Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 32 nga 32
 1. #1
  preshevare fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  53

  Kur Dashuria (nuk) mjafton ?!


  -- Besoni se dashuria eshte gjithcka dhe mjafton nje dashuri e vertet ne cift qe te kapercej cdo penges ?


  Dhe Kur dashuria nuk mjafton ?
  --- carpe diem :fluturoze:

 2. #31
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Kur nuk mjafton fillo e gjej variacione se ndryshe sic thote lega plasin hallet...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #32
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  ca kishee postuuu,sille cikkk copy haahhahaa
  Nuk po e mbaj mend por kisha postuar me duket ...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Dhuna, psikologėt: Nuk mjafton vetėm urdhri i mbrojtjes
  Nga AnGeLiC ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-09-2017, 00:32
 2. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-09-2015, 16:27
 3. Kur dashuria mjafton dhe “nuk i sheh” pengesat
  Nga NeVertiti ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-04-2015, 07:31
 4. Kur talenti nuk mjafton
  Nga eGo0sTyle ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-07-2011, 12:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •