dmth qe ka me bo qdoher kshtu qe meshkujt qe qojn dur mbi femna veq larg meje kan vendin...kurse kur femna qon dur mbi mashkull tipi duhet me duru qysh i ka hije trimit
   

 5. #5
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Kerkoj fajle prej dy postuesve te pare se kam bere nje permiresim me vonese. Permiresimi eshte '' Kjo ishte hera e pare qe ka ndodhur''.
  Shpresoj se ky permiresim ( gabim imi) nuk do kete ndikuar shume ne mendimet tuaja.

  Me respekt.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 6. #6
  MACOKJA :p fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Shpirti_I_Njerit
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Cuneo Torino
  Mosha
  29
  Postime
  1,177
  Forca e Rrespektit
  47

  Wink

  As mua sme ka ndollure por nese do te ndollte nuk e di do ikja pa i then asnje fjal Ose do ti thoja Lamtumir per gjithmon :qaj::qaj::qaj::qaj::qaj: seps nese arrin puna gjeri tek shuplaka eshte e kot te rrishe me me ate njeri
  Corri pił veloce dei tuoi sogni e forse un giorno li vedrai realizzati; se aspetti finirai per odiarti. Io non aspetterņ perchč il mio sogno č di poterti amare.

 7. #7
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42
  Nuk me ka ndodhur ,por sikur......do merrte te njejten gje (pra nje shuplake)

  p.s pa ofenduar askend se kam respekt per ata qe kam miq nga kosova,nuk me pelqejne keto te shkruara dialekt , me pelqen me teper e shkruara letrare ,nuk do ish me mire per ta titulluar "shuplaka",vetem ngaqe lexova postimet e tjera e kuptova kujt i thone flakaresh,flm per mirekuptimin

  respekte zhgenjyy

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 8. #8
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905
  do ja kisha rras edhe une 1 grusht.
  Treat your self like a star!!!

 9. #9
  Carpe Diem fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diku .
  Postime
  1,723
  Forca e Rrespektit
  75
  Hajde teme hajde .

  nese all of sudden ai kshu :grusht2:

  dhe une kshu .:grusht:

  dhe ne fund nje :fuck:


  ja dhe dathuria mbaroi .
   

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  2,495
  Forca e Rrespektit
  30
  Nuk me ka ndodhur...
  Askush nu guxon ti ngrej duart mbi muaaa:byca::byca::byca:
   

 11. #11
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  sa te pacenueshme i kemi gocat :byca::byca: po ju cuna keni ngrene ndonje pellembe :grusht5: nga dashnoret
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  2,495
  Forca e Rrespektit
  30
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  sa te pacenueshme i kemi gocat :byca::byca: po ju cuna keni ngrene ndonje pellembe :grusht5: nga dashnoret
  plakush vertet kurr nuk kam hanger naj shpull..as qe e paramendoj me ma SARR shpull,nuk shoqrohem me njerz violent :p..ja mati mend mir perpara:
   

 13. #13
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga SuRiAnA Shfaq Poten
  plakush vertet kurr nuk kam hanger naj shpull..as qe e paramendoj me ma SARR shpull,nuk shoqrohem me njerz violent :p..ja mati mend mir perpara:
  shiqo suri besoj se pa ta lexoni me me shume vemendje shkrimin tim do te kuptoni krejtesisht diqka tjeter :lexim::lexim: them se flakareshet ndodhin mjafte shpesh ne nje situat si e kam pershkruar une. Por gjithsesi ne funde do i beje nje analize me te madhe kesaj teme dhe do jap perfundimet e mia. :lexim: nuk eshte ketu fjale per shoqerime me njerez violent
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 14. #14
  VIP fv Avatari i *deliza*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ,,In your dreams making you happy'' :)
  Mosha
  29
  Postime
  3,919
  Forca e Rrespektit
  435
  Me mire mos te ndodh se po ndodhi t'ja gdhend dikund qe ta shohi mire dhe ta kete per kujtim : Goodbye : :fluturoze:
   

 15. #15
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Giovanni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne planetin Toke
  Postime
  165
  Forca e Rrespektit
  19
  Deri me tani nuk me ka ndodhur nje situat e tille gjdoher kemi gjetur nje rruke te perbashket por nese do te ndodhe do te perdor :grusht3::grusht3:.. po bej sahka .... nese ndodhe dhe e shof qe nuk gjejm nje rrug te perbashket e le te vendos AJO...
  Mė pyete njė ditė ē'farė dashuroj mė shumė ?
  Dhe tė thashė jetėn time!
  Tė dolėn lot edhe vrapove...
  Pa aritur tė tė them se jeta ime je ti...!!

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  nuk e di...do tu acaroja teper po t endodhte gjithsesi tani se kam shum idene si do veproja

 17. #17
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Jeta
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Shqiperi ETNIKE!
  Mosha
  35
  Postime
  1,183
  Forca e Rrespektit
  54
  Nuk me ka ba vaki dicka e tille. Marr vesh me fjale, nuk eshte e nevojshme shuplaka. Nuk e di si do reagoja... nese konsideroj se e bera nervoz vet me fajin tim thjesht do me vinte keq qe e solla ne ate gjendje. Shpresoj te mos me ndodhe, sepse vertete nuk ja kam idene se si do reagoja.
   

 18. #18
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Hajde cuna e goca, keni ngrene apo keni shkepe ndonjera flakareshe koheve te fundit :lexim:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #19
  Lost out in the desert fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *Linda*
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Po ku ka si TI o Shqieria ime!
  Mosha
  30
  Postime
  862
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  229
  Sme ka ndodh kjo situate.. por besoj qe kur njeriu arrine deri ne ate pike se sa te gjuje shpull, do te thote qe nuk eshte i afte me fjale e me veprime te matura te tregoje mendimet e tij, (nqs ai ndjehet i trajtuar keq prej teje, nqs ai eshte i lenduar, apo ku di une) dhe do ishte kulmi te gjuje shpull. me qe sme ka ndodh sdi si do ishte reagimi im, por besoj qe do largohesha pa fol fare. Dhe normal kur vjen puna te shpulla, cdo gje ka perfundu.
  It can't rain forever!

 20. #20
  tifoz i cmendur i INTERIT fv fv fv fv fv fv Avatari i Brigadieri
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Atje ku prania ime eshte e domosdoshme.
  Postime
  421
  Forca e Rrespektit
  16
  shume kohe me pare nje ish i im me tha qe jam shtatezane dhe do behesh babi, mbeta i shastisur fare u bera shume keq por kur ajo me tha me pas qe bera shaka........ cfare ndodhi do thoni ju........
  Remember to keep yourself alive there is nothing important than that.:canna:

 21. #21
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bianca SK
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Al calduccio nel cuore della mia famiglia....:)
  Postime
  3,986
  Forca e Rrespektit
  78
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Jeni i/e dashuruar qe disa vite. Te dy te punesuar me nje jete solide ne aspektin ekonomik. Duke u nisur nga aspekti se ne jete asgje nuk eshte ideale:pepe: , jeta juaj ne cdo aspekt le shume per tu deshiruar:kercim::kercejme:.
  Gjate nje bisede te nisur me shaka por te menaxhuar jo mire, krijohen tensione dhe dashnori/dashnorja juaj shperndan nje flakaresh fytyres suaj:grusht5:. Keni parasysh se kjo ishte hera e pare qe ka ndodhur.
  Si do te vepronit ne kete raste ju, dhe cili do ishte veprimi i duhur? Cka pas kesaj :espuls:?
  Po imagjinoj sikur jam e dashuruar dhe kam nje jete solide nga ana ekonomike...Po imagjinoj dhe sikur ca gjera nuk shkojne ashtu si duam une e ai,dhe ne bisedim e siper nje nate te ftohte dimri dashuria ime me dhuron nje shuplake...Po imagjinoj dhe dhimbjen...Une ne ato momente i hedh nje nga ato shikimet e mia qe e di qe e bejne te kuptoje gabimin e te ndihet ne faji dhe pastaj dal nga dhoma...Dal nga dhoma ku mora shuplaken dhe ik ne nje dhome tjeter ku mundohem te kuptoj ne ishte faji im per se si rrodhen gjerat...Pastaj shtrihem duke qare dhe me merr gjumi rehat...
  Non c'č un amica migliore di una sorella , e non c'č una sorella migliore di te.

 22. #22
  Mangup me Licenc fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhebrail
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Peja
  Postime
  2,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  88
  Kittraa
  Qfare te te them..
  Nuk me ka ndodh kurre por nese do me ndodh e di qe ate do ta dergojne me ndihmen e pare ne Spital...

  Jam burre Une edhe nuk toleroj te me jap gruaja flakaresh ...

  Gruaja Mos me Pas Tuten Marren edhe Dajakin slen Send pa Bo././
  Ni toke ku flamuri - me vjet me mloj fytyren
  e tash jane qu K'''''' - po dojne me ndrru ngjyren
  kam gjak kuq e zi - s'po du kaltersi
  s'du ylla n'falmur - se nuk jam jahudi

 23. #23
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  Nuk me ka ndodhur te shupllakos asnjeri [deri tani] e as te mar ndo nje "flakaresh" nga asnjeri....as nga prindrit te pakten,
  Jam e mendimit qe me dhune, violence dhe agresivitet nuk zgjidhen punet....
  Burri qe ngrine doren mbi nje grua nuk meriton me respektin e asaj
  Edhe pse femra mund te ket nje talent extraordinar per te ngritur nervat e per te te nxjer nga binaret....besoj qe me mire e le te qetcohet se sa ta qellosh!
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 24. #24
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Shkrim me shkas !!!!!

  Perkunder asaj se mjafte shpesh shkruaj me shkas rralle here apo fare nuk kthehem qe te analizoje pergjigjet e anetareve te forumit. Shkrimet me shkas nuk i beje me shkakun qe te provokoj anetaret e forumit por me te vetmen arsye se keto dhe shkrimet tjera i konsideroje si nje ankete mes te ciles beje analiza se nga po iken rinia, sa jemi real ne forum, sa munde te debatojme dhe sa munde te mesojme, sa po e kuptojme boten, jeten dhe realitetin , si gjykojme ne, cilat jane trendet e rinise shqiptare e keshtu e maltretoj mendjen time duke nxjerr analiza qe ndoshta si hyjne askuj ne pune.
  Isha mjafte i kujdesshem me hapjen e kesaj teme me qellim qe se paku te mirkuptohet. Pastaj ne disa raste me insistim kisha bere edhe nderhyrje. Per cudi te gjithe ngarenden tek dhuna gje qe une dyshoj se tema ime kishte te bente me dhunen e aq me pake me dhunen ne familje. Pra une isha munduar te sjell nje ndodhi qe pa marr parasysh lumturin dhe jeten tone ideale munde te na ndodhe dhe realisht na ndodhe se paku njeher gjate jetes. Ne kete bote, me gjitha keto ndryshime dhe levizje te cdo ditshme ajo qe kisha paraqitur une eshte e keqja me e vogel qe munde te na ndodhe. Pra ajo thjeshte ishte vetem nje mos menagjim i nje komunikimi ne masen e duhur (brenda familjes ) gje qe rezulton qe jo nga deshira rrjedh nje gabim qe munde te jete: fyerje, shuplak apo diq tjeter. Neper keso ndodhi besoj se kemi kaluar apo do te kalojme te gjithe. Nese vertet nuk jemi ne gjendje qe ne jete te tejkalojme aq pak mes nesh ( konkludim nga postimet tuaja ) vetvetiu linde pyetja se, cfare munde te bejme me problemet tjera qe na paraqiten ne jete?
  Nese jeta jone thyhet nga aq pak, cfare nuk munde ta theje jeten tone? Nuk besoj se jeta jone eshte aq e brishte sa te thyhet nga nje flakareshe e cila eshte dhene e pavetdijshme ( ishte nje moment). Ku mbeten femija, dashuria, lumturia, respekti qe kemi ndertuar me vite? Nje flakaresh me fuqin marramendese sipas jush shkaterron gjithqka!!!!!! Sipas statistikave besoj se kjo munde tu ndodhe ne mbi 90 % ( them se edhe me shume) te familjeve ne aspektin global. Po sikur te gjithe te ndaheshin ( sipas postimeve tuaja ) a thua se cfare do te ndodhte?
  Ajo qe me beri pershtypje me se shumti ishte pergjigja qe dha Bianca SK. Nje vashe me nje moshe aq te re u tergua mjafte, madje shume e pjekur ne shtjellimin e situates, per moshen qe ka. Ajo e tejkaloi situaten andaj per mendimin tim meriton ti them: Te lumte.
  Ju tjerat dhe ju te tjeret mos i fshehni flakareshat. Ato ndodhin ( me rendesi eshte te mos ndodhe dhuna). Mos i permiresoni as shenimet tuaja. Uroje qe do jetoni me ndjenjen e ndarjes pas nje flakareshe gje qe dyshoj. Dyshoj shume. Kuptojeni jeten. Ajo na jep me shume se nje flakareshe.
  Heren e fundit u redaktua nga kitrra 123; 04-11-2008 ne 15:48.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 25. #25
  trafikante fv fv fv fv fv fv fv Avatari i eldi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  TIRANE
  Mosha
  34
  Postime
  1,417
  Forca e Rrespektit
  19
  ne fakt me ka rastisur qe te haj nje shuplak jo shum te rende, por direkt kam dhene reagimin tim. duke i bere te qarte qe nuk ka te drejte njeri te ver dore tek une, kur nuk kan vene prinderit tek une (perjashtoj kur kemi qene femije)
  sepse po nuk u vu ne dukje ne fillim, cdo nervozizem qe mund te ket e ka me kthim pergjigje ose me shfryrje drurin, (gje qe eshte e pa perballueshme per mua) .
  njeriu kuptohet ne nerva e siper cmund te bej, por te pakten ne nje ane te jet paksa i "kontrolluar."
  :cheer: "Me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash....." :cheer:

 26. #26
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i Analistja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Hmmm...
  Mosha
  35
  Postime
  506
  Forca e Rrespektit
  13
  Kush do me dali zot mua se une nuk jam ne gjendje ta kthej shpullen jo per gje por nuk e kam ne edukate, pastaj do ulja veten ne nivelin e tij. Nuk me ka ndodhur dhe sbesoj te me ndodhe se nuk e zgjas shume gjithmone jo me shpulle.
  TO LOVE SOMEBODY IS NOTHING
  TO BE LOVED BY SOMEBODY IS SOMETHING
  TO LOVE EACH OTHER IS EVERYTHING

  ance:ance:

 27. #27
  ღ..in stanby..ღ fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  lavori in corso..........
  Mosha
  30
  Postime
  519
  Forca e Rrespektit
  21
  vallaj prinderit e mij qe me kane bere koken e kane matur gjithmone doren kur kam qene femije......lene mo te me gjuje burri....nuk e toleroj dicka te tille....e shoh me teper si akt ules dhe poshterues sesa si dhun fizike.........
  :fluturoze:.....2 fjale,1 frymemarrje e ngadalsuar.....
  1 shikim,2 sy te dashuruar......
  2 trupa,1 zemer qe rreh per te dy.....
  1 deshire,e heshtur,e thene vetem me sy.......:fluturoze:

 28. #28
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Jeta
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Shqiperi ETNIKE!
  Mosha
  35
  Postime
  1,183
  Forca e Rrespektit
  54
  Citim Origjinale Postuar nga Jeta Shfaq Poten
  Nuk me ka ba vaki dicka e tille. Marr vesh me fjale, nuk eshte e nevojshme shuplaka. Nuk e di si do reagoja... nese konsideroj se e bera nervoz vet me fajin tim thjesht do me vinte keq qe e solla ne ate gjendje. Shpresoj te mos me ndodhe, sepse vertete nuk ja kam idene se si do reagoja.
  Vazhdoj te jem e ketij mendimi qe kam dhene jave me pare (ose muaj - nuk di)...
  Sikur te ishte cdo njeri-njeri, do te zvogelohej shume numri i bagetive...!
  ®®€ъ€Li©ą°

 29. #29
  PeJaNeZe fv fv fv Avatari i vlora
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in a world filled with love...
  Mosha
  34
  Postime
  367
  Forca e Rrespektit
  13
  bohhhhhh...ishalla nuk me provon zoti kurre...nuk e di se si do reagoja...nuk ia kam fare idene...por prap mendoj se sa do nevorz qe te bahne te dy..nuk eshte nevoja per shuplaka...sidomos kur behet fjale per burrin...sa do te emancipuar qe te jemi ose s“jemi..burri eshte gjithmone ai qe ka per te qene me i "fort"..gruaja eshte gjithmone ajo qe hukb ne nje rast te tille...!
  Love is long suffering,
  love is kind,
  it is not jealous,love does not boast,it is not inflated.
  It is not discourteous,it is not selfish,it is not rritable,it does not enumerate the evil.It does not rejoice over the wrong,but rejoices in the truth.
  It covers all things,it has faith for all things,it hopes in all things, it endures in all things.

  (Corinthians 13)

 30. #30
  GoC TiR0né fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Adrenalina
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  1,561
  Forca e Rrespektit
  26
  Citim Origjinale Postuar nga Brigadieri Shfaq Poten
  shume kohe me pare nje ish i im me tha qe jam shtatezane dhe do behesh babi, mbeta i shastisur fare u bera shume keq por kur ajo me tha me pas qe bera shaka........ cfare ndodhi do thoni ju........
  te paska shti friken

  Un e kam honger njeher nje shuplake kur isha adoleshente... pasi i dhash un nje shuplake atij ne mes te rruges...se isha e merzitur kisha nje muaj qe se kisha pare. Nga ato qe po me thonte ai nuk durova dhe ja futa ne shpulle (me hongri icik b... vet) por pastaj shikuam njeri tjetrin dhe filluam duke qesh dhe u kapem ne qafe
   

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •