Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 11 nga 48 I parėI parė ... 23456789101112131415161718192021 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 201 ne 220 nga 954

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 337
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 462
  • Shikime: 63,298
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,338
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Love Has No Labes.

  Started by Nicktjeter‎, 16-04-2017
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 729
  25-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 2,112
  16-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Ata nuk i ndau as vdekja

  Started by NeVertiti‎, 04-04-2017
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 861
  15-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Post Ē'ėshtė pasioni?

  Started by AmorNaldo‎, 20-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 45
  • Shikime: 5,445
  15-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Talking Ēfarė ėshtė Intimiteti?

  Started by Shpirti_I_Njerit‎, 23-07-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 3,547
  08-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 752
  24-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Per kaprico te nje tjetr-e/i

  Started by triumfuesja‎, 31-08-2008
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,823
  15-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,581
  15-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 331
  23-02-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 11 nga 48 I parėI parė ... 23456789101112131415161718192021 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •