Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 48 I parėI parė 1234567891011121314151617181920 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 181 ne 200 nga 954

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 337
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 462
  • Shikime: 63,298
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,338
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 1,092
  27-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 555
  24-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 1,132
  23-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Jeta eshte e bukur.

  Started by bella‎, 18-03-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 6,161
  23-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 45
  • Shikime: 1,020
  15-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Levizur: Cfare ngjyre i ke te brendshmet? (per femrat) :)

  Started by Drejtori‎, 12-05-2017
  •  
  •  
 3. Dashuria

  Started by loyalx‎, 19-07-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,823
  06-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Edhe dashuria kėrkon keqkuptime

  Started by AnGeLiC‎, 05-05-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 207
  05-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Gabimet qe bejne femrat ne takimin e pare.

  Started by prodigious‎, 23-07-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 86
  • Shikime: 8,571
  02-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Tė dashurohesh pas njė miku

  Started by NeVertiti‎, 30-11-2016
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 308
  27-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. I/E martuar por nė dashuri me dikė tjetėr

  Started by NeVertiti‎, 18-11-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 44
  • Shikime: 4,958
  26-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Dashuria kalon neper stomak

  Started by sweetzzinna‎, 19-02-2010
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 3,147
  26-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Pėrse tradhtojmė? Ah sikur ta dinim!

  Started by Jeta‎, 20-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 47
  • Shikime: 6,118
  26-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 10 nga 48 I parėI parė 1234567891011121314151617181920 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •