Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 14 nga 14

Teme: Kur ??

 1. #1
  Daja fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i El'Mejor
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  South-Africa
  Mosha
  35
  Postime
  2,679
  Forca e Rrespektit
  67

  Question Kur ??

  Te gjithe besoj se ndonje here kan marre pergjigje negative ne propozimet qe kane bere ..Juve kur ju kan refuzuar per here te fundit ??
  Born to touch your feelings.

  Jam Perfekt Pa Asnje Difekt Ta Marr Zemren Me Respect !!

 2. #2
  Goc Tironce fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gorgona
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Greec
  Mosha
  28
  Postime
  397
  Forca e Rrespektit
  21
  Nuk kam bere ndonjehere propozim,por them ta provoj ta bej dhe une njehere se nuk kam bere ndonjehere nga keto......
  Me mire te jemi te urryer per kete qe jemi sesa te jemi te adhuruar per masken qe mbajme

 3. #3
  Daja fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i El'Mejor
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  South-Africa
  Mosha
  35
  Postime
  2,679
  Forca e Rrespektit
  67
  Bej mua po deshe propozim Direkt jo do te them ..qe ta dish
  Born to touch your feelings.

  Jam Perfekt Pa Asnje Difekt Ta Marr Zemren Me Respect !!

 4. #4
  Goc Tironce fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i gorgona
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Greec
  Mosha
  28
  Postime
  397
  Forca e Rrespektit
  21
  Citim Origjinale Postuar nga Ducati Shfaq Poten
  Bej mua po deshe propozim Direkt jo do te them ..qe ta dish
  Jo un dua te bej nga ato anonime
  Me mire te jemi te urryer per kete qe jemi sesa te jemi te adhuruar per masken qe mbajme

 5. #5
  Daja fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i El'Mejor
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  South-Africa
  Mosha
  35
  Postime
  2,679
  Forca e Rrespektit
  67
  I pranoj edhe ato une .. Por do te refuzoj , edhe kur te zbulohesh do them qe se dija , edhe te refuzova sepse prisja ty
  Born to touch your feelings.

  Jam Perfekt Pa Asnje Difekt Ta Marr Zemren Me Respect !!

 6. #6
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,156
  Forca e Rrespektit
  905
  Nuk eshte se kam propozuar.
  Por po te propozoja dike me siguri do me refuzonin.
   

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Spo kemi kohė me hangėr bukė, e le ma me u refuzu, mos bani hajgare pash besėn!
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 8. #8
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,509
  Forca e Rrespektit
  1514
  asnjeher sna ka ndodh refuzimi, sepse as qe jemi afru fare….. dhe per shkak se ishim tu jetu ne mars……

  komplet ne nje Orbit tjeter, me ide tjera.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  asnjeher sna ka ndodh refuzimi, sepse as qe jemi afru fare….. dhe per shkak se ishim tu jetu ne mars……

  komplet ne nje Orbit tjeter, me ide tjera.
  Sot krejt forumi qenkeni nė planete tė tjera. Dikush nė Saturn, e dikush nė Mars.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 10. #10
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,509
  Forca e Rrespektit
  1514
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Sot krejt forumi qenkeni nė planete tė tjera. Dikush nė Saturn, e dikush nė Mars.
  hahahahah po jemi bashku ne shqiptaret ne planete tjera, se ketu e la namin shumica... haha

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 11. #11
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342
  Ēa eshte refuzimi?
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 12. #12
  Mua sme ka refuzu kush se as buk kam propozu 🙄
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Mua sme ka refuzu kush se as buk kam propozu ��
  Buke integrale?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Mua me kane refuzuar

  U ndjeva shume keq
  Por e mora veten shpejt dhe e ngacmova prap.
  Prap me refuzoi

  Pastaj kur erdhi ai mu duk vetja si Simba maje malit qe i bie dielli ne fytyre ndersa qesh duke thene nje jo djallezore.
  Ok se thote simba por e thashe une
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 12
  Postimi i Fundit: 14-03-2017, 01:30
 2. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-02-2016, 11:54
 3. Kur’ani dhe pėrpilimi i ligjeve nga fjalėt e kur’anit
  Nga Deuid ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-12-2012, 14:53

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •