Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 66
 1. #1
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Publikuar: 0:11 / 29.09.2015  Tė gjithė e dinė tashmė: femrat vdesin tė marrin komplimente nga meshkujt. Po cili ėshtė komplimenti mė i mirė qė mund tė dėgjojė ndonjėherė njė femėr?

  Kėtu ka njė listė me disa komplimente qė janė renditur si mė tė mirėt. Sigurisht, ndoshta kėto nuk janė mė tė bukurat qė mund tė keni dėgjuar ndonjėherė, por janė disa nga mė kuptimplotat qė do t’jua bėnin zemrėn mal.

  Flasin vetė femrat:

  Njė mendim i ėmbėl
  Caroline Zelonka. “Dua qė vajza ime tė jetė kėshtu si ty! Ma kanė thėnė dy burra tė ndryshėm. Njėri prej tyre ishte trajneri im profesional. Kjo ėshtė njė ndėr frazat qė mė ka rritur shumė profesionalisht. Ka ndodhur nė tė 20-at e hershme tė miat, koha kur isha ėndėrrimtare dhe plot optimizėm. Ndėrsa vajza e tij ishte nė adoleshencėn e hershme. Nuk e dėgjova mė, mė vonė, por mendoj se ėshtė njė ndėr komplimentet mė tė bukur qė mund tė marrėsh nga njė mashkull.

  Njė thėnie nga njė libėr
  Surabhi Sinha. “Kjo ėshtė njė shprehje nga njė libėr “Looking For Alaska (2005) nga John Green.
  “Do tė doja tė shtrihem pranė saj nė shtrat, tė hapja krahėt e mi rreth saj dhe tė flija. Jo si ato dreq skenash nėpėr filma. Jo pėr tė bėrė seks. Thjeshtė tė flemė sė bashku nė kuptimin mė tė pafajshėm tė kėsaj fraze. Por mė mungonte guximi dhe ajo kishte tė dashur. Ndėrsa unė kam qenė vetėm njė i ngathėt, ajo ishte e mrekullueshme, unė njė i mėrzitshėm i pashpresė, ajo mbresėlėnėse. Kėshtu qė u ktheva mbrapsht nė dhomėn time dhe u shtriva nė krevatin e poshtėm tė marinarit, duke menduar se nė rast se njerėzit do tė ishin shi, unė do tė isha ai shiu i imėt, ndėrsa ajo uragani.  Cilėsitė personale
  Madeleine Bolger: "Para disa kohėsh kam pasur njė tė dashur qė mė ka thėnė: “Mendoj se mund tė bėja qejf edhe nė Ferr me ty”.

  Goditje e dyfishtė
  Cyndi Perlman Fink. “Ndėrsa isha duke shėtitur me makinė, po mendoja: Kush ėshtė kjo bionde kaq e bukur?” Bashkėshorti im e tha kėtė gjė sot. Ishte nė njė dyqan pėr tė blerė diēka. Vėrtet, pas 42-vjetėsh? Ėshtė e mrekullueshme”

  Kur ndihesh rehat
  Sofia Ferreira. “Me ty jam thjeshtė vetja”. Ky ėshtė njė ndėr komplimentet mė tė mira qė mund tė tė bėjė njė mashkull. Kudo qė tė jetė ėshtė gjithmonė i dashuruar me ty.

  Fjalėt e njė tė panjohuri
  Laura Parker. "Njė herė mbaj mend qė njė djalė i ēuditshėm, ndėrsa po mė ndihmonte tė lėvizja sendet nga shtėpia ime (libra, CD, objekte tė ndryshme), kthehet nga unė, mė sheh dhe buzėqesh. Ndėrsa unė isha nė pozicionin e pyetjes “Ēfarė ka?”, ai tha: “Ēdo mashkull do tė ishte me fat tė ishte me ty. Jam i bindur pėr diēka: nuk do tė mėrzitej kurrė.”

  Njė kompliment i merituar
  Siddharth Ahluwalia. "Pa tė unė nuk do tė ngrihesha dot nė mėngjes, nuk do ia dilja.” Babai im e tha kėtė pėr nėnėn time, nė kohėn kur motra e vogėl u diplomua. Nėna punonte gjatė gjithė kohės pėr tė na mbėshtetur dhe plotėsuar tė gjithė kėrkesat tona (tė miat dhe tė motrės), pėrfshirė edhe edukimin e lartė. Ndaj edhe ne i jemi shumė mirėnjohėse gjithmonė asaj. /Telegrafi/
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 2. #31
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Kam vite qe nuk bej komplimenta...
  Heren e fundit u redaktua nga L0v3rM4n; 05-11-2015 ne 01:28.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 3. #32

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Thoni ca te doni po cdo kujt i behet qejfi kur na thone fjale te bukura, sidomos kur i thone nga zemra. Nuk do sh veshtiresi ta kuptosh nqs i ndjen ai apo jo.(i referohem familjarve(bashkshort-tfejuar,pra qe i njeh mire)
  Mu m'jane thene per vete, me thuhen akoma dhe me behet zemra mal.
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 05-11-2015 ne 03:02.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 4. #33
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Keq ti themi, keq mos ti themi!
  Sa analizuese edhe ju femrat, sikur te gjitha punoni ne farmaci dhe i peshoni gjerat me peshore farmacie.

  Nga sot me nuk do jap komplimenta!
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 5. #34

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Ylli-1 Shfaq Poten
  Keq ti themi, keq mos ti themi!
  Sa analizuese edhe ju femrat, sikur te gjitha punoni ne farmaci dhe i peshoni gjerat me peshore farmacie.

  Nga sot me nuk do jap komplimenta!
  Kjo puna e komplimenteve eshte dicka shume private, varet nga personi qe t'i ben, varet nga natyra e njeriut, varet nga lloji i komplimentit. Keshtu qe ti Ylli, s'ke pse nisesh nga komentet ketu. Shiko natyren e personit qe ke ne krah dhe sipas vendin behet dhe kuvendi :p
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #35
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Kjo puna e komplimenteve eshte dicka shume private, varet nga personi qe t'i ben, varet nga natyra e njeriut, varet nga lloji i komplimentit. Keshtu qe ti Ylli, s'ke pse nisesh nga komentet ketu. Shiko natyren e personit qe ke ne krah dhe sipas vendin behet dhe kuvendi :p
  Eh mi Soul....aty ku ka shume fjale nuk ka pune...dhe e di cka kam vu re. Nese i jep shume komplimente, ajo e merr si aresyetim per ndoshta, ndonje gabim qe e ke bere dhe don ta mbulosh me fjale te bukura. Nese nuk i jep, e merr sikur ajo me s'po te pelqen apo intereson.

  Hyp se te vrava, zbrit se te mbyta i bie kesaj pune!
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 7. #36
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Nuk ka kompliment me te bukur se sa nje buqete me lule te fresketa, ne momentin me te papritur! ...kohe me pare i dergova nje buqete aq te madhe me lule, aqsa u deshen kater postiere ta mbanin, dhe nje "milet" ne rradh ate cast per tu administruar nga deshira per te bere selfie me buqeten gjigande e luleve te fresketa

  hajduti
  La vita č bella...

 8. #37

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Ylli-1 Shfaq Poten
  Eh mi Soul....aty ku ka shume fjale nuk ka pune...dhe e di cka kam vu re. Nese i jep shume komplimente, ajo e merr si aresyetim per ndoshta, ndonje gabim qe e ke bere dhe don ta mbulosh me fjale te bukura. Nese nuk i jep, e merr sikur ajo me s'po te pelqen apo intereson.

  Hyp se te vrava, zbrit se te mbyta i bie kesaj pune!
  Epo c'tiu thote Soul-i juve pra... Qenket n'dite halli :p
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #38
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Epo c'tiu thote Soul-i juve pra... Qenket n'dite halli :p

  Po pra, jam ne hall dhe jo vetem une.

  Kam vu re dhe dicka, qe me shume komplimenta u jipet dashnoreve se sa grave...me gjase per ti manipuluar me fjale te embla! Ku di une.
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 10. #39
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Thoni ca te doni po cdo kujt i behet qejfi kur na thone fjale te bukura, sidomos kur i thone nga zemra. Nuk do sh veshtiresi ta kuptosh nqs i ndjen ai apo jo.(i referohem familjarve(bashkshort-tfejuar,pra qe i njeh mire)
  Mu m'jane thene per vete, me thuhen akoma dhe me behet zemra mal.
  Ti je nuse e re ndaj Sigurisht qe eshte bukur askush se mohon kete madje edhe kur merr e ndonje kompliment kshu sa per sy e faqe pavaresisht se vertetes ne prap na behet qejfi Lol! Edhe ne na thuhen ndoshta nga familja me rralle se jena dhe te perditshem por gjithsesi kur flasim per marredhenie cuna&goca ne fillim komplimentet shkojne e vijne sic e do dhe zakoni!

  Qofshi kshu perhere dhe koha mos ndikofte kurr tek ju!
   

 11. #40
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Hajduti Shfaq Poten
  Nuk ka kompliment me te bukur se sa nje buqete me lule te fresketa, ne momentin me te papritur! ...kohe me pare i dergova nje buqete aq te madhe me lule, aqsa u deshen kater postiere ta mbanin, dhe nje "milet" ne rradh ate cast per tu administruar nga deshira per te bere selfie me buqeten gjigande e luleve te fresketa

  hajduti
  sa vdes ti te shesesh mend

  "Lulet blihen ne Paris zonje, ketu i hane gomeret! (Koncert 1936)

  personalisht do me surprizonte nese Ai...do me dergonte jo lule , por nje liber....nje liber ku ne faqen e pare te kish nje dedikim , jo ne forme komplimenti...por nje menyre per te treguar sesa une vlej per te.

  e meshkujt ketu edhe kur te komplimentoj mua me duket sikur nga casti ne cast te duhet te presesh bileten per "matane"
  ja disa nga menyra si komlimentojne shqipot:

  Te qafsha sa e bukur je
  Vdeksh po sma vare mua
  Do te te vras po u bere e dikujt tjeter
  Do vdesesh se te ka hyp nje nur..
  Vdekt ai , qe te behesh e imja  zot na ruj
   

 12. #41
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  sa vdes ti te shesesh mend
  Po pse mi "cecene" tu duk e vogel buqeta ?!

  hajduti
  La vita č bella...

 13. #42

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  sa vdes ti te shesesh mend

  "Lulet blihen ne Paris zonje, ketu i hane gomeret! (Koncert 1936)

  personalisht do me surprizonte nese Ai...do me dergonte jo lule , por nje liber....nje liber ku ne faqen e pare te kish nje dedikim , jo ne forme komplimenti...por nje menyre per te treguar sesa une vlej per te.

  e meshkujt ketu edhe kur te komplimentoj mua me duket sikur nga casti ne cast te duhet te presesh bileten per "matane"
  ja disa nga menyra si komlimentojne shqipot:

  Te qafsha sa e bukur je
  Vdeksh po sma vare mua
  Do te te vras po u bere e dikujt tjeter
  Do vdesesh se te ka hyp nje nur..
  Vdekt ai , qe te behesh e imja  zot na ruj
  Ka dhe keshtu:
  Nuk do ket tjeter per mua po ste pata ty!
  Cdodit e me shume kuptoj se jam me fat qe te kam ty!
  se kuptoj si arrite tme doje mua kur mund te kishe cdokend
  je lumturia ime
  vetem ti me qeteson. Etj etj
  Sa per surprixa i kam shkruajtur tek tema e Pyetjeve kur pyeti malsi.

  Wow. Ndoshta gjthss 9 vjet lidhje sjane pak mendoj.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 14. #43
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Ja nje kompliment bizar: U befsha kurbani yt, ndoshta keshtu futem disi ne ty!
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 15. #44
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Hajduti Shfaq Poten
  Po pse mi "cecene" tu duk e vogel buqeta ?!

  hajduti
  jo smu duk e madhe ......sidomos tani qe po marr vesh qe ate buqete e paska gjysa Tirones...

  librin desha
   

 16. #45
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  A ka ndokush ndonje kompliment per dike qe nuk e ka pare kurre?
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 17. #46
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga L0v3rM4n Shfaq Poten
  Kam vite qe nuk bej komplimenta...
  Po ci do, me mire pa to

  Komplimentat sot jane bere njesoj si nje qesk me fara luledjelli.
  Mund ti blejn te gjithe!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 18. #47
  wish me well... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,553
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1098

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Bukuria jote beri shpenzime
  Tu t'pa rashe ne nje kanal
  Sec bo edhe i karambol e prish e mercedesin

  E ajo i thote
  Bukuria ime te prishi na mendte
  Sa me behet qejfi ,prishe mercedesin

  E paskam harru fare....po pak a shume ja kshu komplimentash me karambole duan femrat
  Brezi kaseteva , brez i djegur siē ishte dhe kongtari, si kafe djegme ,,

  koha sami kallinit.

  sa i perket komplimentave un them se varet nga personi qe behen dhe momenti ,, imagjinoni nje shekspir ose nje kazanova ne kornerin ee lagjes tuaj duke hongėr fara te zeza vajza dhe ju ben nje kompliment ,, as qe do e kthenit syt me pa ,,

  ose nje dite qe ju ka ecur ters fare dhe merrni nje kompliment ,, si do ju vinte ne ato momemente?
   

 19. #48
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Po ci do, me mire pa to

  Komplimentat sot jane bere njesoj si nje qesk me fara luledjelli.
  Mund ti blejn te gjithe
  Kjo pune e di si eshte? si me ta thon une ty
  didi ti ke floke shume te bukur
  do e besoje? hahaha mallko veten
  Heren e fundit u redaktua nga L0v3rM4n; 05-11-2015 ne 20:04.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 20. #49
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga L0v3rM4n Shfaq Poten
  Kjo pune e di si eshte? si me ta thon une ty
  didi ti ke floke shume te bukur
  do e besoje? hahaha mallko veten
  Plac degjove! Mallkoje ti per mua :p
  Harbut, nderro shoqeri qe te besh komplimenta :p
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 21. #50
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,536
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2458

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Vajz mos marrsha ty mu mxaft autobuziiiii
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 22. #51
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aguero
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  631
  Forca e Rrespektit
  479

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Mu paskan qorru syte met pa o Idiot
  Kom ni dost qe po m'permen - qe spo munesh mem harru,
  sa tjom gjall un dosti jem - ti kurr sen ski me shiju

  un ta boj jeten bajat - tshti mi hanger thojt e tu,
  kush o baba i djalit ton - hajt tash dost n'mujsh me ja qillu.

 23. #52
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  je voglsuhja ime!!
  Je bebi im!!
  Bukuroshja ime..etj etj,,ka plot fjalori shqip-shkyyp,, embelsi.
   

 24. #53
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Ku mi Nev.. fjalori shqyp ka ta hongsha te vdeksha ta marrsha tu turrsha si komplimenta Lol
  Keep your heels head, and standards high.

 25. #54
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Paskan plas ankesat femrore ketej Mos me shtyni me hap naj teme se cilat jane komplimentet me te bukura qe keni marre se do na behet roman me ca pjese
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 26. #55
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  je voglsuhja ime!!
  Je bebi im!!
  Bukuroshja ime..etj etj,,ka plot fjalori shqip-shkyyp,, embelsi.
  po pra...

  Ose...

  Do te rris vet moj qene

  ska ndonje kompliment te rriturish?
   

 27. #56
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Nuk eshte se vdes per komplimente... sepse vertet qe shumicen e rrallave me duken 'te panevojitshme' ose ' te egzgjeruara' dhe fallso. Plus qe me vejn ne siklet.
  Varet gjithmon nga goja e kush del dhe se si i koncepton gjerat.
  Ja tboj nje shembull un tani...
  Femrat normale mjaftohen me nje 'je engjell ne toke' kurse un lumturohem me nje 'o shtrig e cmendur si do ja boja pa ty'
  D
  Ose me nje ' deri dje kisha frik nga gjykimet sepse kujtoja qe isha un e gabuar.. un ajo komplet crazy ndryshe nga te tjeret! Por me ty ndihem normale'

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 28. #57
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Ku mi Nev.. fjalori shqyp ka ta hongsha te vdeksha ta marrsha tu turrsha si komplimenta Lol
  I iiii ēa thot kjo ....

  Lolly ta boj i kopliment une ty

  Si yll dukesh sot .Zot mi fal syt tė tė shoh . Uaaaav.
  S'ishte me tevmbush mendjen he ?
   

 29. #58
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  I iiii ēa thot kjo ....

  Lolly ta boj i kopliment une ty

  Si yll dukesh sot .Zot mi fal syt tė tė shoh . Uaaaav.
  S'ishte me tevmbush mendjen he ?
  Avash se qerrohesh

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 30. #59
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Lolly Shfaq Poten
  Avash se qerrohesh

  Ja e vertetoj gjini femerore qė as komplimentet nuk
  U bėjnė pershtypje.
  Prandaj s'boj une kshu gjonash.
  Pupupupu ncncncnc.
   

 31. #60
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Citim Origjinale Postuar nga Fly Shfaq Poten
  po pra...

  Ose...

  Do te rris vet moj qene

  ska ndonje kompliment te rriturish?
  Une sdi komplimente te rriturish..
  Boll rritet koha ne mua,pa u rritur dhe fjalet e femiris
  Ti dine ndonje kompliment te rriturish..?
   

Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si mund t’i bėsh realitet qėllimet e 2018-s
  Nga NeVertiti ne forum Stil jete
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-01-2018, 15:49
 2. Si te besh nje vajze qe te buzeqeshe...
  Nga BeniT ne forum Stil jete
  Pergjigje: 107
  Postimi i Fundit: 08-08-2016, 00:56
 3. Kur nuk e ke njė portret, nuk mund t'i bėsh karikaturė
  Nga LeVoyageur ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-01-2015, 22:45
 4. 5 gjėra qė mund tė bėsh gjatė fushatės
  Nga Love ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2013, 12:56
 5. C'mund te besh me gjuhen
  Nga E3 ne forum Video humoristike
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 19-07-2010, 21:33

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •