Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 48 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 101 ne 120 nga 954

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 337
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 462
  • Shikime: 63,302
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,338
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 3,481
  07-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Meshkujt pa shpirt, femer qe shtiret

  Started by Gjarperesha‎, 27-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 4,618
  07-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Ēfarė kėrkojnė femrat tek meshkujt?

  Started by GLOOM‎, 28-02-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 73
  • Shikime: 4,807
  04-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Tradhetia .......... e domosdoshme???

  Started by triumfuesja‎, 01-12-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 34
  • Shikime: 3,524
  28-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Veset e partnerit tuaj

  Started by EMANUEL_78‎, 16-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 3,603
  26-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Dashuria apo urrejtja?

  Started by ina@ina@ina‎, 28-10-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 81
  • Shikime: 12,307
  24-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 539
  20-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Dashuria fshihet nė tru, e jo nė zemėr

  Started by Love‎, 26-10-2012
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 1,337
  08-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 842
  30-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,994
  30-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Pse meshkujt duan seks dhe ne dashuri ?

  Started by Зngjεll‎, 07-07-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 64
  • Shikime: 7,549
  28-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 713
  27-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 1,214
  27-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Wink Me e bukura ne dashuri.

  Started by Gjarperesha‎, 05-09-2009
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 2,394
  26-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. A e dėmton egoizmi dashurinė?!

  Started by Renato_‎, 16-07-2009
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,596
  26-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 1,673
  26-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 6 nga 48 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •