Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 48 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 141 ne 160 nga 954

Forum: Dashuri dhe pasion

Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

  Moderatoret:

  1. dangerous

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 29
  • Postime: 337
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Thenie per dashurine.

  Started by KOKASHTA‎, 23-07-2008
  16 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16
  • Pergjigje: 462
  • Shikime: 63,298
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 25 fakte magjepsėse pėr dashurinė

  Started by fcbesia‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 9,338
  11-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Unhappy E vetmja per ty dikur!

  Started by Shpirti_I_Njerit‎, 03-09-2008
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 2,520
  28-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Unhappy Meshkujt gjithnjė e mė pak romantikė

  Started by Love‎, 08-06-2011
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 2,089
  22-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Puthja e pare

  Started by jana80‎, 07-08-2017
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 826
  21-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ja si tė jemi romantike

  Started by Ylli-1‎, 07-12-2012
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 3,882
  16-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Pėrse femrat braktisin tė dashurit?

  Started by Love‎, 13-05-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 3,482
  14-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Talking Nga e shikoni njeriun tuaj te zemres?

  Started by Renato_‎, 16-07-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 50
  • Shikime: 4,452
  13-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 27
  • Shikime: 2,820
  13-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Dashuria dhe Largesia

  Started by Ema‎, 19-07-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 140
  • Shikime: 18,220
  12-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Nje shanc i dyte !

  Started by inushja2‎, 06-08-2008
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 194
  • Shikime: 15,818
  02-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 592
  28-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Ky ėshtė mashkulli i duhur pėr secilėn femėr

  Started by AnGeLiC‎, 29-06-2017
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 38
  • Shikime: 986
  27-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 1,067
  27-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Thenie tė zgjuara pėr martesėn

  Started by Зngjεll‎, 12-04-2009
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 6,434
  20-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 8 nga 48 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •