Shqiptar te Bashkuar
android
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 9 nga 9
 1. #1
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Ligjet e Dashuris

  Puthja nė dorė – Respekt,
  Puthja nė ballė – Dashuri i pėrjetshme,
  Puthja nė buzė – Dashuri,
  Puthja nė sy tė mbyllur – Dashuri e zjarrt,
  Puthja nė supe – Emocionim,
  Puthja nė faqe – Shoqeri,
  Nese vajza ia mėshon djalit – Ai ka tė drejt qė ta puthė,
  Pickim – Deshiroj qė tė tė them diēka,
  Kėrsitja e gishtrinjeve – Jam nė disponim,
  Nese ta zgjat dorėn mė parė – Shpreh dashuri,
  Kollitja – Tė dua,
  Nese i mbyll sytė – Tė donė me zėmėr,
  Nese e venė gishtin nė gojė – Deshiron puthje,
  Nese kafshon buzėn – Ėshtė xheloz/e,
  Shiqimi nė sy – Tė donė, e donė,
  Nese e lavderon vehten – Ėshtė krye lart,
  Tymi nė fytyr – Lypė puthje,
  Vajza i afrohet djalit – Ai ka tė drejt ti jepė njė varg puthjesh,
  Vendosja e dorės nė ball – Nuk tė donė,
  Shtrengim i dorės – Deshiron tė kalosh me tė,
  Shiqimi i gjatė nė sy – Tė donė vetėm ty,
  Ledhatim i flokėve – Tė donė vetėm ty,
  Nxjerria e gjuhės – Mė puth menjėher,
  Shkelja nė kėmb – shprehie e dashuris,
  Ngritja e vetullave – A mė dashuron,
  Loja me unazė – Tė kam ėndėrruar,
  Trendafili i kuq – Dashuri,
  Lulja e bardh – Tradhėti etj...
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 2. #2
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,216
  Forca e Rrespektit
  905
  Shiqimi i gjatė nė sy – Tė donė vetėm ty.

  U keput ne****.
   

 3. #3
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,769
  Forca e Rrespektit
  8342
  Kte tymin ne fytyre se mora vesh.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Kte tymin ne fytyre se mora vesh.
  Kur pin x cigare dhe i hedh tymin ne fytyre y
  Pra kerkon kontakt. Puthje. Dicka joshese. Perjashto rastet kur se duro dot duhanin..
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 5. #5
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,769
  Forca e Rrespektit
  8342
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kur pin x cigare dhe i hedh tymin ne fytyre y
  Pra kerkon kontakt. Puthje. Dicka joshese. Perjashto rastet kur se duro dot duhanin..
  Ah kuptoj...domethene tymi ne fytyre qeka joshese dhe s'mendon kush qe mund ta qerrosh tjetren me gjith ate tym
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Ah kuptoj...domethene tymi ne fytyre qeka joshese dhe s'mendon kush qe mund ta qerrosh tjetren me gjith ate tym
  Te pakten ne shqiperi 80-90% te gocave e di kete mesazh ne kod
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Shiqimi i gjatė nė sy – Tė donė vetėm ty.

  U keput ne****.
  Se kuptoj pse e nenvlereson kete pjese me shume shume rendesi
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #8
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,216
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Se kuptoj pse e nenvlereson kete pjese me shume shume rendesi
  Po kur té shohin me disa sy tė pėrhumbur qė smund tii lexosh dot.
  Mė duket sikur tallet -_-,prandaj thash ashtu.
   

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,029
  Forca e Rrespektit
  472
  6 tė parat m'u dukėn nė rregull, tė tjerat pėr ta bėrė artikullin mė tė gjatė.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Faqja tjeter e dashuris te nje nene
  Nga Ultraviolet ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-05-2014, 11:49
 2. Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-03-2013, 07:09
 3. 10 Ligjet e dembelit!
  Nga sweetzzinna ne forum Humor
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-12-2008, 16:05

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •