Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 48 nga 48 I parėI parė ... 3839404142434445464748
Duke Lexuar Temat 941 ne 954 nga 954

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 337
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 462
  • Shikime: 63,302
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,338
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 3,278
  15-01-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Virgjėria e morali i shoqėrisė

  Started by Gjarperesha‎, 13-11-2008
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 3,028
  27-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Dashuri apo …?

  Started by Gjarperesha‎, 15-12-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,459
  16-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Me nuse ne klase te gjashte!!!

  Started by fcbesia‎, 20-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 42
  • Shikime: 5,652
  08-10-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Te dua ne kete dite te hidhur.

  Started by Gjarperesha‎, 24-09-2008
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,352
  28-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Pse dashuria e parė?

  Started by Loverboy‎, 17-09-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,966
  17-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Red face Njė Legjendė Mbi Dashurinė..

  Started by braziljania‎, 31-08-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 3,421
  31-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Dashuria Peng....

  Started by fcbesia‎, 27-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 32
  • Shikime: 2,919
  30-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. "E vrava ne emer te dashurise"

  Started by alfonci‎, 15-08-2008
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 3,574
  16-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Dashuria ne koherat e largesis

  Started by ymer‎, 30-07-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,157
  30-07-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 48 nga 48 I parėI parė ... 3839404142434445464748
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •