Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 48 I parėI parė 1234567891011121314151617 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 121 ne 140 nga 954

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 337
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 462
  • Shikime: 63,298
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,338
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Ja si ta “pushtoni” dhe mbani mashkullin

  Started by Love‎, 19-07-2011
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 2,111
  23-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Hė taniiii!!! Vendos! (beqarėve)

  Started by NeVertiti‎, 25-09-2017
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 167
  19-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  •  
  •  
 3. Ēfarė do i thonit personit te zemrės nė kėto caste?

  Started by Erblinaa‎, 28-02-2009
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 348
  • Shikime: 20,875
  25-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 51
  • Shikime: 2,117
  17-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Nje SMS per te thene: "Mes nesh ka perfunduar cdo gje!!!"

  Started by Hermosita‎, 22-07-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 67
  • Shikime: 9,185
  17-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Kush tradhtojnė mė shumė, meshkujt apo femrat?!

  Started by LeVoyageur‎, 09-05-2017
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 49
  • Shikime: 1,279
  10-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. A ka tradhtia faza?

  Started by NeVertiti‎, 05-09-2017
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 320
  08-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Keni komunikuar me pas ndarjes?

  Started by Gjarperesha‎, 13-11-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 94
  • Shikime: 7,619
  05-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Te dua,,kur?

  Started by NeVertiti‎, 10-08-2016
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 490
  29-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 1,639
  29-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 671
  29-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 1,750
  29-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 7 nga 48 I parėI parė 1234567891011121314151617 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •