Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 48 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 81 ne 100 nga 954

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 337
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 462
  • Shikime: 63,302
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,338
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Sondazh Sondazh: 5 tipe flirtesh, ti ēfarė tipi je?

  Started by Love‎, 04-08-2011
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 1,984
  22-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Meshkujt tradhtojnė pėr seks, femrat pėr dashuri

  Started by Love‎, 14-05-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 73
  • Shikime: 6,634
  15-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Dashuria e vjetėr nuk ju lė tė qetė

  Started by Ylli-1‎, 22-07-2013
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 1,039
  08-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,308
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Question Test-Ėshtė dashuri apo dėshirė?

  Started by braziljania‎, 09-08-2009
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 5,038
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Talking 14 shenja qe te kuptoni se keni ren ne dashuri

  Started by Shpirti_I_Njerit‎, 23-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 44
  • Shikime: 5,253
  04-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Te dua e te dashuroj....

  Started by Bianca SK‎, 23-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 32
  • Shikime: 6,837
  02-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Cool Sa jeni njeri romantik?-test

  Started by braziljania‎, 14-09-2008
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 2,615
  29-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Cool Pse themi lamtumire...?!!!

  Started by Gjarperesha‎, 10-10-2008
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 7,525
  19-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Miti i virgjerise po zhduket dhe ne Shqiperi .

  Started by Angel_Devil‎, 05-05-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 4,599
  16-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Te dua e te kam xhan....

  Started by Bianca SK‎, 23-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 44
  • Shikime: 4,971
  15-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Cool Tradhėtia provokohet...?!!!

  Started by sexy_pussycat_‎, 21-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 4,306
  15-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Post A do te martoheshit me nje invalid???

  Started by Gjarperesha‎, 14-10-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 109
  • Shikime: 10,192
  12-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,523
  11-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 5 nga 48 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •