Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 41 nga 41
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Flakaresh !?!?

  Jeni i/e dashuruar qe disa vite. Te dy te punesuar me nje jete solide ne aspektin ekonomik. Duke u nisur nga aspekti se ne jete asgje nuk eshte ideale:pepe: , jeta juaj ne cdo aspekt le shume per tu deshiruar:kercim::kercejme:.
  Gjate nje bisede te nisur me shaka por te menaxhuar jo mire, krijohen tensione dhe dashnori/dashnorja juaj shperndan nje flakaresh fytyres suaj:grusht5:. Keni parasysh se kjo ishte hera e pare qe ka ndodhur.
  Si do te vepronit ne kete raste ju, dhe cili do ishte veprimi i duhur? Cka pas kesaj :espuls:?
  Heren e fundit u redaktua nga kitrra 123; 23-07-2008 ne 14:22.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 2. #31
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Flakaresh !?!?

  Kur lexoje, shoh, dhe ndegjoje cdo dite per tere kete dhune familjare ne shoqerin tone dhe kur i krahasoj te tera keto me shkrimet e cunave dhe cupave te forumit, them se ne forumin tone o kan ardhur me trimat dhe trimereshat, o forumi yne perbehet nga njerez dhe cifte ideale, o ....... o ...... kemi genjyer veten.....megjithate kemi akoma per te jetuar......:gjujpeshk:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #32
  "ChiCa Gjakovare" fv Avatari i QikaGjk
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Gjakovė
  Postime
  47
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Flakaresh !?!?

  ...S'ka qysh me ndodh kjo...sepse Ai e din qe nje Flakaresh mund te sjell fundin e lidhjes...keshtu qe se imagjinoj dot...

  Po sikur te ndodhte,do t'ja ktheja edhe une te njejten...
   

 4. #33
  Vogėlushe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Elushe
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  4,263
  Forca e Rrespektit
  6297

  Titulli: Flakaresh !?!?

  Ketu ne MB une kam ardhur shume e vogel. Kujtoj kur isha 12 vjeē dhe im ate me dha nje "flakareshe" shkakun sot nuk e mbaj mend por kujtoj qe kam ndenjur me turinjte var per nje jave - kjo me shume sepse une e kuptoja qe kam qene gabim. Pra me vriste fakti sepse une e ndjeja veten te rritur dhe perse kisha gabuar ne kete menyre qe te merja kete ndeshkim nga babi.

  Jemi njerez, duhet te falim edhe duhet te tolerojme. Por kjo flakaresha ne nje lidhje ka bishtin mbrapa. Hajde de se te gjuan ne gjaknxetesi e siper dhe e fal - por problemi eshte se e mer sikur lejohet te beje c'te doje - pra nqse ve dore tek ty ti do e lejosh. Nuk duhet asnjera pale ta lejoje veten qe te shkoje deri ne kete pike. Gjerat e problemet e jetes duhet te zgjidhen me logjike e njeriu nuk logjikon kur bertet. Kuptohet qe duhet te leshojne pe me njeri tjetrin, duhen kompromiset - pra e sheh qe eshte i nevrikosur, lerja mangut e foli me vone, dhe ai po ashtu me partneren.

  Eshte gabim i pafalshem qe te shkojne deri tek dhuna.
  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 5. #34
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Titulli: Flakaresh !?!?

  Citim Origjinale Postuar nga QikaGjk Shfaq Poten
  ...S'ka qysh me ndodh kjo...sepse Ai e din qe nje Flakaresh mund te sjell fundin e lidhjes...keshtu qe se imagjinoj dot...

  Po sikur te ndodhte,do t'ja ktheja edhe une te njejten...
  epo nqs do rinit t'ja kthenit njeri tjetrit violencen sdo arrinit asgjekundi...
  aq me shume qe mashkulli ka me sh force se sa femra...
  violenca nuk eshte pergjigja per asnje zhgjidhje probleme
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 6. #35
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Flakaresh !?!?

  Si mbeti puna e flakaresheva te rastesishem. Ka krise ndonje keto kohet e fundit?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #36
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091

  Titulli: Flakaresh !?!?

  Une po . ............po azgje s'bera .....filloja po qaja ..dhe pse u be pishmend ...e vrau ndergjegjia .

  I love you daddy
  :flamuri:

 8. #37
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Flakaresh !?!?

  Po nje flakaresh e vetme munda te prish jeten mes ciftit dhe ti jap kahje tjeter :top:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 9. #38
  Catch me if you can... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,651
  Forca e Rrespektit
  1318

  Pe: Flakaresh !?!?

  Me shume xhentilese do ja jepja kepucet ne dore dhe me shume miresjellje do ja hapja deren....Kush e ben iher heren e dyte e ka lejen ne xhep....
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 10. #39
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Flakaresh !?!?

  do i uroja daljen nga dritarja
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 11. #40
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,156
  Forca e Rrespektit
  905
  Nuk me ka ndodhur,shpresoj mos te me ndodhe.
  Nqs do me ndodhte do cohesha e do ikja.
  Nje njeri qe te godet njehere e ben rruge pastaj.
   

 12. #41
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342
  Duhet te matet mire pa te arrij dikush deri aty, me mua.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •