Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 66 nga 66
 1. #1
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Komplimentet mė tė bukura qė mund t’i bėsh njė vajze

  Publikuar: 0:11 / 29.09.2015  Tė gjithė e dinė tashmė: femrat vdesin tė marrin komplimente nga meshkujt. Po cili ėshtė komplimenti mė i mirė qė mund tė dėgjojė ndonjėherė njė femėr?

  Kėtu ka njė listė me disa komplimente qė janė renditur si mė tė mirėt. Sigurisht, ndoshta kėto nuk janė mė tė bukurat qė mund tė keni dėgjuar ndonjėherė, por janė disa nga mė kuptimplotat qė do t’jua bėnin zemrėn mal.

  Flasin vetė femrat:

  Njė mendim i ėmbėl
  Caroline Zelonka. “Dua qė vajza ime tė jetė kėshtu si ty! Ma kanė thėnė dy burra tė ndryshėm. Njėri prej tyre ishte trajneri im profesional. Kjo ėshtė njė ndėr frazat qė mė ka rritur shumė profesionalisht. Ka ndodhur nė tė 20-at e hershme tė miat, koha kur isha ėndėrrimtare dhe plot optimizėm. Ndėrsa vajza e tij ishte nė adoleshencėn e hershme. Nuk e dėgjova mė, mė vonė, por mendoj se ėshtė njė ndėr komplimentet mė tė bukur qė mund tė marrėsh nga njė mashkull.

  Njė thėnie nga njė libėr
  Surabhi Sinha. “Kjo ėshtė njė shprehje nga njė libėr “Looking For Alaska (2005) nga John Green.
  “Do tė doja tė shtrihem pranė saj nė shtrat, tė hapja krahėt e mi rreth saj dhe tė flija. Jo si ato dreq skenash nėpėr filma. Jo pėr tė bėrė seks. Thjeshtė tė flemė sė bashku nė kuptimin mė tė pafajshėm tė kėsaj fraze. Por mė mungonte guximi dhe ajo kishte tė dashur. Ndėrsa unė kam qenė vetėm njė i ngathėt, ajo ishte e mrekullueshme, unė njė i mėrzitshėm i pashpresė, ajo mbresėlėnėse. Kėshtu qė u ktheva mbrapsht nė dhomėn time dhe u shtriva nė krevatin e poshtėm tė marinarit, duke menduar se nė rast se njerėzit do tė ishin shi, unė do tė isha ai shiu i imėt, ndėrsa ajo uragani.  Cilėsitė personale
  Madeleine Bolger: "Para disa kohėsh kam pasur njė tė dashur qė mė ka thėnė: “Mendoj se mund tė bėja qejf edhe nė Ferr me ty”.

  Goditje e dyfishtė
  Cyndi Perlman Fink. “Ndėrsa isha duke shėtitur me makinė, po mendoja: Kush ėshtė kjo bionde kaq e bukur?” Bashkėshorti im e tha kėtė gjė sot. Ishte nė njė dyqan pėr tė blerė diēka. Vėrtet, pas 42-vjetėsh? Ėshtė e mrekullueshme”

  Kur ndihesh rehat
  Sofia Ferreira. “Me ty jam thjeshtė vetja”. Ky ėshtė njė ndėr komplimentet mė tė mira qė mund tė tė bėjė njė mashkull. Kudo qė tė jetė ėshtė gjithmonė i dashuruar me ty.

  Fjalėt e njė tė panjohuri
  Laura Parker. "Njė herė mbaj mend qė njė djalė i ēuditshėm, ndėrsa po mė ndihmonte tė lėvizja sendet nga shtėpia ime (libra, CD, objekte tė ndryshme), kthehet nga unė, mė sheh dhe buzėqesh. Ndėrsa unė isha nė pozicionin e pyetjes “Ēfarė ka?”, ai tha: “Ēdo mashkull do tė ishte me fat tė ishte me ty. Jam i bindur pėr diēka: nuk do tė mėrzitej kurrė.”

  Njė kompliment i merituar
  Siddharth Ahluwalia. "Pa tė unė nuk do tė ngrihesha dot nė mėngjes, nuk do ia dilja.” Babai im e tha kėtė pėr nėnėn time, nė kohėn kur motra e vogėl u diplomua. Nėna punonte gjatė gjithė kohės pėr tė na mbėshtetur dhe plotėsuar tė gjithė kėrkesat tona (tė miat dhe tė motrės), pėrfshirė edhe edukimin e lartė. Ndaj edhe ne i jemi shumė mirėnjohėse gjithmonė asaj. /Telegrafi/
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 2. #61
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,221
  Forca e Rrespektit
  905
  Komplimentat sot jane bere si puna bukes.
  Ai momenti kur te thone yll,diell,det,tok...etj,etj... aty e kuptoj qe tallet.
  Kurse kur te thone psikopatja ime,e kuptoj qe mdon

  Komplimenti2 i buron nga shpirti.
   

 3. #62
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,770
  Forca e Rrespektit
  8342
  Mu m’thon “o dhi e egźr”... zemra mal m’bėhet
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 4. #63
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,327
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Trupi yt kujton pikturat e lashta greke.

 5. #64
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,079
  Forca e Rrespektit
  178
  Ti je gjithcka kam...dhe nuk kam ne kete jete!....
   

 6. #65
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,029
  Forca e Rrespektit
  472
  Nuk ėshtė nevoja pėr fraza tė gatshme, apo fjalė tė fryra.
  Rėndėsi ka qė, ato qė t'ia thuash, tė jenė tė vėrteta.
  Mė mirė tė vėrteta tė thjeshta, se sa gėnjeshtra tė bukura.
   

 7. #66
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  me habitin disa individ sa leht e permendin ferrin….. thuajse aty do kenaqen…/ Ruana Zot nga atje.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si mund t’i bėsh realitet qėllimet e 2018-s
  Nga NeVertiti ne forum Stil jete
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-01-2018, 15:49
 2. Si te besh nje vajze qe te buzeqeshe...
  Nga BeniT ne forum Stil jete
  Pergjigje: 107
  Postimi i Fundit: 08-08-2016, 00:56
 3. Kur nuk e ke njė portret, nuk mund t'i bėsh karikaturė
  Nga LeVoyageur ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-01-2015, 22:45
 4. 5 gjėra qė mund tė bėsh gjatė fushatės
  Nga Love ne forum Analizė-Opinion
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2013, 12:56
 5. C'mund te besh me gjuhen
  Nga E3 ne forum Video humoristike
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 19-07-2010, 21:33

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •