Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 48 I parėI parė 123456789101112 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 21 ne 40 nga 954

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 337
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 462
  • Shikime: 63,304
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,339
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Started by Ylli-1‎, 04-11-2015
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 65
  • Shikime: 3,654
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Si tė gjeni partner nė internet

  Started by NeVertiti‎, 09-11-2011
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 1,948
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Partnerėt idealė

  Started by sweetzzinna‎, 04-10-2009
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 3,085
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ai, ajo dhe tjetra

  Started by Love‎, 02-08-2011
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,703
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. E jetuan pergjithmone te lumtur...

  Started by 3R1‎, 03-12-2008
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 1,586
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 1,298
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 579
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Pėrse vdes dashuria?

  Started by Ylli-1‎, 05-09-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 38
  • Shikime: 1,326
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Joshja?!?!

  Started by kitrra 123‎, 13-07-2012
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,049
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 34
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Mashkull simpatik apo burrėror…?

  Started by NeVertiti‎, 08-11-2016
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 528
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Njih veten, pastaj martohu!

  Started by MasteR‎, 30-05-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 1,107
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 343
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Karriera `vret`dashurinė

  Started by Violetta‎, 08-12-2018
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 45
  • Shikime: 620
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 512
  14-12-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 2 nga 48 I parėI parė 123456789101112 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •